Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

"Górniak i Kozidrak mogą jej buty czyścić"

Wojewódzkiego znowu poniosło?

Na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiedli już chyba wszyscy wielcy polskiego show-biznesu. A co za tym idzie, lista sław, które showman mógłby zaprosić do swojego programu z każdym odcinkiem kurczy się. Nie trzeba długo zastanawiać się żeby dojść do takiego wniosku, wystarczy obejrzeć ostatnie wydania talk-show Kuby, w których przewinęły się głównie osoby aspirujące do bycia gwiazdą czy celebrytą, niż odcinające kupony od sukcesu. Ostatnio Wojewódzki do programu zaprosił Honoratę Skarbek, która zasłynęła z piosenki "No One" i przyjaźni z Madoxem. Zaskakujący jest jednak sposób w jaki Wojewódzki zapowiedział blogerkę.

Nie wiemy czy Kuba chciał się podlizać Honey, czy sprowokować czytelnika do komentowania i oglądania programu, ale jedno jest pewne - zdecydowanie poniosło go. Kuba stwierdził, że polskie diwy: Górniak, Kozidrak i Kayah mogą Skabrek czyścić buty.

- Co miesiąc jej blog czyta 6 milionów, a jej teledyski widziało 30 milionów internautów. W tym Tadeusz Mazowiecki, Grycanki i Franciszek Smuda... Edyta Górniak, Beata Kozidrak czy Kayah mogą jej buty czyścić, zaplatać warkocze oraz opłacać akademik. W kategoriach statystyk internetowych jest połączeniem Justina Biebera i Baracka Obamy. HONEY SKARBEK !!!

Dla nas większym wyczynem od internetowych klików jest sprzedaż płyt w dobie kryzysu na rynku muzycznym. Dla porównania - płytę Bajmu "Blondynka" w ciągu dwóch miesięcy kupiło już ponad 60 tysięcy Polaków i niezmiennie utrzymuje się na szczycie notowania OLiS'u, krążek Honey od ponad roku nie pokrył się nawet złotem uzyskując zaledwie sprzedaż 12 tysięcy sztuk, nie pomogła nawet reedycja mająca przyśpieszyć osiągnięcie prestiżowego celu. I kto tutaj komu "powinien czyścić buty"?


 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki lamborghini. Wypadek Kuby Wojewódzkiego
Newsy
Wojewódzki miał wypadek! Skasował lamborghini za milion złotych!
Kto chciał mu zaszkodzić?

Jedynym łącznikiem Kuby Wojewódzkiego w kontakcie ze światem show-biznesu jest Facebook. Showman na swoim fanpage'u umieszcza regularnie przemyślenia na temat świata mediów, polityki czy sportu oraz promuje swój program, nierzadko wbijając gościom szpile ( zobacz: "Górniak i Kozidrak mogą jej buty czyścić" ). Wczoraj Kuba postanowił pochwalić się kolejnym "wyczynem" i umieścił zdjęcie mocno skasowanego Lamborghini Aventador . Wartość takiego cacka to ponad milion złotych. Moc włoskiego auta wynosi 700 koni mechanicznych, które generuje silnik V12 o pojemności 6,5 litra. Pierwsza setka osiągana jest w 2.9 sekundy. Prędkość maksymalna to 350 km/h! Słowem, robi wrażenie. A w zasadzie robił... Kuba twierdzi, że "na 99%, to był zamach" jednak nie opłakuje skasowanego boku, bo... kolor auta nie spełniał jego oczekiwań. Czerwień kojarzy mu się z "gejami". Gratulujemy stereotypowego myślenia, a może Kuba w ten sposób chce nam coś zakomunikować ;) To oznaczałoby, że przyjaźń z Eweliną Szabelską jest... "tylko" przyjaźnią? Zobacz: To z nią spotyka się Wojewódzki! Ładna?

ONS
Newsy
Wojewódzki wyśmiał Dereszowską za udział w reklamie
Chociaż sam reklamuje telefonię komórkową

Gwiazdy coraz częściej reklamują konkretne produkty, które zapewniają im ocieplanie wizerunku w środowisku nabywców docelowych marek, a przy okazji mogą na tym zarobić "dodatkowe" pieniądze. Ostatnio w reklamie drogiej pościeli dziecięcej udział wzięła Anna Dereszowska. Zobacz: Dereszowska reklamuje pościel dla dzieci Format kampanii promocyjnej nie spodobał się Kubie Wojewódzkiemu , który na łamach tygodnika "Polityka" wyśmiał całą sprawę. - Anna Dereszowska ma wszelkie predyspozycje, by być gwiazdą. Ma też predyspozycje, by gwiazdą nie być. I niestety często z nich korzysta . Aktorka została ostatnio twarzą pościeli dla dzieci Feretti. Oczywiście. Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Ale jak się obudzisz, to może być już za późno . Chyba Wojewódzkiego znowu poniosło. Udział w reklamie produktów dla niemowląt nie jest chyba niczym gorszym od kontraktu z siecią telefonii komórkowej. Warto też podkreślić, że Dereszowska w spocie nie biega po lesie jak opętana. Bierzecie na poważnie słowa człowieka, który ostatnio stwierdził, że "Górniak i Kozidrak mogą Honey czyścić buty" ? Przypomnijmy reklamę Kuby:

Honorata Skarbek u Kuby Wojewódzkiego
Newsy
Dwa lata temu Honey zaliczyła u Kuby niezłą wtopę. Teraz postanowiła to wyśmiać
Wokalistka ma do siebie dystans

Już jutro gościem Kuby Wojewódzkiego będzie Honorata Skarbek . Gwiazdor przed premierą każdego odcinka pokazuje w internecie krótkie zajawki z zabawnymi momentami rozmów ze swoimi gośćmi. W przypadku Honey, do sieci trafił fragment, w którym młoda gwiazdka przyznaje się do wykroczeń na drodze. Przypomnijmy: Honey przyznała się u Kuby, że złamała prawo. Nie obyło się bez reakcji policji Skarbek była już gościem Wojewódzkiego przed dwoma laty. Wtedy jednak nie mogła zaliczyć tej wizyty do udanych, a internauci po emisji odcinka z jej udziałem mieli sporo zastrzeżeń, nie obyło się też bez złośliwych żartów. O co poszło? Kuba zapytał ją wówczas, czy w Polsce mamy sejm czy senat. Zestresowana Honey udzieliła wymijającej odpowiedzi, a krytycy jasno odebrali to jako jej niewiedzę. Przy okazji drugiej wizyty u Kuby, Honorata postanowiła zażartować z tamtej sytuacji i pokazać swój dystans do całej sprawy.   W Polsce mamy sejm, 460 posłów, senat stu senatorów, prezydenta Komorowskiego, premiera Tuska i Honoratę Skarbek u Kuby Wojewódzkiego - wyrecytowała w zapowiedzi jutrzejszego odcinka Honey. Co uważacie? Dobry sposób na wyśmianie własnej wpadki sprzed 2 lat? Zobacz: Honey pokazała co nosi w torebce. Jest w niej sporo dziwnych rzeczy     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Post użytkownika Kuba Wojewódzki - Król TVN .   Honorata Skarbek na Malcie:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner