Nie żyje George Michael

Nie żyje George Michael! Umarł w swoim domu. Co było przyczyną śmierci?

Nie żyje George Michael

Wiadomość z ostatniej chwili! Nie żyje George Michael, brytyjski gwiazdor. Artysta miał 53 lata. O jego śmierci poinformowało BBC na swoim portalu internetowym, powołując się na wydawcę. George Michael zmarł w swoim Wielkiej Brytanii. Policja wyklucza, by doszło do zabójstwa gwiazdy.

 

George Michael nie żyje

Rzecznik artysty podaje:


Z wielkim smutkiem możemy potwierdzić, że nasz ukochany syn, brat i przyjaciel George odszedł w spokoju w swoim domu w trakcie świąt. Rodzina prosi, aby w tym trudnym i emocjonalnym momencie uszanować jej prywatność, dlatego na tym etapie nie będziemy udzielać dalszych komentarzy na ten temat.

Co było przyczyną śmierci artysty? Te dokładne nie są jeszcze znane. Ale portal branżowy Billboard.com cytuje długoletniego menedżera artysty, który mówi o niewydolności serca - NOWE SZCZEGÓŁY. Wiadomo, że muzyk przez lata walczył z uzależnieniem od narkotyków.  Sam przyznawał, że pali dziennie ok. 25 jointów. W zeszłym roku jego szwagierka Jackie Georgiou opowiedziała mediom, że George jest uzależniony od kokainy i marihuany, bierze też ecstasy. Twierdziła, że z tego powodu piosenkarz pojechał na kosztowny odwyk do kliniki w Szwajcarii. Rzecznik gwiazdy zaprzeczył temu.

 

Zobacz także: George Michael walczy z nałogiem. Jego postawę pochwaliła Dorota Wróblewska!

 

Daily Mail przypomina również, że George Michael niemal zmarł w 2011 roku z powodu zapalenia płuc. W szpitalu w Wiedniu lekarze musieli przeprowadzić zabieg tracheotomii, bo piosenkarz nie mógł oddychać.

 

Przypomnijmy: George Michael jest w krytycznym stanie!

 

George Michael urodził się 25 czerwca 1963 w Londynie. Zaczął śpiewać jako 17 latek. W 1981 roku powstał duet Wham!. W 1984 grupa wylansowała wielki przebój "Wake Me Up Before You Go-Go". W 1984 roku została wydana piosenka "Last Christmas", która do dziś jest największym przebojem świątecznym na całym świecie. W 1987 roku rozpoczął karierę solową. W 1990 roku wylansował przebój "Freedom! 90". Na całym świecie sprzedał ponad 100 mln płyt.

 

George Michael - rodzina

 

George Michael był homoseksualistą. W latach 1991-1993 był związany z projektantem mody Anselmo Feleppą. Brazylijczyk zmarł na udar mózgu, a przyczyną śmierci był AIDS. Michael nagrał wówczas singiel „Jesus To A Child” na jego cześć. W latach 1996-2009 muzyk spotykał się z Kenny'm Gossem - przedsiębiorcą oraz kolekcjonerem sztuki. Para rozstała się, ponieważ Michael zaczął mieć problemy z prawem ze względu na posiadanie narkotyków. W 2009 roku George związał się z Fadi Fawazem. 

 

Zobacz także: Jak zmieniał się George Michael?

 

"Last Christmas" - największy przebój zmarłego artysty.

 

George Michael nie żyje.

ONS

 

Artysta miał 53 lata.

Nie żyje George Michael

 

W duecie z Wham nagrał "Last Christmas"

Nie żyje George Michael

Więcej na temat George Michael
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48