Anna Przybylska
ONS

Film o Annie Przybylskiej już powstaje! Pierwsze sceny będą nagrane jeszcze tego lata! Kto zagra Anię?

Anna Przybylska
ONS

Trwają prace nad filmem o Annie Przybylskiej! Pierwsze sceny mają powstać do końca wakacji - informuje "Super Express". Na film o zmarłej aktorce czekają miliony Polaków. Gwiazda, która w 2014 roku odeszła z powodu choroby, do dziś wzbudza ogromną sympatię i jeszcze większe zainteresowanie. Jej życie to gotowa historia na film. Od skromnej dziewczyny z Obłuża do gwiazdy ekranu, ulubienicy Polaków i mediów, z bogatym życiem prywatnym i rodziną w tle. Nic dziwnego, że pomysł, by uczcić pamięć o aktorce powstał na krótko po jej śmierci. Pierwsze sceny zostaną najpierw pokazane producentom i dystrybutorom.

Potwierdzam, że trwają prace nad filmem o Ani. Zbieram materiał, ale nie mogę jeszcze mówić o szczegółach - zdradził Radosław Piwowarski na łamach tabloidu.

Zobacz: Córka Anny Przybylskiej: "Każdego dnia za mamą tęsknię"​

 

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy film trafi do kin. Jednak jedno jest pewne, to będzie absolutny hit!

 

Polecamy: Śmierć w rodzinie – jak poradzić sobie ze stratą i żałobą?

 

 

Kto zagra Annę Przybylską?

 

Reżyser Radosław Piwowarski nie wybrał jeszcze odtwórczyni głównej roli. Ma to nastąpić lada dzień. Kto może wcielić się w postać przedwcześnie zmarłej gwiazdy? Na pewno aktorka powinna być wizualnie podobna do Ani Przybylskiej, a przede wszystkim bardzo utalentowana, by móc udźwignąć tę trudną i poruszającą rolę. Nieoficjalnie mówi się o Oldze Bołądź, jednak nic jeszcze nie jest przesądzone. A Wy kogo widzielibyście w tej roli?

 

Zobacz też: Anna Przybylska - matka, żona, aktorka. Jej uśmiech pokochała cała Polska. Pamiętacie? WIDEO.

 

Pierwsze sceny filmu o Annie Przybylskiej powstaną jeszcze w te wakacje!

Anna Przybylska za wcześnie umarła

Miliony Polaków czekają na ten film!

Anna Przybylska
ONS

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33