Prywatne filmy na koncercie Beyonce i Jaya-Z On The Run
YouTube

Beyonce i Jay-Z pokazali BARDZO prywatne filmy. To ich sposób na plotki

Prywatne filmy na koncercie Beyonce i Jaya-Z On The Run
YouTube

Małżeństwo Beyonce i Jaya-Z przeżywało w ostatnich kilku miesiącach ogromny kryzys i wisiało już na włosku - tak przynajmniej sprawę przedstawiała amerykańska prasa. Gwiazdorska para nigdy nie komentowała wprost tych doniesień, ale ich kolejne gesty i medialne posunięcia zdają się mówić zupełnie coś innego. Przypomnijmy: Beyonce i Jay-Z nie rozwodzą się. Właśnie wzięli drugi ślub!

Trzeba też przyznać, że Beyonce i Jay potrafią doskonale wykorzystywać swoje koncerty do kreowania wizerunku idealnego małżeństwa. Podczas zakończonej niedawno trasy "On The Run", na ekranach koncertowych pokazywali bardzo intymne filmiki ze swoich prywatnych zbiorów.

Zobacz: To nagranie robi prawdziwą furorę w sieci. Córka Beyonce naśladuje ją na VMA

Teraz przy okazji telewizyjnej premiery zapisu wideo show, możemy je oglądać już w doskonałej jakości na oficjalnym kanale piosenkarki. Widzimy tam wszystko - od Beyonce topless z ciążowym brzuszkiem, przez przebitki na sali porodowej czy urodziny małej Blue Ivy. Każdy obrazek to oczywiście prawdziwa idylla.

Filmik możecie zobaczyć poniżej. Idealne życie czy perfekcyjna gra, jak myślicie?

Zobacz: Beyonce w drugiej ciąży? Jay-Z nie ma wątpliwości

Rajskie wakacje Beyonce i jej rodziny:

Więcej na temat Beyonce Jay-Z
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49