Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg wychodzą z DDTVN Dorota Gardias wychodzi z DDTVN Joanna Przetakiewicz wychodzi z DDTVN Michał Piróg wychodzi z DDTVN Dorota Gardias wychodzi z DDTVN
Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg wychodzą z DDTVN
ONS
1/6
Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg wychodzą z DDTVN
ONS

Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg w Dzień Dobry TVN opowiedzieli o kulisach drugiej edycji programu "Azja Express". Już za kilka tygodni fani będą mogli zobaczyć premierowe odcinki wielkiego hitu TVN z udziałem gwiazd. Jak uczestnicy "Azji Express" radzili sobie z zadaniami i czy tworzyli zgraną grupę? Joanna Przetakiewicz, Michał Pirog i Dorota Gardias w rozmowie z Kingą Burzyńską i Marcinem Mellerem w DDTVN przyznali, że wszyscy świetnie się dogadywali podczas ich podróży po Sri Lance i  Indiach. W pewnym momencie jednak, pogodynka stwierdziła przed kamerą, że w grupie nie zabrakło "żenulki"...

Co dokładnie Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg powiedzieli o drugiej edycji "Azja Express"? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. Zapraszamy na następną stronę!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek ma żal, że uczestnik 2. edycji "Azja Express" ją parodiował? "Śmiał się ze mnie"

2/6
Dorota Gardias wychodzi z DDTVN
ONS

Dorota Gardias w DDTVN przyznała, że według niej uczestnicy drugiej edycji tworzyli zgraną grupę, chociaż wśród gwiazd znalazła się "żenulka".

Fantastyczne było to, że nie chowaliśmy się w samochodach tak jak w pierwszej edycji widziałam robili to uczestnicy, tylko się nawzajem pozdrawialiśmy przybijaliśmy sobie piątki. Mało tego, czasami się braliśmy nawzajem na pakę- przyznała Dorota Gardias. Szczerze mówiąc nawet produkcja mówiła, że gdyby chciała zmontować taki skład ludzi, którzy fajnie będą ze sobą współpracować, którzy będą się szanować, którzy stworzą wyjątkową grupę, to nigdy by im się to nie udało. Także myślę, że między nami nasze relacje są genialne, ale... podobno "żenulka" w naszym składzie też jest. Kto to jest?

Wypowiedź Doroty Gardias wyraźnie zaskoczyła Joannę Przetakieiwcz i Michała Piróga, którzy dopiero po chwili milczenia odpowiedzieli na pytanie pogodynki: "To zobaczycie". Co o programie i pozostałych uczestnikach show powiedzieli Joanna Przetakiewicz i Michał Piróg? Odpowiedź na następnej stronie!

 

 

3/6
Joanna Przetakiewicz wychodzi z DDTVN
ONS

Joanna Przetakiewicz przyznała, że jest zachwycona programem "Azja Express".

To jest program o ludzkim sercu, to jest program o ludzkiej miłości, o tym jak nieprawdopodobnie ludzie sobie pomagają i to jest chyba najbardziej budujące, że to jest o przyjaźni, o ludzkiej wspaniałej naturze- przyznała właścicielka marki La Mania. Co się działo w pierwszej serii to tak mniej więcej każdy wie i oczywiście, cała ekipa TVN również spodziewała się pewnie podobnych emocji w naszej grupie, tymczasem w sumie my praktycznie bardzo mało się znaliśmy wcześniej, a jednak tak fantastycznie gdzieś się zgraliśmy, tak jak powtarzam, prawie wszyscy. 

A co o przygodzie w "Azja Express" powiedział Michał Piróg? Zapraszamy na następną stronę naszej galerii. 

4/6
Michał Piróg wychodzi z DDTVN
ONS

Na początku, jak usłyszałem propozycję, to ja powiedziałem, że nie pojadę. Wydawało mi się, że ja wolę jeździć według własnego scenariusza i wtedy zadzwonił mój przyjaciel i mówi "słuchaj, a dlaczego nie jedziemy na jakiś fajny wyjazd?". Ja mówię "ale co, gdzie?", on na to "nie wiem jak Azja Express, podobno jest super". I ja niewiele zastanawiając się od razu zadzwoniłem po tym telefonie i mówię, że w zasadzie mogę jechać- wspominał Michał Piróg. Dla mnie najtrudniejszą rzeczą na świecie było pojechanie, żeby spełniać i realizację i scenariusz wymyślony i narzucony z góry. Ja jestem człowiekiem, któremu nikt nie może mówić co ma robić. 

Będziecie oglądać drugą edycję "Azja Express"? Jak myślicie, kto jest "żenulką" drugiej edycji show?

 

5/6
Dorota Gardias wychodzi z DDTVN
ONS
6/6
Joanna Przetakiewicz wychodzi z DDTVN
ONS