Jacek Kurski w garniturze
East News

Gdzie odbędzie się sylwestrowa impreza TVP? Władze stacji podjęły ostateczną decyzję!

Jacek Kurski w garniturze
East News

Władze TVP podjęły decyzję dotyczącą sylwestrowej imprezy w Zakopanem! Gdzie zostanie zorganizowany koncert z udziałem gwiazd? Zamieszanie wokół "Sylwestra marzeń" trwa już od kilku tygodni. Jakiś czas temu okazało się bowiem, że władze TVP chcą, żeby w tym roku  impreza odbyła się pod Wielką Krokwią, a nie na Równi Krupowej, jak w ostatnich latach. Pomysł stacji wywołał sporo emocji! Zorganizowano nawet petycję, pod którą podpisywali się przeciwnicy imprezy pod Wielką Krokwią. Teraz Jacek Kurski skomentował całą sytuację i ogłosił, gdzie ostatecznie odbędzie się sylwestrowa zabawa!

Sylwester TVP na Równi Krupowej

Władze TVP zareagowały na głosy sprzeciwu i zdecydowały, że wielka sylwestrowa impreza ostatecznie zotanie zorganizowana tak jak w poprzednich latach na Równi Krupowej. Jacek Kurski swoją decyzję skomentował na antenie TVP. 

Aby sylwester łączył, by nie wzbudzał negatywnych emocji, a nie dzielił w tym roku wrócimy do lokalizacji na Równi Krupowej - mówił prezes TVP. 

Przypominamy, że wcześniejszy pomysł TVP, żeby "Sylwester marzeń" odbył się pod Wielką Krokwią, nie spodobał się m.in. "Tygodnikowi Podhalańskiemu". 

Skocznia będzie przygotowana już do Pucharu Świata. Może zostać zniszczona. Pomieści tylko 25 tys. osób a nie 60. Ryk płynący z głośników wybudzi i wystraszy tatrzańską zwierzynę. Czy ktoś zatrzyma to szaleństwo? - jakiś czas temu pojawił się wpis "Tygodnika Podhalańskiego" na Twitterze. 

Sprawą zaniepokojeni byli również przedstawiciele Tatrzańskiego Parku Narodowego. 

Nie ukrywamy, że budzi to nasz niepokój. Zgłosiliśmy uwagi do Ministerstwa Środowiska - informowali w sieci. 

Waszym zdaniem władze TVP podjęły słuszną decyzję wycofując się z pomysłu przeniesienia imprezy? 

Zobacz także: "Va banque" wraca po 16 latach! Przemysław Babiarz zostanie nowym prowadzącym?

Sylwester TVP odbędzie się na Równi Krupowej

Jacek Kurski podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP
East News

Impreza nie zostanie zorganizowana pod Wielką Krokwią

 

Więcej na temat Sylwester TVP2 Jacek Kurski
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30