Filip Chajzer w niebieskiej marynarce

Kolejne bardzo mocne oświadczenie Filipa Chajzera „Chore urojenia anonimowej szmaty”...

Filip Chajzer w niebieskiej marynarce

Jest nowe oświadczenie Filipa Chajzera! Super Express podał dziś informację, że dziennikarz TVN chce odebrać mieszkanie swojej żonie Julii, po ich rozwodzie. Reporter Dzień Dobry TVN już rano ostro skomentował te informacje, po czym usunął wpis i dał nowy!

Filip Chajzer: Dorosłemu facetowi łzy cisną się do oczu

Filip Chajzer zapowiedział walkę z tabloidem. W nowym oświadczeniu pisze, że takie informacje, jak ta o walce z żoną generują ludzką nienawiść. Dziennikarz jest załamany, czuje się bezsilny, bo poza podaniem tabloidu do sądu nie wiele może zrobić:

Te dwa zdjęcia doskonale opisują podły system tworzenia spirali ludzkiej nienawiści. Więc tak to działa: szmaciarski super express publikuje gówno (bynajmniej nie artykuł), w którym nie ma słowa prawdy. Są chore urojenia anonimowej szmaty (bynajmniej nie dziennikarza), która zmyśla jego treść. Kolejne portale plotkarskie zaczynają ten stek bzdur powtarzać. Zmyślony news grzeje. Na tyle mocno, żeby poruszyć ludzi do pisania rzeczy tak złych i przykrych jak w załączniku. Podobnych wiadomości dostałem dzisiaj dziesiątki. Mi - dorosłemu facetowi łzy cisną się do oczu. Co czuję? Gniew i bezsilność.

Filip rozumie, że media interesują się jego życiem, ze względu na znane nazwisko i tragedię, jaka go spotkała - czyli niedawna śmierć syna. Zapowiada, że będzie walczył do końca o swoje dobre imię:

Uwielbiam moją prace. Opowiadanie świata oczami moimi i Pawła -mojego operatora sprawia mi gigantyczną radość. Doskonale rozumiem też zainteresowanie kolorowej prasy moim życiem. To naturalnie przez połączenie pracy w TV i nazwiska, z którego jestem dumny bo mam je po moim ojcu, którego bardzo kocham. Jest dla mnie wzorem i autorytetem. Zawsze akceptowałem te warunki gry. Tylko są granice. Mam nadzieję, że te same szmatławce będą tak samo pilnie relacjonować procesy, które zostają im właśnie wytoczone. Za dziesiątki podłych kłamstw na temat mój i mojego dziecka. Nigdy wam tego nie wybaczę anonimowa ciżbo plotkarska.

Na sprawie rozwodowej Filip Chajzer zasłaniał się przed zdjęciami. Unikał fotoreporterów i był wyraźnie zdenerwowany. Czy tabloidy dadzą mu spokój? A może takie oświadczenia jak te podgrzewają tylko atmosferę?
 

 

 

Te dwa zdjęcia doskonale opisują podły system tworzenia spirali ludzkiej nienawiści. Więc tak to działa: szmaciarski...

Posted by Filip Chajzer on 30 grudnia 2015

 

 

Zobacz: Filip Chajzer i jego żona Julia na kolejnej rozprawie rozwodowej. Oboje mieli smutne miny ZDJĘCIA

 

Filip Chajzer ucieka przed fotoreporterami na sprawie rozwodowej

Filip Chajzer ucieka przed fotoreporterami

Filip Chajzer ma dość!

Filip Chajzer ucieka przed fotoreporterami

Julia Chajzer, żona Filipa, na sprawie rozwodowej

Filip Chajzer ucieka przed fotoreporterami

Więcej na temat Filip Chajzer Julia Chajzer
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47