Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Ewa Farna i Karolina Korwin Piotrowska o zniknięciu Wojewódzkiego z Facebooka
Newsy

Farna płacze, a Korwin Piotrowska się cieszy...

Wojewódzki wrócił na Facebooka?!

Wczoraj Kuba Wojewódzki skasował swój fanpage na Facebooku, na którym zgromadził ponad milion fanów. Informacja ta wstrząsnęła świat mediów, a eksperci z branży uważają, że decyzja dziennikarza o zniknięciu z sieci była pochopna. Przypomnijmy: Wojewódzki zniknął z Facebooka! Wiemy dlaczego

Polskie gwiazdy błyskawicznie zareagowały na zniknięcie showmana z Facebooka. Ewa Farna, która otwarcie przyznała, że jest wielką wielbicielką dziennikarza, zasmuciła się faktem, że straciła kontakt ze swoją "platoniczną miłością".

- O niee!! Wojewodzki nie ma juz profilu! Chociaz doskonale rozumiem dlaczego… Jak tu zyc? Juz nie mam nawet minimalnego kontaktu z miloscia platoniczna..:-(…[ :-D :-D :-D ] (pisownia oryginalna) - napisała na swoim Facebooku wokalistka.


Natomiast Karolina Korwin Piotrowska, która od dłuższego już czasu jest cięta na Wojewódzkiego, głównie z racji afery z Kingą Rusin, strasznie ucieszyła się z tego, że jej TVN'owski kolega zniknął z sieci:

- Kolega sobie jaja w biały dzień robi, aaaaale brednie, jakby ktoś nie wiedział - „Idol”, „Mam talent” i „X Factor” to niszowe programy są..: „Nigdy nie byłem bohaterem masowym. Ani tego, co robię w telewizji, ani w radiu, nigdy nie uważałem za masowe. Nie interesowała mnie ani masowa popularność, ani masowa turystyka, ani masowy gust".


Od początku roku Kuba Wojewódzki zaczął wzbudzać wśród gwiazd coraz bardziej mieszane uczucia. Wszystko zaczęło się od głośnej słownej przepychanki z Kingą Rusin, która pokazała, że coraz więcej osób ma już dość aroganckiego i bezczelnego zachowania dziennikarza. Afera z Ukrainkami w tle i kontrowersje w okół afery smoleńskiej też nie przyspożyły Kubie sojuszników. Ciekawe kto jeszcze cieszy się z tego, że showman zniknął z Facebooka?

Czujemy, że Kinga Rusin otworzyła szampana. Przypomnijmy: Wojewódzki obraża Rusin: Bije rekordy arogancji.

Z ostatniej chwili: Kuba postanowił chyba wrócić na Facebooka! Jednak internet rządzi się swoimi prawami i nie wiadomo jeszcze, czy rzekomy fanpage podający się za oficjalną stronę dziennikarza w serwisie społecznościowym należy do niego, czy po prostu ktoś zwęszył interes i postanowił zarobić na łatwowiernych internautach.

Nowy fanpage Wojewódzkiego na Facebooku

ALLONS_1414528.jpg

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wojewódzki wróciła na Facebooka
Newsy
Wojewódzki wrócił na Facebooka
I ogłosił się Królem TVN'u

Pod koniec stycznia internetem wstrząsnęła informacja, na temat zniknięcia Kuby Wojewódzkiego z Facebooka. Fanpage dziennikarza był jednym z fenomenów polskiej sieci. Profil lubiło bowiem ponad milion internautów. Do tej pory żadna publiczna osoba w naszym kraju, nie zgromadziła takiej ilości fanów w żadnym serwisie społecznościowym. Po skasowaniu konta pojawiło się wielu oszustów podszywających się pod showmana. Przypomnijmy: Kuba Wojewódzki zniknął z Facebooka! Wiemy dlaczego Wojewódzki jest inteligentną osobą i wie, że w dzisiejszych czasach internet ma olbrzymią moc przekazu. Wczoraj Kuba postanowił powrócić do najpopularniejszego serwisu społecznościowego w Polsce i na świecie. Dziennikarz powróciła na Facebooka z profilem Kuba Wojwódzki Król TVN . Autentyczność konta showman potwierdził w wywiadzie z portalem gazeta.pl - Założyłem konto dzisiaj rano i przez trzy godziny była jedna osoba, która to lubi. Tą osobą byłem ja. I muszę powiedzieć, że to jest naprawdę wystarczający świat, żeby czuć się spełnionym - Wyznał w wywiadzie Wojewódzki. Dziennikarz na nowo poczuł również ekscytację związaną z nowym zbieraniem fanów: - Przed chwilą rozmawiałem z kolegą i powiedziałem mu, że pierwsze 10 osób - proszę wybaczyć, bo może to zabrzmi okropnie albo kokieteryjnie - było dla mnie ważniejsze niż kliknięcia miliona. Bo nagle się okazało, że historia zaczyna się od początku. Strasznie podniecające uczucie, nawet dla 50-letniego mężczyzny. Na profilu showmana jeszcze za dużo się nie dzieje. Kuba ujawnił m.in. swoich gości, którzy pojawią się już za tydzień w pierwszym odcinku nowego sezonu jego show. Na kanapach zasiądą Rober Leszczyński i Robert Lewandowski. Ciekawe czy Wojewódzki zbierze ponownie milion swoich wielbicieli?

Kuba Wojewódzki usunął konto na Facebooku
Newsy
Wojewódzki zniknął z Facebooka! Wiemy dlaczego [Aktualizacja]
Stracił ponad 1 milion fanów

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbarwniejszych postaci show-biznesu. Można go kochać lub nienawidzić. Nie można przejść obok jego osoby obojętnym. Dziennikarz dzięki swojemu ciętemu językowi i oryginalnemu poczuciu humoru zyskał sobie olbrzymią rzeszę fanów. Dowodem tego był profil showmana na Facebooku, który lubiło ponad milion internautów . Był to prawdziwy rekord wśród rodzimych gwiazd, jak i polskich marek ogółem. NIKT nie miał takiego grona wielbicieli w historii polskich portali społecznościowych! Dziś, jak co dzień, chcieliśmy zajrzeć na profil Kuby. Ku naszemu zdziwieniu wyszukiwarka Facebook'a nie znalazła konta! Zastanawiamy się co się stało. Czy Wojewódzki postanowił zniknąć z wirtualnego świata, czy ktoś po prostu na niego naskarżył i adminstratorzy zablokowali mu konto? Przypomnijmy, że ostatnio z Facebooka zniknęła też Maja Frykowska: Co się stało z Frykowską? Aktualizacja: O komentarz w tej sprawie dziennikarza poprosił branżowy serwis WirtualneMedia.pl: - Za dużo osób w ostatnim czasie starało się tam załatwiać swoje prywatne interesy. Za dużo było cudzych myśli, cudzego brudu, świrów, ortodoksów, sekty kibolskiej, sekty smoleńskiej - powiedział Wojewódzki. Nigdy nie interesowała mnie masowa popularność, masowa turystyka czy masowe gusty. Cała obsesja związana z wielkimi liczbami w internecie bardzo mało mnie kręci. Stawiam na jakość, a nie ilość . WirtualneMedia.pl dowiedziały się również, że Kuba w przyszłości nie wyklucza innej formy obecności na Facebooku. Myślicie, że fani showmana wybaczą mu zniknięcie z internetu?

Fan obraża Wojewódzkiego na Facebooku
Newsy
Wojewódzki dostaje pogróżki na Facebooku
"Wymordowałbym wszystkich p*** jak w Oświęcimiu"

Kuba Wojewódzki jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci show-biznesu. Dziennikarz słynie z ciętego języka oraz odważnych poglądów w kwestiach politycznych czy społecznych, przez co ma tyle samo sympatyków, co wrogów. Przypomnijmy, że z tego powodu kilka tygodni temu showman zniknął z Facebooka, gdyż miał dość chamstwa na swoim profilu. Jak wiadomo, gwiazdor TVN'u wrócił na łono serwisu społecznościowego, jednak na jego koncie nic się nie zmieniło, no może poza dumnym przydomkiem "król tvn". Dziś Wojewódzki poprzez Facebooka dostał wiadomość od swojego antyfana z pogróżkami . Kuba tak zbulwersował się całą sprawą, że postanowił upublicznić imię i nazwisko mężczyzny, Krzysztofa P., który zwyzywał dziennikarza od najgorszych oraz, najdelikatniej ujmując, ma go za kompletne zero . Cała sprawa ma związek z faktem, iż dziennikarz ostatnio skrytykował wypowiedzi Lecha Wałęsy odnośnie osób homoseksualnych zasiadających w poselskich ławach. Przypomnijmy: Lech Wałęsa jest homofobem?: Geje powinni siedzieć za murem Pod wpisem showmana od razu rozwinęła się dyskusja na temat zaistniałej sytuacji. Część fanów popiera, to co zrobił Wojewódzki, jednak znalazły się osoby, które zgadzają się ze słowami antyfana dziennikarza. Tym samym Kuba ponownie wywołał małe zamieszanie wokół siebie i pokazał, że nie warto zachodzić mu za skórę.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner