Kinga Rusin komentuje zachowanie Edyty Górniak

Konflikt między Edytą Górniak i Kingą Rusin trwał od lat. Teraz jednak, gdy gwiazdy znalazły się w jednym programie - "Agent Gwiazdy" - zdecydowały się zakończyć spór. Pamiętacie, z czego wynikał?

Konflikt Rusin i Górniak rozpoczął się w 2014 roku, kiedy Edyta Górniak pojawiła się w „Dzień dobry TVN”. Program prowadziła wtedy Kinga Rusin, która zamiast rozmowy o płycie, co miało być tematem wywiadu, zaczęła wypytywać piosenkarkę o życie prywatne. Najbardziej interesował ją ślub Górniak. Jednak gwiazda nie chciała poruszać tego tematu, bo dopiero zakończyła swój związek z prawnikiem, Piotrem Schrammem. Podczas kolejnego wywiadu nawiązała do swojej rozmowy w telewizji śniadaniowej i bardzo źle oceniła Rusin. Od tej pory obie panie unikały wspólnych rozmów...

1/3
Edyta Górniak, Agent 1. odcinek
x-news

Udział w tym samym programie wymusił na gwiazdach zakończenie konfliktu. Jednak nie było to wcale łatwe, ani oczywiste. Jeszcze przed programem, Górniak w jednym z wywiadów dla Interia.pl zdradziła:

Ponieważ konflikt między nami istniał i to dość mocno, to zastanawiałam się, jak to będzie w programie. Przecież w końcu będziemy musiały stanąć twarzą w twarz i rozmawiać. Ostatecznie nie było dużego kontaktu z prowadzącą, a jeśli już, to tylko w obecności kamer - wyznała gwiazda.

Jednak już na konferencji "Agenta-Gwiazdy" kobiety serdecznie się przywitały.

2/3
Kinga Rusin

Okazuje się, że Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się tuż przed rozpoczęciem "Agenta". To piosenkarka pierwsza podeszła do dziennikarki i wyciągnęła rękę podczas spotkania w samolocie. Jak podaje plotek.pl:

Podeszłam, przywitałam się z Kingą, podałam jej rękę, powiedziałam: "Dzień dobry, chyba lecimy na ten sam program”, a ona powiedziała: "Pomidor”. Wszyscy mamy klauzulę poufności i wszyscy na pytania odpowiadali pomidor - wyznała Górniak.

 

3/3
Agent 4 - gwiazdy
x-news

Aktualnie kontakty między kobietami wyglądają bardzo dobrze. Nie ma już śladu po dawnym konflikcie!

Zobacz takżeKinga Rusin skomentowała wyjście Edyty Górniak z konferencji prasowej "Agenta"