Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą Marcin Gortat, Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda Curuś promuje film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Co zdradziła?
1/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Alicja Bachleda-Curuś skomentowała plotki o jej związku z Marcinem Gortatem! O tym, że piękna aktorka i znany sportowiec są parą media informują już od kilku miesięcy. Największym dowodem na to, że są razem było ich wspólna wizyta na balu zorganizowanym podczas wizyty księcia Williama i księżnej Kate w Polsce. To wtedy mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć ich razem na oficjalnej imprezie. Pomimo medialnych doniesień i ich wspólnych zdjęć- Alicja i Marcin unikają wypowiedzi dotyczących ich związku. 

 

Teraz jednak Alicja Bachleda-Curuś w jednym z wywiadów skomentowała medialne doniesienia dotyczące jej związku z Marcinem Gortatem!

 

Zobaczcie, co zdradziła!

 

Zobacz także: „Coraz częściej myślę o rodzinie”. Marcin Gortat planuje wspólną przyszłość z Alicją Bachledą-Curuś?

2/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Alicja Bachleda- Curuś w rozmowie z "Grazią" przyznała, że nie chce wypowiadać się na temat związku z Marcinem Gortatem, ponieważ nie chce czytać kolejnych plotek na swój temat. 

Nie pytaj mnie o Marcina. Staram się nie opowiadać o swoim życiu prywatnym, między innymi dlatego, że nie chcę tworzyć dodatkowej przestrzeni do plotek- przyznała w rozmowie z magazynem.

Co jeszcze powiedziała aktorka? 

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś skończyła 34 lata! Zobacz, jak zmieniała się w sesjach dla VIVY!

3/5
Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą

Gwiazda nie ukrywa rozczarowania, że zamiast na jej sukcesach zawodowych wszyscy skupiają się na jej życiu prywatnym.

Od wyjazdu z Polski zrobiłam około 20 filmów w Stanach i Niemczech, ale uwagę zwraca tylko to, jakie mam relacje z Colinem, jakie alimenty dosteję i jakiej wielkości mam kredyt. O alimenty nigdy nie występowałam, również nie posiadam wspomnianego kredytu- powiedziała w rozmowie z Grazią. 

4/5
Marcin Gortat, Alicja Bachleda-Curuś
Instagram

Jak widać, Alicja i Marcin nie zamierzają opowiadać publicznie o swoim związku. Kto wie, być może w przyszłości zmienią zdanie ;) Czekamy! 

5/5
Alicja Bachleda Curuś promuje film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"