Fryzury lato 2020: Blanka Lipińska w najmodniejszej fryzurze na lato
Instagram

Fryzury na lato 2020: Blanka Lipińska w najmodniejszej propozycji na upały! To upięcie wyszczupla twarz 

Fryzury lato 2020: Blanka Lipińska w najmodniejszej fryzurze na lato
Instagram

Blanka Lipińska nie może się już doczekać momentu, jak będzie mogła cieszyć się z wakacyjnego słońca. Autorka "365 dni" powoli przygotowuje się do lata. Rozpoczęła od fryzury. Te sploty to nie tylko najmodniejsza propozycja na lato ale również zapewnienie sobie wygody! W końcu rozpuszczone włosy bywają uciążliwe w chwili, kiedy towarzyszą nam wysokie temperatury, za którymi tęsknimy cały rok! Warkocze rządzą nie tylko wśród influencerek ale również na wybiegach światowych domów mody!

Zobacz także: Tymi cieniami zrobisz letni makijaż oczu w kilka sekund. Teraz w Rossmannie kosztują niecałe 20 zł

Trendy lato 2020: Fryzura Blanki Lipińskiej 

Warkocze to nie tylko wygodne uczesanie ale również trend, który pojawia się na wybiegach największych domów mody. Jeszcze parę lat temu mógł kojarzyć się z uczesaniami dla dzieci albo stylem fryzur rodem z młodości naszych mam lub babć. W ostatnich sezonach warkocze znów powróciły do mody i są najbardziej pożądanymi fryzurami w szczególności na lato. 

Blanka Lipińska zdecydowała się na supermodne sploty, które nie tylko wyglądają zjawiskowo ale jeszcze optycznie wysmuklają twarz. Pisarka na co dzień ma krótkie włosy, ale nawet z takich można upleść robiącą wrażenie fryzurę w romantycznie-wakacyjnym stylu. Odkąd warkocze wróciły do mody fryzjerzy mają ogromne pole do popisu.

Tradycyjne sploty można urozmaicać specjalną biżuterią do włosów w stylu Ariany Grande lub innymi dodatkami. Dzięki różnorodnym technikom zaplatania możemy osiągnąć rozmaite efekty, od tych niezwykle starannych, do luźnych, asymetrycznych i na pierwszy rzut oka niedbałych splotów, które pokochały instagramerki. Na podobną fryzurę zdecydowała się m.in. Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" Supermodne są również kolorowe pasma sztucznych włosów wplecione w naturalne. Taką fryzurę jeszcze nie dawno nosiła Roxie Węgiel podczas zimowego wyjazdu na gorącą Dominikanę. 

Zobacz także: Fryzury lato 2020. Anna Karczmarczyk obcięła włosy! Jagged bob to hit wakacji

Prosta fryzura i oryginalny efekt! Blanka Lipińska wie, co modne w tym sezonie. Autorka "365 dni" zdecydowała się na ciasne sploty. Kochamy to uczesanie! 

Trendy lato 2020: Blanka Lipińska i warkocze na lato
Instagram

Z kolei na luźne, asymetryczne warkocze zdecydowała się Ewa Mrozowska z "Gogglebox" 

Instagram

Supermodne są również kolorowe pasma wplecione w naturalne włosy. Ten trend kochają instagramerki. Na taką wakacyjną metamorfozę zdecydowała się Roxie Węgiel na początku tego roku. Taka fryzura zrobi furorę również podczas zbliżających się wakacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel)

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36