ONS
Celebryci zdradzili swoje plany
1/7
ONS
Święto zakochanych to idealny moment na romantyczną kolację z ukochanym, wspólne wyjście do kina czy spacer. Gwiazdy również nie zapominają o walentynkach i planują jak spędzą ten wieczór w towarzystwie najbliższej osoby. Sprawdziliśmy jakie plany mają polskie celebrytki: Paulla Ignasiak, Edyta Górniak, Kinga Rusin, Joanna Krupa i Daria Widawska. Przeczytajcie jak spędzą walentynki!
2/7
ONS
Joanna Krupa specjalnie na walentynki wyjechała do Los Angeles, gdzie mieszka jej narzeczony, Romain Zago. Jurorka top model zaplanowała romantyczną kolację, podczas której na stole pojawią się m.in. owoce morze, czekolada i coś pikantnego. Po kolacji para zamierza wybrać się na długi spacer brzegiem morza.
3/7
ONS
Kinga Rusin i Marek Kujawa nie obchodzą walentynek. Okazuje się bowiem, że para każdą chwilę spędza właśnie tak, jakby to był dzień zakochanych. Nawet gdyby chcieli, to i tak uczczenie dzisiejszego święta byłoby niemożliwe. Czemu? Otóż Kinga Rusin musiała wyjechać na Teneryfę, gdzie trwają przygotowania do programu "You Can Dance"
4/7
ONS
Paulla Ignasiak uważa, że każda okazja jest dobra, aby powiedzieć drugiej osobie ile dla nas znaczy. "Jesteśmy małżeństwem już dwa lata, ale dbamy o małe rzeczy, które cieszą zawsze. Bo żeby pielęgnować związek, nie trzeba wielkich pieniędzy, trzeba tylko chcieć"- zdradziła w rozmowie z "Przyjaciółką".
5/7
ONS
To będzie wyjątkowy dzień w życiu Edyty Górniak. Wieczorem spotka się ze swoimi fanami z okazji wydania nowej płyty. Później pojedzie na romantyczną kolację z ukochanym Piotrem Schrammem. "Nie mogę się już doczekać, bo ten wyjątkowy dzień spędzę z tymi, których naprawdę kocham"- wyznała w magazynie "Party".
6/7
ONS
Alicja Janosz zdradziła nam, że jej mąż rozpieszcza ją już od rana. " Z samego rana dostałam kawę do łóżka i póki co, wirtualnego psa od męża. Wieczorem ponoć Bartek mnie gdzieś zabiera, a później idziemy na jam session i pogramy z naszymi przyjaciółmi i znajomymi" powiedziała artystka. Zapowiada się bardzo ciekawie!
7/7
ONS
Daria Widawska razem z mężem co roku starają się gdzieś wyjechać i spędzić czas tylko we dwoje. Jak sama aktorka przyznała w rozmowie z "Panią domu" na dzisiejszy dzień również zaplanowali wspólny wyjazd. Widawska nie pochwaliła się jednak, gdzie dokładnie będą świętować walentynki.