Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska na wakacjach Wiktoria Gąsiewska na wakacjach Wiktoria Gąsiewska na wakacjach z bratem Brat Wiktorii Gąsiewskiej
Wiktoria Gąsiewska
Instagram
1/6
Wiktoria Gąsiewska
Instagram

 

Wiktoria Gąsiewska pokazuje zdjęcia w seksownych kostiumach kąpielowym. Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, że pojechała na wakacje. A za tydzień matura! Pierwszy egzamin zaczyna się dokładnie w piątek 4 maja. Gdzie zatem Gąsiewska przygotowuje się do egzaminu dojrzałości? Wiktoria wyjechała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i to bez swojego chłopaka. Ale to towarzyszy jej pewien przystojniak. 

 

Zobacz: Wakacje po sezonie - gdzie warto pojechać i jak spędzić urlop jesienią?

 

Patrząc na te zdjęcia jedno jest pewne nam w takich warunkach ciężko byłoby się skupić nad książkami ;) A ile kosztują takie wakacje? I czemu Gąsiewska nie spędza takich gorących chwil z ukochanym? Czytaj na następnej stronie.

 

Zobacz także: Julia Wieniawa tuż przed maturą pojechała... na wakacje do Włoch! Zobaczcie jej GORĄCE zdjęcia

2/6
Wiktoria Gąsiewska na wakacjach
Instagram

 

Kiedyś chciałam być syreną - napisała Gąsiewska, która prawie nie wychodzi z basenu.

Wiktoria Gąsiewska wypoczywa w Ras Al Khaimah, jednym najpiękniejszych z Emiratów. Tak jak Dubaj uznaje się za najbardziej spektakularny, tak za najbardziej urokliwe i malownicze miejsce uważa się Ras Al Khaimah, położone w północnej części Półwyspu Arabskiego.

Koszt takiego wyjazdu?

3/6
Wiktoria Gąsiewska na wakacjach
Instagram

 

Wiktoria Gąsiewska jest w Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa, w którym 7 dni, ale nie all inclusive, kosztuje 7 tysięcy za osobę na 7 dni.

Wygląda na to, że Gąsiewska świetnie się bawi tuż przed maturą i nie specjalnie przejmuje się zbliżającymi egzaminami. Choć prawda jest taka, że do takich egzaminów trzeba się uczyć całe lata, a nie ostatnie dwa tygodnie.

Z kim tam jest?

4/6
Wiktoria Gąsiewska na wakacjach z bratem
Instagram

 

Wiktoria wybrała się na wakacje ze swoim starszym bratem, Mateuszem Gąsiewskiem. I jest w tak pięknym miejscu. Oboje z bratem muszą mieć przerwę w serialach, dlatego mogą sobie pozwolić na wyjazd. Poza tym, gdyby Wiktoria nie odpadła z „Tańca z Gwiazdami”, trenowała by ostro do kolejnego odcinak show.

 

Pytanie jest jedno, dlaczego pojechała z bratem, a nie z ukochanym Adamem Zdrójkowskim?

 

hotel Gąsiewskiej na wakacjach

5/6
Brat Wiktorii Gąsiewskiej
Instagram

 

Adam w tym czasie jest na planie "Rodzinki.pl" i pracuje - dlatego nie mógł towarzyszyć Wiktorii. 

 

Ale zdjęcia, jakie wrzuca Gąsiewska, są całkiem miłe dla oka. Bo opalający się brat Mateusz, który trenuje, dobrze prezentuje się na leżaku ;). Rodzeństwo dobrze się bawi na wakacjach, choć - jak zapewnia Gąsiewska - już po pierwszym dniu była "małym raczkiem", bo tak mocno spaliła się na słońcu.

 

6/6
Wiktoria Gąsiewska na wakacjach
Instagram

 

Basen, plaża, spa i wycieczki tak wygląda wypoczynek Wiktorii Gąsiewskiej przed maturą. Zazdrościcie? My tak!