Michał Szpak gwiazdą Festiwalu Piękna 2017 Eurowizja 2017: Mołdawia, półfinał Michał Szpak Kasia Moś z obrączką na palcu Paulina Sykut
Michał Szpak gwiazdą Festiwalu Piękna 2017
1/5
Michał Szpak gwiazdą Festiwalu Piękna 2017

W dniach 1-3 grudnia w Krynicy Zdrój odbędzie się Festiwal Piękna 2017, a więc wybory Miss Supranational 2017, Mister Supranational 2017 i Miss Polski 2017. Rok temu to wydarzenie obejrzało łącznie 620 milionów ludzi na całym świecie. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy tym razem? Sprawdźcie w naszej galerii! 

Zobacz: W Krynicy wybrano Miss Supranational. Nasza Ewa Mielnicka bardzo wysoko! A kto wygrał?

2/5
Eurowizja 2017: Mołdawia, półfinał
eurovision.tv/Andres Putting

W piątek, 1 grudnia, niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational 2017. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Widzowie będą mogli podziwiać kandydatki w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozą z własnych krajów. Nie zabraknie również gwiazd muzycznych! Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 - mołdawski zespół Sunstroke Project. W programie również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne na scenie. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez. Telewizyjne show z udziałem najpiękniejszych kobiet świata będzie transmitowane przez zagraniczne stacje telewizyjne do ponad 100 krajów. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty – pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? To wszystko już 1 grudnia! Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:00 w Polsacie. 

3/5
Michał Szpak

W sobotę, 2 grudnia, po raz drugi odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2017. Do Polski przyjadą panowie z blisko 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Najprzystojniejszy z mężczyzn zostanie udekorowany szarfą z rąk samej Miss Supranational 2017, której nazwisko poznamy zaledwie dzień wcześniej.  Panowie wystąpią na scenie w kilku pokazach: m.in. w stylizacjach polskiego projektanta Claudiusa, w odsłonie streetowej Ozonee, w kolekcji kąpielowej Self-Collection. W jury międzynarodowym zasiądą m.in: najsłynniejsza polska modelka plus size i jurorka głośnego programu „#Supermodelka Plus Size” – Ewa Zakrzewska, zeszłoroczny zdobywca tytułu Mistera Supranational – Diego Garcy czy znany światowy projektant mody, uczeń samego Versace - Cătălin Botezatu.

Galę Mister Supranational 2017 uświetnią swoim występem również gwiazdy wieczoru, a wśród nich Halina Mlynkova oraz Michał Szpak, który zaśpiewa swój eurowizyjny hit „Color Of Your Life”. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ ze śpiewaczką operową, Aleksandrą Szmyd. Galę międzynarodowego konkursu dla mężczyzn poprowadzą Davina Reeves i Paulina Chylewska. Transmisja z gali Mister Supranational 2017- 2 grudnia o 20:00 w Polsacie. 

4/5
Kasia Moś z obrączką na palcu
East News

W niedzielę, 3 grudnia - 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Kandydatki do korony Miss Polski 2017, w ramach przygotowań miały dwa zgrupowania. Pierwsze odbyło się latem w Rezydencji Miętowe Wzgórza, gdzie nakręcone zostały ich wizytówki i odbyła się oficjalna sesja zdjęciowa. Teraz finalistki przygotowują się do drugiego, zdecydowanie dłuższego zgrupowania, które odbędzie się w Hotelu Beskid w Nowym Sączu. Nad choreografią najpiękniejszych Polek czuwać będzie Anna Bubnowska. Podczas gali Miss Polski 2017 najpiękniejsze Polki pojawią się na scenie w zaskakującym pokazie bielizny projektu Ewy Bien, inspirowanym światowym show, tworzonym przez Victoria’s Secret. Zaprezentują się też w premierowych projektach kostiumów kąpielowych marki Self Collection. A obecnie panujące trendy wyznaczy pokaz kolekcji z Atelier Joanny Muzyk. Finałowa dziesiątka wkroczy w krainę wielkich projektantów i zaprezentuje się w prestiżowych pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. Nie zabraknie w nim też bajecznego pokazu sukni ślubnych! Tego dnia na scenie pojawią się także Kasia Moś - reprezentantka Polski podczas Konkursu Eurowizji 2017 i uczestniczka 8. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz zespół Feel. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich Tomasz Barański. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka - Paulina Maziarz.

5/5
Paulina Sykut
East News

Uroczystą galę poprowadzi Krzysztof Ibisz, a towarzyszyć mu będą Paulina Sykut - JeżynaAgnieszka Hyży oraz debiutujący prezenter - Jakub Kucner - Mister Polski 2017. Jak finalistki zaprezentują się na scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2017? Tego dowiemy się podczas transmisji 3 grudnia, o godzinie 20:00 w Polsacie.

Będziecie oglądać?