Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Przybylska
ONS
Newsy

Film o Annie Przybylskiej już powstaje! Pierwsze sceny będą nagrane jeszcze tego lata! Kto zagra Anię?

Znamy szczegóły!

Trwają prace nad filmem o Annie Przybylskiej! Pierwsze sceny mają powstać do końca wakacji - informuje "Super Express". Na film o zmarłej aktorce czekają miliony Polaków. Gwiazda, która w 2014 roku odeszła z powodu choroby, do dziś wzbudza ogromną sympatię i jeszcze większe zainteresowanie. Jej życie to gotowa historia na film. Od skromnej dziewczyny z Obłuża do gwiazdy ekranu, ulubienicy Polaków i mediów, z bogatym życiem prywatnym i rodziną w tle. Nic dziwnego, że pomysł, by uczcić pamięć o aktorce powstał na krótko po jej śmierci. Pierwsze sceny zostaną najpierw pokazane producentom i dystrybutorom.

Potwierdzam, że trwają prace nad filmem o Ani. Zbieram materiał, ale nie mogę jeszcze mówić o szczegółach - zdradził Radosław Piwowarski na łamach tabloidu.

Zobacz: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię"​

 

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi do kin. Jednak jedno jest pewne, to będzie absolutny hit!

 

Polecamy: Śmierć w rodzinie – jak poradzić sobie ze stratą i żałobą?

 

 

Przybylska, Doda, Majdan, Szelągowska... Ich show-biznesowe małżeństwa trwały najkrócej! Rekordzista wytrwał zaledwie... kilka miesięcy!

Kto zagra Annę Przybylską?

 

Reżyser Radosław Piwowarski nie wybrał jeszcze odtwórczyni głównej roli. Ma to nastąpić lada dzień. Kto może wcielić się w postać przedwcześnie zmarłej gwiazdy? Na pewno aktorka powinna być wizualnie podobna do Ani Przybylskiej, a przede wszystkim bardzo utalentowana, by móc udźwignąć tę trudną i poruszającą rolę. Nieoficjalnie mówi się o Oldze Bołądź, jednak nic jeszcze nie jest przesądzone. A Wy kogo widzielibyście w tej roli?

 

Zobacz też: Anna Przybylska - matka, żona, aktorka. Jej uśmiech pokochała cała Polska. Pamiętacie? WIDEO.

 

Pierwsze sceny filmu o Annie Przybylskiej powstaną jeszcze w te wakacje!

Anna Przybylska za wcześnie umarła

Miliony Polaków czekają na ten film!

Anna Przybylska
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska
ONS
Newsy
Film o Annie Przybylskiej jednak powstanie? Mama Ani zabrała głos i wyjawiła całą prawdę!
Jaka jest prawda?

Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące informacje, jakoby planowany film o Annie Przybylskiej miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego ( przeczytaj więcej:  Film o Annie Przybylskiej jednak NIE powstanie?! Jarosław Bieniuk nie akceptuje scenariusza. Dlaczego? ) . Teraz wiemy, jaka jest prawda! Czy fani aktorki mogą liczyć na produkcję o historii jej życia?   Prawda o filmie biograficznym Anny Przybylskiej Jak informuje "Na żywo", medialne plotki nie mają nic wspólnego z prawdą. W tej sprawie wypowiedział się menadżer Jarosława Bieniuka. - Wciąż trwają prace nad ostateczną wersją scenariusza. Jarek jest przez cały czas w kontakcie z producentami. Nie blokuje prac nad filmem - powiedział w rozmowie z tygodnikiem. Przypomnijmy, że reżyserem filmu o Annie Przybylskiej jest Radosław Piwowarski, który od lat przyjaźnił się z Anną Przybylską i czuwał nad początkami jej kariery. Mama aktorki, Krystyna Przybylska, ma do niego duże zaufanie. - Nie rozumiem, skąd te informacje. Mamy zaufanie do Radosława Piwowarskiego, reżysera filmu. Od początku prowadził Anię i dziś się przyjaźnimy. Na razie przygotował roboczy scenariusz, nad którym toczy się praca. Trwają też rozmowy z telewizją Polsat i dopiero czekamy na ich efekty - wyznała mama Ani Przybylskiej, Krystyna Przybylska.  Ostateczne decyzje nad kształtem filmu podejmują bliscy Ani Przybylskiej - jej siostra, mama oraz Jarosław Bieniuk z dziećmi. Czekacie na film o aktorce?   Zobacz:  Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej. Kiedy trafi do sprzedaży?   Przeczytaj też:  Dziś mija druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Wspominamy naszą ikonę piękna. Zdjęcia   Film o Annie Przybylskiej jednak powstanie!   Fani będą mogli poznać historię życia Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej?
Instagram/ONS
Newsy
Czy Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? Jest komentarz sportowca!
Czy Jarosław Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? Jest komentarz sportowca!

Jarosław Bieniuk  zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Już od kilku miesięcy trwają prace nad scenariuszem produkcji o uwielbianej przez Polaków aktorce. Radosław Piwowarski postanowił stworzyć film, w którym pokaże, jak wyglądały początki kariery Ani. Reżyser w ostatnim wywiadzie dla magazynu "Viva!" mówił, że nie zamierza pokazywać dramatycznej walki aktorki z nowotworem. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Piwowarski chce, żeby w obsadzie filmu pojawił się życiowy partner Ani, Jarosław Bieniuk.  Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne- mówił Radosław Piwowarski.   Jarosław Bieniuk nie wystąpi w filmie Od chwili, kiedy Radosław Piwowarski zdradził swoje plany wobec Jarosław Bieniuka, wszyscy zastanawiali się, czy sportowiec przyjmie zaproszenie i rzeczywiście pojawi się na zdjęciach próbnych do filmu o Ani Przybylskiej. Sam Jarosław Bieniuk w rozmowie z "Twoim imperium" zapewnia, że nie zobaczymy go na dużym ekranie. Absolutnie nie widzę siebie w roli aktora . Przed kamerą nie pojawię się zatem ani w roli głównej, ani w żadnej innej. Plany wciąż są na etapie dyskusji. Rozmawiam z reżyserem, nanoszę poprawki i swoje sugestie. Wraz z całą rodziną myślimy o tym intensywnie. Zobaczymy, jak to wyjdzie - przyznał Bieniuk. Żałujecie, że Jarosław Bieniuk nie chce zagrać w filmie?   Zobacz także:  Radosław Piwowarski o początkach kariery Ani Przybylskiej: Mogła zostać legendą. EKSKLUZYWNE VIDEO   Jarosław Bieniuk nie chce zagrać w filmie o Ani Przybylskiej.   Sportowiec zdementował plotki.  

Anna Przybylska w studiu Dzień dobry TVN
East News
Newsy
Nowe szczegóły filmu o Ani Przybylskiej. Kiedy powstanie? Znamy już tytuł!
Czekacie na film o aktorce?

Znamy nowe szczegóły filmu o Annie Przybylskiej, który wyreżyseruje jej przyjaciel i człowiek, który jako pierwszy uwierzył w jej talent i dał jej szansę występu na dużym ekranie w filmie "Ciemna strona Wenus", Radosław Piwowarski. Jak podaje businessinsider, film o aktorce jest jedną z produkcji, w której realizację zaangażuje się stacja Polsat.    Szczegóły filmu o Ani Przybylskiej - "Gwiazda" W ciągu czterech pierwszych miesięcy działania Cyfrowej Strefy Twórców, twórcy i producenci filmowi zgłosili do nas łącznie ponad 250 propozycji filmów i seriali.  Do września oceniliśmy merytorycznie i rozpatrzyliśmy 240 z nich - mówi portalowi Agnieszka Odorowicz, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.  Jednym z filmów, w której zaangażuje się stacja będzie produkcja "Gwiazda". To biograficzny film o zmarłej prawie dwa lata temu aktorce Annie Przybylskiej.  Będzie to opowieść  o zmarłej dwa lata temu Annie Przybylskiej, widzianej   oczami przyjaciół. Film ma pokazać inną twarz aktorki niż ta znana z mediów.  „Gwiazda” będzie produkowana w 2017 roku, reżyserować będzie Radosław Piwowarski, który z Przybylską pracował m.in. na planie „Złotopolskich”, czytamy na stronie. Cieszycie się, że powstanie film o Ani Przybylskiej ? Czy to może za wcześnie? Przypominamy, że kilka miesięcy temu pojawiło się sporo informacji na temat tej produkcji. Mówiło się, że główną rolę dostanie agentka nieruchomości Monika Rudnik, która jest łudząco podobna do aktorki. Czy tak się stanie? Okaże się już wkrótce!   ZOBACZ: Powstanie filmu o Ani Przybylskiej. "Sobowtórka" aktorki jest już po pierwszych rozmowach z reżyserem!   W 2017 ruszą prace na planie filmu o Ani Przybylskiej Czy główną rolę zagra Monika Rudnik? Reżyserem filmu będzie Radosław Piwowarski

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner