Party Stories
pani Basia, Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV
Newsy

Wzruszające pożegnanie pani Basi w nowym odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem"! Jak wspomina ją produkcja?

 

Na początku lutego fani programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeżyli dramatyczne chwile - ich ulubiona bohaterka pani Basia Romaniuk zginęła w tragicznym wypadku na jednej z warszawskich ulic. Widzowie cenili panią Basię za niezwykłe poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia, dlatego z głębokim żalem przyjęli wiadomość o jej śmierci.

 

Zobacz: Znamy szczegóły wypadku pani Basi z "Gogglebox. Przed telewizorem". Są wstrząsajace!

"Hotel Paradise 3": Kuba wyzywał Maurycego w programie. Jaki mają kontakt po?

 

Pożegnanie pani Basi w "Gogglebox. Przed telewizorem"

 

Producenci programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w pięknych słowach pożegnali teraz panią Basię w 1. odcinku nowego sezonu. Na samym wstępie lektor powiedział:

 

Ale życie to nie tylko radości. Na początku lutego tragicznie zmarła Basia Romaniuk. Była z nami od samego początku, przez ponad 3 lata. I od razu została ulubienicą widzów. W naszej pamięci pozostanie jako serdeczna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta pani Basia

 

Oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"?

 

Przeczytaj: Pani Basia z "Gogglebox. Przed telewizorem" zginęła w wypadku! Widzów zachwycała poczuciem humoru

 

Polecamy: Śmierć "Napoleona" wstrząsnęła fanami programu Polsatu. Urząd Gminy: "Pan Romek z własnej winy..."

 

Pani Basia była ulubioną bohaterką widzów TTV

pani Basia, Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV

 

W 1. odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem" pani Basia została pożegnana we wzruszających słowach

Pani Basia w programie

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Borkowski w czarnej koszuli
East News
Newsy
Mateusz Borkowski z "Gogglebox" schudł 160 kg! Czy dopadł go efekt jojo?

Mateusz Borkowski , znany również jako Big Boy, z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zachwycił wszystkich swoją niezwykłą metamorfozą. W lipcu miną 3 lata od operacji żołądka, która - jak sam mówi - dała mu nowe życie. Mateusz Borkowski cierpiał bowiem na otyłość - ważył 230 kg, a tusza zagrażała już jego życiu. W rozmowie z echodnia.eu przyznał, że wcześniej zupełnie nie przejmował się swoją wagą i dopiero siostra otworzyła mu oczy. Mateusz udał się wtedy do lekarza i usłyszał, że musi wybierać - albo operacja, albo śmierć. Decyzja była dla niego oczywista. Jak teraz wygląda Big Boy? Czy dopadł go efekt jojo? Zobaczcie poniżej!

pani Basia, Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV
Newsy
Znamy szczegóły wypadku pani Basi z "Gogglebox. Przed telewizorem". Są wstrząsające!
Co tak naprawdę się wydarzyło?

  Wiadomość o śmierci pani Basi z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wstrząsnęła fanami. Wszyscy uwielbiali panią Basię, cenili jej pozytywne nastawienie do życia oraz poczucie humoru. O śmierci pani Basi poinformował fanpage TTV.    Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu  Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV . Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci. Redakcja TTV - czytamy na fanpage'u TTV.   Zobacz:  Smutna wiadomość dla fanów TTV. Nie żyje ukochana przez widzów pani Basia z "Gogglebox. Przed telewizorem"   Śmiertelny wypadek pani Basi   Okazało się, że pani Basia została potrącana przez samochód dostawczy w Warszawie na ul. Wileńskiej przy skrzyżowaniu z Targową. Uczestniczka programu przechodziła przez pasy, gdy potrąciło ją auto!   - Kobieta była na przejściu dla pieszych, została potrącona przez dostawczego volkswagena. Samochód potem jeszcze odbił i uderzył w czarne słupki przy trawniku. Na miejsce przyjechały dwie karetki pogotowia. - Kobiety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon -  opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.    Panią Basię zabił 32-letni kierowca. Okazało się, że był trzeźwy. Na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku.   Przeczytaj:  Pani Basia z "Gogglebox. Przed telewizorem" zginęła w wypadku! Widzów zachwycała poczuciem humoru   Polecamy:  Śmierć "Napoleona" wstrząsnęła fanami programu Polsatu. Urząd Gminy: "Pan Romek z własnej winy..."   Pani Basia była uwielbiana przez widzów TTV Pani Basia była ceniona za poczucie humoru

Smutna wiadomość dla fanów TTV. Nie żyje pani Basia z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Newsy
Smutna wiadomość dla fanów TTV. Nie żyje ukochana przez widzów pani Basia z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Smutna wiadomość dla fanów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jedna z postaci, która pojawiała się często podczas nagrań, pani Basia nie żyje. Jak informuje fanpage TTV, pani Basia zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Warszawie w poniedziałek 12 lutego: Wczoraj odeszła nasza ukochana Basia, bohaterka programu  Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV . Zawsze uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Wspaniała osoba. Brak słów, żeby wyrazić tęsknotę. Basiu, dziękujemy Ci. Redakcja TTV - czytamy na fanpage'u TTV.       Fani bardzo lubili panią Basię i trudno jest im się pogodzić z jej odejściem: Ale przykra wiadomosc  😪  Jej poczucie humoru i dogryzki do pana Józka  😇 będzie Pani brakować ..    Kondolencje dla rodziny i dla całej grupy googlebox...fajna kobitka...jeszcze wczoraj oglądałam powtórki dawnych odcinków...teksty pani Basi niezapomniane   Przykro się czyta takie wiadomości. Pani Basiu byłaś super kobietą, chciałabym mieć taką babcie. Wyrazy współczucia dla rodziny, i przyjaciół Pani Basi. Przypomnijmy, "Gogglebox. Przed telewizorem" to program program emitowany od 2014 roku przez TTV, w którym rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne z ubiegłego tygodnia.    Sprawdź koniecznie:  31-letni uczestnik show "Chłopaki do wzięcia" nie żyje. Smutna wiadomość dla fanów   Więcej tutaj:  Śmierć "Napoleona" wstrząsnęła fanami programu Polsatu. Urząd Gminy: "Pan Romek z własnej winy..."   Zobacz też:  Rolnik szuka żony: syn Zbyszka nie żyje, zginął w wypadku   Pani Basia była jedną z ulubionych bohaterek "Gogglebox. Przed telewizorem".   Oglądacie?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner