Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Kuszyńska wystąpi jako ostatnia w półfinale Eurowizji. Czy z Polski można głosować?

Będziecie ją wspierać?

Już dziś odbędzie się drugi półfinał konkursu Eurowizji! Na konkursowej scenie stanie siedemnastu reprezentantów krajów, z których wyłonionych zostanie dziesięciu finalistów. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, Polskę reprezentować będzie Monika Kuszyńska. Jej udział w konkursie Eurowizji od początku wzbudza wiele kontrowersji. Nie brakuje jednak głosów wsparcia i sympatii kierowanych w stronę wokalistki. Monika podkreśla, że chce aby jej występ nie tylko dostarczył doznań artystycznych, ale także niósł przesłanie tolerancji, nadziei i miłości. Zobacz też: Bukmacherzy bezlitośni: Kuszyńska ma marne szanse na wygraną

Półfinałowe starcie rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie można je oglądać na antenie TVP1 oraz na portalu YouTube. Monika Kuszyńska będzie występować z numerem "17" i właśnie tę liczbę będą musieli wpisać w treści SMS-a wszyscy ci, którzy zechcą wesprzeć Polkę. Przypominamy, że zgodnie z zasadami konkursu, głosowanie na Monikę z terenu Polski będzie niemożliwe.

Natomiast swoje głosy na Kuszyńską mogą oddać wszyscy Polacy, mieszkający poza granicami naszego kraju. Apelujemy o wsparcie oraz trzymamy kciuki za sukces naszej reprezentantki.

Myślicie, że ma realne szanse na wygraną?


Zobacz też na Polki.pl: Monika Kuszyńska przerywa milczenieKomentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Bukmacherzy bezlitośni: Kuszyńska ma marne szanse na wygraną
Według nich kandydatem do wygranej jest...

Start Moniki Kuszyńskiej w tegorocznej edycji konkursu Eurowizji wzbudza sporo kontrowersji. Wszyscy zastanawiają się, jakie szanse na wygraną ma nasza reprezentantka. Choć Polacy trzymają za nią kciuki, to okazuje się, że bukmacherzy nie pokładają w niej nadziei na wygraną. Zobacz: Kuszyńska na ceremonii otwarcia Eurowizji 2015. Prowadząca nie kryła zachwytu [WIDEO] W "Super Expressie" możemy przeczytać: Niestety, nikt nie wróży sukcesu jej piosence "In the name of love". Według specjalistów od Eurowizji Polka plasuje się poza pierwszą 30. w rankingu wszystkich artystów biorących udział w konkursie. Taki wynik oznaczałby dla nas brak awansu do finału. Jeszcze gorzej Kuszyńską oceniają bukmacherzy. Stawiając na nią 1 zł można wygrać aż 100 zł. Dla porównania - stawiając tę samą kwotę na faworyta tegorocznego konkursu, Mansa Zelmerlowa ze Szwecji, można otrzymać tylko 2,50 zł. Najbardziej optymistyczne wizje zakładają, że Monika, owszem, awansuje do finału, ale zajmie w nim ostatnie miejsce. Aby móc zaśpiewać w finałowym koncercie, który odbędzie się w sobotę 23 maja, wokalistka najpierw musi powalczyć o głowy widzów w półfinale, który zaplanowany jest na czwartek. Bukmacherzy typują, że w tym roku wygrana może przypaść reprezentantowi Szwecji. Wśród faworytów wymieniane są także Włochy oraz Australia. A Wy jak oceniacie szanse Moniki na wygraną? Zobacz też na Polki.pl: Ta piosenka jedzie na Eurowizję!  

Monika Kuszyńska wspiera Kasię Moś przed występem na Eurowizji
Newsy
Już dziś Kasia Moś będzie walczyć o udział w finale Eurowizji! Monika Kuszyńska zwróciła się do fanów z apelem

Monika Kuszyńska wspiera Kasię Moś ! Już dziś, 9 maja, reprezentantka Polski weźmie udział w pierwszym półfinale konkursu Eurowizji. Jak Kasia Moś poradzi sobie na scenie w Kijowie? Tego dowiemy się już za kilka godzin. Piosenkarkę wspierają gwiazdy, które brały udział w Eurowizji we wcześniejszych latach. Ostatnio kilka porad dla Kasi miała Cleo, teraz w sieci pojawiło się nagranie z przekazem od Moniki Kuszyńskiej, która wystąpiła podczas konkursu Eurowizji w 2015 roku. Zobacz:  Tak Kuszyńska zaśpiewała w finale Eurowizji 2015. Nie zabrakło wzruszeń [WIDEO] Monika Kuszyńska trzyma kciuki za Kasię Moś Monika Kuszyńska zaledwie trzy miesiące temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Młoda mama wróciła już do pracy do porodzie, jednak do tej pory nie pokazywała swoim fanom swoich zdjęć z koncertów. Teraz na swoim profilu na Facebooku pokazała, jak prezentuje się po porodzie. Monika Kuszyńska nagrała krótki film z apelem do fanów. Co powiedziała o Kasi Moś? Kasiu z całego serca życzę ci powodzenia w Kijowie. Czeka cię super wyzwanie, ale jesteś świetna więc na pewno sobie poradzisz. Trzymamy mocno kciuki wraz z całą Polską. Państwa na całym świecie, całą Polonię zachęcam do głosowania na Kasię Moś, naszą reprezentantkę w Kijowie. Powodzenia! Buziaki- powiedziała Monika Kuszyńska. My również mocno trzymamy kciuki za Kasię Moś i przyłączamy się do apelu Moniki Kuszyńskiej. Zobaczcie nagranie z udziałem młodej mamy! Zobacz także:  Mąż Moniki Kuszyńskiej. „Nie poddała się zabiegowi, który mógł umożliwić jej powrót do zdrowia. Dla dobra dziecka” Monika Kuszyńska wspiera Kasię Moś.     Już dziś Kasia Moś będzie walczyć o udział w finale Eurowizji.

Monika Kuszyńska jurorką na Eurowizji 2016
Newsy
Monika Kuszyńska jurorką na Eurowizji 2016! Kto jeszcze w polskim składzie?

Monika Kuszyńska jurorką na Eurowizji 2016!  Europejska Unia Nadawców opublikowała listę jurorów ze wszystkich krajów, którzy ocenią występy konkursowe podczas 61. Konkursu Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Kto jeszcze zasiądzie w jury obok Moniki Kuszyńskiej, która reprezentowała nas rok temu?   Monika Kuszyńska w jury Eurowizji 2016 Jak podaje eurowizja.org w skład jury wejdą: dziennikarz Polskiego Radia Marcin Kusy, reżyser i scenarzysta Jacek Kęcik oraz kompozytor i producent telewizyjny Piotr Mikołajczak. Nazwisko piątego jurora nie jest jeszcze znane. Będzie nim członek Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji – OGAE Polska. Warto przypomnieć, że w tym roku organizatorzy przygotowali spore zmiany w systemie głosowania.     Zobacz:  Rewolucyjne zmiany w głosowaniu na Eurowizji! Wyniki mogą się zmienić w ostatniej chwili!   Monika Kuszyńska w jury Eurowizji 2016.   Michał Szpak będzie nas reprezentował na Eurowizji.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner