Edyta Górniak na gali Miss Polonia w butach za 13 tysięcy złotych

Górniak ma buty za 13 tysięcy złotych

Edyta Górniak na gali Miss Polonia w butach za 13 tysięcy złotych

Edyta Górniak jak na prawdziwą ikonę stylu przystało, nie oszczędza na kreacjach i dobieranych do nich dodatkach. Chociaż na co dzień gwiazda woli wspierać polskich i młodych projektantów, ma też w swojej szafie obowiązkowe projekty od największych kreatorów mody. Przykładem tego są np. złote szpilki od Christiana Louboutina, w których ostatnio mogliśmy oglądać gwiazdę na gali Miss Polonia i podczas koncertu dla HBO.

Chociaż buty z czerwoną podeszwą, które uwielbiają gwiazdy na całym świecie przeciętnie kosztują ok. 3-5 tysięcy złotych to Edyta zdecydowała zainwestować w ekskluzywny model, warty wiele więcej.

- Edyta jak każda kobieta ma bzika na punkcie szpilek, szczególnie takich jak te. Kupiła je w grudniu w ubiegłym roku podczas pobytu w Londynie. - zdradza nam znajoma gwiazdy.

Jak dowiedziało się AfterParty.pl, Górniak za swoje szpilki wydała aż 13 tysięcy złotych! Jest to model z limitowanej edycji, który dostępny jest także w standardowej wersji - w kolorze czarnym. Na świecie powstało zaledwie kilkaset par takich złotych butów.

Zobaczcie jak prezentowała się w nich Edyta. Dodajmy, że dla równowagi diwa założyła... koc za 9,99 złotych ;)

Zobacz: 4 stylizacje Edyty na gali Miss Polonia. Która najlepsza?

Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012

Buty Edyty Górniak Christian Louboutin 13 tysięcy złotych

Tak Edyta wypadła na tle pozostałych gwiazd:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22