Kuba Wojewódzki obraża Kingę Rusin

Wojewódzki obraża Rusin: Bije rekordy arogancji

Kuba Wojewódzki obraża Kingę Rusin

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka i odważnych opini na temat postaci show-biznesu. Dziennikarz w swojej rubryce w "Polityce" na bieżąco komentuje zachowania gwiazd i celebrytów, nieprzebierający przy tym w słowach. Niedawno showman został jednym z autorów nowego miesięcznika literacko-kulturalnego "Chimera", w którym również dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego go świata mediów.

W swoim ostatnim felietonie Wojewódzki po raz kolejny w swojej karierze zaatakował Kingę Rusin. Tym razem zarzuca jej arogancje, brak klasy i kultury.

- Uwielbiam medialny szyk Kingi Rusin, kochającej ciepłej mamy, skrzywdzonej żony, dzielnie walczącej o swą zbrukaną godność. Ta sama osoba bije rekordy arogancji i zwykłego braku kultury w rankingu personelu kilku stołecznych restauracji. Ta sama Kinga jest utrapieniem dla personelu telewizyjnego ze swoim tupetem i poczuciem wyższości - stwierdził Kuba.


To już kolejna osoba, która ma złe zdanie na temat Rusin. Kilka tygodni temu Czesław Mozil również stwierdził, że gwiazda TVN'u gardzi ludźmi i patrzy na wszystkich z góry. Skro tak wiele osób ma złe zdanie o Kindze, to musi chyba w nich być choć trochę prawdy.

Zobacz: Kinga Rusin w bikini

Więcej na temat Kinga Rusin Kuba Wojewódzki
Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47