4 gwiazdy zachwyciły na gali Viva! Najpiekniejsi

4 gwiazdy zachwyciły na gali Viva! Najpiękniejsi

4 gwiazdy zachwyciły na gali Viva! Najpiekniejsi

Wczoraj w gmachu Uffico Primo odbył się finał plebiscytu „Viva! Najpiękniejsi! 2012” połączony z akcją charytatywną  „I Ty możesz sięgnąć Gwiazd”. Na tę okazję panie postawiły na kreacje od najlepszych projektantów. Nas najbardziej urzekły stylizacje: Dody, Edyty Górniak, Małgorzaty Kożuchowskiej oraz Ady Fijał.

Na monumentalną kreację w delikatnie niebieskim kolorze, projektu Dawida Wolińskiego oraz szpilki Christiana Louboutina zdecydowała się Doda. Swój look uzupełniła biżuterią Cartier. Gwiazda wyglądała tajemniczo i uwodzicielsko.

Zobacz: Wielki powrót Dody na salony! Znów zachwyca

A na krótką sukienkę w pudrowym różu, w stylu lat 50. od Violi Piekut oraz piękne szpilki ze złotą kokardą Kurta Geigera postawiła Edyta Górniak, która na scenie zaprezentowała cover przeboju Duffy "Mercy". Dzięki starannie uczesanym włosom artystka wyglądała dziewczęco i pięknie. Za jej fryzurę odpowiada Marek Szerzputowski.

Ciekawe czy złote buty z kokardą były warte tyle, co ostatnie? Przypomnijmy: Górniak w butach za 13 tysięcy

Edyta Górniak na gali Viva! Najpiękniejsi

Ikona stylu i zwyciężczyni plebiscytu, Małgorzata Kożuchowska postawiła na efektowną czerń prosto z atelier Bohoboco. Wstawki po bokach w kolorze cielistym podkreśliły talię oraz uwydatniły biust gwiazdy. Natomiast ciemny, nieco mroczny makijaż oraz fryzura w rockowym stylu, dodały drapieżności.

Małgorzata Kożuchowska na gali Viva! Najpiękniejsi


Ada Fijał na galę założyła kombinezon MaxMara w mocnym fioletowym kolorze. Do tego dobrała czarny szeroki pas od Natashy Pavluchenko podkreślający figurę oraz torebkę Marca Jacobsa, którą perfekcyjnie uzupełniła całość.

Ada Fijał na gali Viva! Najpiękniejsi 2012


Która gwiazda wyglądała najlepiej? Zagłosuj w naszym sondażu:

Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy na gali "Viva! Najpiękniejsi":

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33