Anna Przybylska
ONS

Film o Annie Przybylskiej już powstaje! Pierwsze sceny będą nagrane jeszcze tego lata! Kto zagra Anię?

Anna Przybylska
ONS

Trwają prace nad filmem o Annie Przybylskiej! Pierwsze sceny mają powstać do końca wakacji - informuje "Super Express". Na film o zmarłej aktorce czekają miliony Polaków. Gwiazda, która w 2014 roku odeszła z powodu choroby, do dziś wzbudza ogromną sympatię i jeszcze większe zainteresowanie. Jej życie to gotowa historia na film. Od skromnej dziewczyny z Obłuża do gwiazdy ekranu, ulubienicy Polaków i mediów, z bogatym życiem prywatnym i rodziną w tle. Nic dziwnego, że pomysł, by uczcić pamięć o aktorce powstał na krótko po jej śmierci. Pierwsze sceny zostaną najpierw pokazane producentom i dystrybutorom.

Potwierdzam, że trwają prace nad filmem o Ani. Zbieram materiał, ale nie mogę jeszcze mówić o szczegółach - zdradził Radosław Piwowarski na łamach tabloidu.

Zobacz: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię"​

 

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi do kin. Jednak jedno jest pewne, to będzie absolutny hit!

 

Polecamy: Śmierć w rodzinie – jak poradzić sobie ze stratą i żałobą?

 

 

Kto zagra Annę Przybylską?

 

Reżyser Radosław Piwowarski nie wybrał jeszcze odtwórczyni głównej roli. Ma to nastąpić lada dzień. Kto może wcielić się w postać przedwcześnie zmarłej gwiazdy? Na pewno aktorka powinna być wizualnie podobna do Ani Przybylskiej, a przede wszystkim bardzo utalentowana, by móc udźwignąć tę trudną i poruszającą rolę. Nieoficjalnie mówi się o Oldze Bołądź, jednak nic jeszcze nie jest przesądzone. A Wy kogo widzielibyście w tej roli?

 

Zobacz też: Anna Przybylska - matka, żona, aktorka. Jej uśmiech pokochała cała Polska. Pamiętacie? WIDEO.

 

Pierwsze sceny filmu o Annie Przybylskiej powstaną jeszcze w te wakacje!

Anna Przybylska za wcześnie umarła

Miliony Polaków czekają na ten film!

Anna Przybylska
ONS

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49