Top Model: finaliści 9. edycji show
mat. prasowe TVN
Newsy

Finał "Top Model" już za nami! Kto wygrał 9. edycję programu? 

Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy?

Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy  najnowszej odsłony hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy? Wiemy! W finale wzięli udział: Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska oraz Patrycja Sobolewska. O nagrodę główną miał również walczyć Dominic D'Angelica, jednak ze względu na szokujące doniesienia, że w przeszłości miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym, producenci zdecydowali o usunięciu Dominica z programu. Kto ostatecznie wygrał "Top Model"? Zobaczcie naszą relację!

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

Wielki final "Top Model" 

Wielki finał "Top Model" poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a gościem muzycznym programu była m.in.  Anna Karwan. Tuż przed rozpoczęciem programu lektor poinformował o wykluczeniu Dominica D'Angelica z show- stacja przeprosiła widzów za zaistniałą sytuację. Później odbył się pierwszy pokaz z udziałem finalistów i pozostałych uczestników 9. edycji "Top Model". Widzowie zobaczyli również kulisy powstawania sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak jurorzy ocenili sesję uczestników?

Patrycja Sobolewska otrzymała 12 pkt. Weronika Kaniewska otrzymała 11 pkt. Mikołaj Śmieszek otrzymał 15 pkt. 

Niestety, w związku z pandemią koronawirusa w programie zabrakło publiczności, ale prowadzący łączyli się rodzinami finalistów- bliscy mocno wspierali Patrycję, Weronikę i Mikołaja i przesyłali im wirtualne wsparcie. Po głosowaniu jurorów i krótkich rozmowach z bliskimi finalistów odbył się kolejny pokaz, tym razem przy występie Mery Spolsky. 

Po pokazie dowiedzieliśmy się, że do ścisłego finału trafili Mikołaj i Patrycja. Niestety, Weronika musiała pożegnać się z show, ale zajęła wysokie trzecie miejsce. 

Jest lekki niedosyt, ale to była świetna przygoda. Stało się, odpadam jako trzecia, ale będę działać dalej- powiedzała Weronika Kaniewska.

Po pierwszych eliminacjach odbył się kolejny pokaz, a na scenie wystąpił Ralph Kamiński. Później widzowie mogli zobaczyć kulisy i efekty ostatniej sesji zdjęciowej finalistów. Następnie na scenie zaśpiewał Baranovski, a na wybiegu ponownie zobaczyliśmy wszystkich uczestników 9. edycji programu.  

Po zliczeniu głosów jurorów i widzów okazało się, że 9. edycję "Top Model" wygrał Mikołaj Śmieszek. Zwycięzca otrzymał kontrakt z agencją modelek, sesję okładkowa i 100 tysiecy! 

Chciałbym podziękować wszystkim, całej mojej rodzinie- mówił szczęśliwy model.

Gratulujemy! 

Zobacz także: Dominic D'Angelica usunięty z "Top Model". Były uczestnik show wydał oświadczenie! "Nie jestem przestępcą ani oprawcą"

Program wygrał Mikołaj!

 

Trzecie miejsce w programie zajęła Weronika Kaniewska.

Weronika Kaniewska otrzymała „Złoty Bilet” w Top Model! Kim jest?

Zobacz także
Patrycja Sobolewska wpiera Dominica D'Angelica

"Top Model": Patrycja zabrała głos w sprawie Dominica. W programie iskrzyło między nimi. Czy teraz zmieniła zdanie? 

Dominic D'Angelica, finalista Top Model

Burza w sprawie usuniętego z "Top Model" Dominica! Które gwiazdy go bronią, a które potępiają?

 

Dominic z Top Model usunięty z finału Top Model
Mat. prasowe
Newsy
Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!
Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

Dominic D'Angelica dotarł do finału " Top Model ", ale decyzją stacji TVN model został usunięty z programu przez aferę dotyczącą medialnych doniesień na temat przeszłości modela. Dominic miał być skazany w USA za kontakty seksualne z nieletnią poniżej 16. roku życia. W sieci zawrzało, a na mężczyznę spłynęła fala hejtu. W jego obronie stanęli m.in. Michał Piróg i Dawid Woliński, którzy uważają, że z tak mocnymi oskarżeniami wszyscy powinni się wstrzymać do wyjaśnienia całej sprawy i wysłuchania samego Dominica.  Do czasu wybuchu afery Dominic cieszył ogromną sympatią widzów "Top Model", a jego historia urzekła jurorów. Pamiętacie początki modela w programie? To wtedy opowiedział o dramatycznej historii z dzieciństwa! 25 lat temu jego ojciec został zamordowany podczas napadu, a mama wychowywała go razem z bratem. Potem jego ojczym miał poważny wypadek i ostatecznie przedawkował leki przeciwbólowe. Dominic nie miał łatwego dzieciństwa, a teraz na jaw wyszła kolejna afera z jego udziałem.  To już koniec jego kariery w Polsce? Obejrzyjcie wideo i poznajcie historię Dominica! Zobacz także:  Dominic z "Top Model" skazany za seks z nieletnią?! Mamy komentarz Michała Piróga! Znał przeszłości modela?    

Joanna Krupa w "Top Model"
Mat. promocyjne / x-news
Newsy
Znamy finałowy skład "Top Model 9"! Wybrano aż czterech finalistów! 
Znamy finałowy skład "Top Model 9"! Wybrano aż czterech finalistów! 

Za nami półfinał 9. edycji "Top Model"! Jurorzy wyłonili właśnie finałowy skład! Oprócz znanej już nam piątki uczestników, szansę na finał otrzymali także Ernest Morawski, Patrycja Sobolewska oraz Dominic D'Angelica, którzy wyeliminowani przez chorobę, dostali możliwość zawalczenia o marzenia w specjalnym challenge'u. Czy któremuś z nich udało się zdobyć przepustkę do finału?! Poznajcie ostateczny skład! Jury wskazało aż czterech finalistów!  Zobacz także:  Paulina Papierska z "Top Model" została mamą po raz drugi! Zdradziła płeć i imię dziecka Oto finaliści "Top Model 9" Ta edycja " Top Model "  jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Z powodu problemów zdrowotnych aż trzech półfinalistów straciło szansę na spełnienie swojego największego marzenia. Niestety z programem pożegnali się Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica i Ernest Morawski. Wówczas jurorzy zdecydowali się przywrócić dwoje innych uczestników: Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego. Razem z nimi do Aten polecieli: Weronika Kaniewska, Maja Siwik i Mikołaj Śmieszek i to właśnie ta piątka wzięła udział w greckim Fashion Weeku.  Dziś odbywały się pokazy podczas greckiego tygodnia mody. To był nowe wyzwania dla modeli, ponieważ jeden z pokazów odbywał się online, inny polegał na skakaniu na trampolinie, a uczestnicy dodatkowo musieli się zmierzyć się w sesjach oraz filmie modowym. Zdecydowanie nie brakowało emocji, a męska część ekipy "Top Model" znalazła nawet czas, aby poflirtować z nowo poznanymi modelkami pomiędzy pokazami.  Decyzją jury do wielkiego finału przechodzą: Mikołaj Śmieszek oraz Weronika Kaniewska! Jednak to jeszcze nie...

"Top model"
East News
Newsy
"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!
"Top model": Tuż przed półfinałem aż 3 osoby odpadły przez koronawirusa. W tym faworytka!

Ostatni odcinek "Top model" dostarczył widzom wielu emocji! Już na początku dowiedzieliśmy się, że półfinałowy skład uczestników uległ zmianie. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji i przekreśliła szanse na udział w Fashion Week'u aż trójce uczestników . Z tego też względu do programu powrócili... Karolina Kuczyńska i Mariusz Jakubowski . Zaskoczeń nie zabrakło również na samym końcu półfinałowego odcinka. Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek adorowana przez uczestnika w "Top Model"! Radosław Majdan musiał interweniować! "Top model": Co wydarzyło się w półfinale show?  Pandemia koronawirusa mocno zmieniła bieg programu "Top model". Z powodu choroby, z programem musieli pożegnać się  Patrycja Sobolewska ,  Dominic D’Angelica  i  Ernest Morawski.  Jurorzy zdecydowali, że ponownie zaproszą do programu dwie osoby - Karoliną Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego . Razem z nimi do Aten polecieli:  Weronika Kaniewska ,  Maja Siwik  i  Mikołaj Śmieszek . Oczywiście w tym odcinku bardzo ważna była walka o pokazy! Uczestnicy musieli odwiedzić cztery atelier, a ich wrogiem był uciekający czas. Półfinaliści zostali podzieleni na dwie grupy - Maja zdobywała castingi z Mikołajem, a Karolina i Weronika z Mariuszem. Panowie mieli możliwość zdobycia 2 pokazów, a dziewczyny 4. Jak im poszło? Mariusz - 3 pokazy (uczestnik otrzymał dodatkowy pokaz od projektantów mody damskiej), Karolina - 4 pokazy, Mikołaj - 2 pokazy,  Maja - 4 pokazy, Weronika - 3 pokazy. Półfinaliści musieli oczywiście wykonać również sesję zdjęciową. Tym razem zapozowali na jachcie. Jurorom najbardziej podobała się...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner