Sobowtór Anny Przybylskiej - Monika Rudnik
Eastnews/Facebook

Nowe szczegóły filmu o Ani Przybylskiej. "Sobowtórka" aktorki jest już po pierwszych rozmowach z reżyserem!

Sobowtór Anny Przybylskiej - Monika Rudnik
Eastnews/Facebook

To agentka nieruchomości Monika Rudnik, która jest łudząco podobna do Anny Przybylskiej, zagra aktorkę w biograficznym filmie o jej życiu? Wiele na to wskazuje! Już kilka dni temu pisaliśmy, że Monika w rozmowie z "Twoim Imperium" powiedziała, że na razie nie może nic mówić na ten temat, ale jak podaje teraz "Super Express", agentka nieruchomości jest już po pierwszych rozmowach w reżyserem Radosławem Piwowarskim. 

 

Film o Ani Przybylskiej. Monika Rudnik zagra aktorkę?

 

Zdjęcia do filmu o życiu Ani Przybylskiej mają ruszyć już w wakacje. Reżyser, który był przyjacielem aktorki i odkrył jej talent, chciałby latem nakręcić jeden z epizodów i później pokazać go sponsorom i dystrybutorom. Scenariusz jest już napisany, więc wszystko wskazuje na to, że już dwa lata po śmierci Ani Przybylskiej powstanie film o jej życiu i karierze, a główną rolę zagra jej "sobowtórka" Monika Rudnik.

Gdy mój chłopak dowiedział się, że powstaje o film o Ani Przybylskiej, zaczął namawiać mnie, bym spróbowała. Chciałabym zagrać w tym filmie chociaż dwie minuty. To byłoby spełnienie moich marzeń i ogromne wyzwanie, mówiła Rudnik w 2014 roku.

Jej marzenie się spełni, ale zamiast zagrać dwie minuty, pojawili się na ekranie dłużej. Choć Monika nie ma doświadczenia w aktorskie, jest dużo bardziej podobna do Ani niż Olga Bołądź, którą początkowo wymieniano jako kandydatkę do tej roli. Myślicie, że reżyser podjął dobrą decyzję? 

 

Monika Rudnik powinna zagrać Anię?

Monika Rudnik zagra Anię Przybylską
Instagram

Jest podobna do Ani Przybylskiej?

Anna Przybylska
AKPA

Anna Przybylska pozuje do zdjęć
Eastnews

 

 

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22