George Michael
East News

Na co zmarł George Michael? Długoletni menedżer artysty zdradza, jaka jest prawda SZCZEGÓŁY

George Michael
East News

George Michael nie żyje - co dotąd wiadomo na temat przyczyn śmierci? Portal branżowy Billboard.com cytuje długoletniego menedżera artysty, który mówi o niewydolności serca. George Michael miał ledwie 53 lata...

 

Informację o śmierci artysty potwierdziła oficjalnie rodzina. Jednak nie podała przyczyny śmierci:

Z wielkim smutkiem możemy potwierdzić, że nasz ukochany syn, brat i przyjaciel George zmarł spokojnie w domu, w czasie Bożego Narodzenia. Rodzina prosi o uszanowanie prywatności w tym trudnym i pełnym emocji czasie. Na tym etapie nie przewiduje dalszych komentarzy - głosi oświadczenie.

Zobacz też: Na koncertach dawał z siebie wszystko. Zobacz jeden z ostatnich koncertów George'a Michaela​

 

Więcej na ten temat: Niesamowity sekret George'a Michaela. Nie mówił o tym otwarcie za życia, wszystko wyszło po jego śmierci​

 

Więcej: To był fatalny rok dla świata muzyki. Wczoraj pożegnaliśmy kolejnego mistrza - George'a Michaela​

 

Swoje oświadczenie w sprawie śmierci wydała też miejscowa policja:

Policja z Thames Valley została wezwana do nieruchomości w Goring-on-Thames (70 km na zachód od Londynu - red.) krótko przed 14.00 w dzień Bożego Narodzenia. Niestety, na miejscu potwierdzono zgon 53-letniego mężczyzny. Jego śmierć jest traktowana jako niewyjaśniona, ale też nie budząca podejrzeń. W odpowiednim czasie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Do czasu sekcji nie będzie innych informacji od policji z Thames Valley - czytamy.

Informację o śmierci George'a Michaela potwierdził dla portalu billboard.com Michael Lippman, długoletni menedżer artysty. W niedzielny poranek dostał telefon z informacją, że muzyk został znaleziony w łóżku.

Leżał spokojnie… Dokładny czas śmierci nie jest znany, ale nie ma w tym nic podejrzanego. To była nieoczekiwana śmierć z powodu niewydolności serca - powiedział dziennikarzom Billboarda.

Kiedy pogrzeb George'a Michaela?

Na razie nie jest znana data pogrzebu, ale szczegóły na ten temat mają zostać ujawnione już niebawem.

 

George Michael miał 53 lata:

George Michael
East News

Więcej na temat George Michael
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08