Małgorzata Rozenek w okularach korekcyjnych
Instagram

Fani wytknęli Małgorzacie Rozenek poważny błąd. "Jest co kształcić"

Małgorzata Rozenek w okularach korekcyjnych
Instagram

Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną w Meksyku, skąd raczy swoich obserwatorów rajskimi kadrami, jednak jak widać, czujni fani zwracają uwagę nie tylko na zdjęcia, ale również na to, co pisze gwiazda. Kiedy żona Radosława Majdana opublikowała najnowszy post, internauci natychmiast dostrzegli w nim byka i zaczęli poprawiać ją w komentarzach. Choć błąd ortograficzny został natychmiast poprawiony, nie obeszło się bez ciętej riposty ze strony Małgorzaty Rozenek. 

Małgorzata Rozenek reaguje na komentarze fanów. Wytknęli jej ortograficzny błąd!

Choć wiele postów Małgorzaty Rozenek gromadzi same pozytywne komentarze, ten wzbudził spore kontrowersje. Jedni z internautów przyczepili się do noszenia Henia w nosidle, krytykując gwiazdorskie małżeństwo, a wzrok innych przykuł błąd ortograficzny, który gwiazda popełniła w opisie. 

Nie śpimy! Zwiedzamy ! 😁 😂 nie mogliśmy odpuścić sobie wizyty w pozostałościach miasta Majów. Nieduży obszar, świetnie opisanych budowli. Dający do myślenia. Nas głównie zajmował problem: jak wielkie i rozwinięte cywilizacje znikają lub tracą na znaczeniu. Co jest przyczyną? Może warto potraktować to jako przestrogę? Będziemy dalej zgłębiać temat 😁  przecież, podróże kształcą 😁 Prawda?

Czytamy w, już poprawionym, tekście pod zdjęciem. Jak myślcie, gdzie wcześniej znalazł się byk? Możecie się naprawdę zdziwić! Fani natychmiast zwrócili na niego uwagę...

- Kształcą Pani Gosiu

- krztałcą krztałcą 

- Kształcą Małgosiu

Jak się okazuje, na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie musieliśmy długo czekać. Zaskakująca i zabawna riposta sprawiła, że temat został skutecznie i szybko ucięty. 

No widzisz 😉  jest co kształcić 😊 😂

Odpowiedź gwiazdy bardzo przypadła jej fanom do gustu i zebrała mnóstwo polubień. Dobrze wybrnęła?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przeżywa trudne chwile na wakacjach! Gwiazda TVN zdradziła, co się stało

To właśnie opis tego zdjęcia, wzbudził tak wielkie emocje wśród fanów Małgorzaty Rozenek. 

Szybka odpowiedź gwiazdy, sprawiła, że fani natychmiast wybaczyli jej błąd. Jak widać Małgorzata Rozenek dba, by nic nie popsuło rodzinnych wakacji. Perfekcyjna pani domu wraz z Radosławem Majdanem i dziećmi wypoczywa w Meksyku!

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22