Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi
East News
Newsy

Dorota Gardias dziękuje fanom! "Wszystko będzie dobrze… wiem to" Jak  się czuje przed operacją?

Dorota Gardias zdecydowała się wyznać, że zmaga się z nowotworem piersi. Gwiazda chciała tym zachęcić i zmobilizować wszystkie kobiety do regularnych badań. Fani nie szczędzą jej słów otuchy.

Dorota Gardias zmaga się z nowotworem piersi! Informacja, którą jako pierwszy podał magazyn "Party", zelektryzowała nie tylko fanów prezenterki. Teraz gwiazda TVN może liczyć już nie tylko na wsparcie swojej najbliższej rodziny, córki Hani i przyjaciół, ale również na internautów, którzy trzymają kciuki za jej zdrowie.  Wiadomo już, że Dorota jest pod opieką najlepszych specjalistów z dziedziny onkologii. Szykuje się też do operacji usunięcia guza – zabieg zaplanowano na koniec września. Choć do szpitala trafi za dwa tygodnie, to już może liczyć na słowa wsparcia i otuchy płynące od fanów. Jak się teraz czuje? Zobaczcie, co sama pisze.

Jak mądrze pomagać? Radzi Dorota Gardias i Małgorzate Ohme!

Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi

W rozmowie z "Party" Dorota Gardias zdradziła, że diagnoza lekarza była dla niej wielkim zaskoczeniem. Wprawdzie od jakiegoś czasu uskarżała się na tkliwość i delikatny ból w piersi, ale nie sądziła, że to może być coś poważnego. Postanowiła jednak nie bagatelizować niepokojących objawów. W lipcu zgłosiła się na badanie USG, które wykazało, że dziennikarka ma w piersi centymetrowy guz.

Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami – mówi Gardias.

W pierwszym momencie Gardias przeżyła szok. Pierwsze dni przepłakała, bo w jej głowie rodziły się najgorsze scenariusze. Całe szczęście w odpowiednim momencie trafiła do najlepszych specjalistów onkologii, którzy od razu zlecili jej dodatkowe badania i wyznaczyli termin operacji usunięcia guza.

Jakie są rokowania?

Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie – dodaje Dorota.

Okazuje się, że ostatni rok, gdy Dorota walczyła z koronawirusem i długotrwałymi powikłaniami po zakażeniu, a teraz dodatkowo ta diagnoza, zmieniły jej podejście do życia. Prezenterka podjęła ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Wspólnie z braćmi, kupiła na Roztoczu ziemię, na której chce wybudować gospodarstwo agroturystyczne. Namówiła już swoje wszystkie przyjaciółki, żeby wykonały sobie kontrolną mammografię. Poza tym przy każdej okazji zachęca tez inne kobiety do regularnych badań.

Róbcie je i nie ignorujcie żadnych niepokojących symptomów, bo mamy dla kogo żyć – zaapelowała Gardias.

Fani wspierają Dorotę Gardias, pogodynka odpowiada

Fani prezenterki bardzo przejęli się jej stanem zdrowia. Na pozytywne reakcje nie trzeba było długo czekać – zareagowali natychmiast. Pod artykułem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i otuchy dla Doroty.

"Życzę zdrowia i wytrwałości", "Pani Dorotko, życzę zdrówka, będzie dobrze", "Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki", pisali.

Po południu piękna pogodynka podziękowała im za wsparcie. 

Dziękuje Wam za dobra energię i ciepłe słowa… wszystko będzie dobrze… :) wiem to :)

Zaapelowała też do wszystkich pań:

Kobiety kochane… mądre, piękne… pamiętajcie o badaniach profilaktycznych… 💗 to bardzo ważne dla nas!!!

Na razie Dorota czuje się świetnie i nie daje po sobie poznać, że coś jest nie tak. Ci, którzy ją znają wiedzą, że Gardias jest nie tylko optymistką, ale przede wszystkim silną kobietą. Teraz też nie zamierza się poddawać. Jak sama podkreśla, w życiu zdarzają się różne niespodzianki – również te nieprzyjemne, ale ma siłę, by się z nimi mierzyć, ponieważ ma wokół siebie ludzi, których kocha i którzy kochają ją. Do tego grona należy m.in. jej ukochana 8-letnia córeczka Hania.

Jak radzi sobie z przeciwnościami losu? Zobaczcie, co odpisała fanom na Instagramie.

Dorota Gardias przytula córeczkę Hanię
Dorota Gardias Instagram.jpg

Mam wszystko, co najważniejsze... Fundament jest solidny. Z resztą jakoś się uporam. Życie ciągle serwuje jakieś "niespodzianki" - odpisała fance, która zapytała ją, czy jest spełniona. 

Dorota Gardias pozuje przed obiektywem
Dorota Gardias Instagram.jpg

Pod koniec września Dorotę Gardias czeka operacja usunięcia guza piersi. Rokowania są bardzo dobre, ale ostateczną decyzję dotyczącą późniejszego leczenia lekarze podejmą, gdy otrzymają wyniki histopatologii. Na razie Dorota nie wzięła urlopu ani zwolnienia. Pracuje w TVN i zajmuje się 8-letnią córką Hanią.

Dorota Gardias ma koronawirusa?

 

Dorota Gardias ma koronawirusa?
Newsy
Sąsiedzi Doroty Gardias unikają z nią kontaktu! "Omijają mnie szerokim łukiem". 
Sąsiedzi Doroty Gardias unikają z nią kontaktu! "Omijają mnie szerokim łukiem". 

Dorota Gardias bardzo poważnie przeszła COVID-19 . Gwiazda TVN trafiła do szpitala, gdzie podawany był jej tlen. Na szczęście te trudne chwile pogodynka ma już za sobą - wróciła już do domu i obowiązków zawodowych. Jak się jednak okazało, po powrocie ze szpitala, sąsiedzi omijają Dorotę Gardias szerokim łukiem! Pogodynka jednak nie żywi do nich urazy. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"    Sąsiedzi Doroty Gardias unikają z nią kontaktu! "Omijają mnie szerokim łukiem".  Ostatnie tygodnie były dla Doroty Gardias niezwykle trudne. Pod koniec września piękna pogodynka trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety gwiazda TVN miała szereg poważnych dolegliwości, dlatego nie obyło się bez hospitalizacji. Dorota Gardias musiała mieć również podawany tlen. Jak wyznała w w programie "Super Expressu" - "Gwiazdy bez maski", miała ogromny ból w klatce piersiowej oraz wiele innych objawów, które były bardzo uciążliwe.    Miałam ból mięśni, pleców, tkliwość skóry, bolał mnie brzuch, narządy wewnętrzne, a to co było totalną dla mnie nowością jeśli chodzi o odczucia bólu , to nie mogłam ruszać oczami, bo dosłownie bolały mnie mięśnie oka - powiedziała w programie "Super Expressu" - "Gwiazdy bez maski", Dorota Gardias. Po miesiącu walki o zdrowie, Dorota Gardias wróciła do pracy! Tą szczęśliwą wiadomością, podzieliła się również ze swoimi fanami.  Po miesiącu nieobecności pierwszy dyżur w poranku  #wstajesziwiesz   @tvn24.pl  TĘSKNIŁAM !!! Cieszę się, że już mogę tu być. Ale się...

Dorota Gardias
East News
Newsy
Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias. Pogodynka jest bardzo osłabiona
Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias. Pogodynka jest bardzo osłabiona

W środę 30. września media obiegła bardzo niepokojąca informacja. Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem i przechodzi go bardzo poważnie. Piękna pogodynka trafiła do szpitala. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia Gardias. Według ustaleń portalu plotek.pl, gwiazda jest bardzo osłabiona. Swoje wsparcie dla pogodynki TVN okazali między innymi Edward Miszczak i Magda Gessler.  Zobacz także:  Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias Jako pierwszy informację o stanie zdrowia Doroty Gardias przekazał "Super Express". Według informacji dziennika, pogodynka miała zarazić się koronawirusem od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem. Swoje oświadczenie w tej sprawie wystosowała również stacja TVN, jednocześnie potwierdzając, że dziennikarka zaraziła się koronawirusem. Nie ujawniono jednak szczegółów dotyczących jej stanu zdrowia. Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. [...] Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy. [...]  W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów dotyczących zwolnień lekarskich, z których korzystają - czytamy w oświadczeniu Biura Prasowego TVN. Nowe informacje w tej sprawie uzyskał portal plotek.pl. Jak donosi portalowi osoba z kręgów stacji TVN, Gardias jest bardzo osłabiona. Może jednak oczywiście liczyć na...

Dorota Gardias
Instagram
Newsy
Zakochana Dorota Gardias chyba nigdy nie pokazała tak wiele! Fani zachwyceni odważnym zdjęciem
Zakochana Dorota Gardias chyba nigdy nie pokazała tak wiele! Fani zachwyceni odważnym zdjęciem

Dorota Gardias to jedna z najpiękniejszych pogodynek! Gwiazda zyskała ogromną sympatię widzów, którzy są zachwyceni nie tylko jej profezjonalizmem, ale przede wszystkim urodą. Ostatnio na Instagramowym profilu prezenterki pojawiło się zdjęcie, które zachwyciło jej fanów! Odważna fotografia robi ogromne wrażenie, a figury pogodynki można pozazdrościć!  Zobacz także:  Dorota Gardias znów jest singielką! Pogodynka rozstała się z partnerem. Poznaj szczegóły! Dorota Gardias pokazała odważne zdjęcie Jak ostatnio informowaliśmy,  Dorota Gardias nie jest już singielką!  Gwiazda jest szczęśliwie zakochana, jednak póki co nie chce afiszować się ze swoim nowym partnerem. Być może miłość sprawiła, że pogodynka tak promienieje. W swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia, które za każdym razem spotykają się z ogromną aprobatą jej fanów. Tym razem gwiazda TVN poszła jednak o krok dalej i pokazała zdecydowanie więcej niż dotychczas! Prezenterka na najnowszym zdjęciu dodanym do mediów społecznościowych wygląda oszałamiająco. Dorota Gardias chyba jescze nigdy nie pokazała tak dużo. Fani gwiazdy od razu zaczęli komplementować swoją idolkę w komentarzach pod postem.  - Piękna kobieta 😍 - Piękna co za figura Dorota 🔥🔥🔥 - Nic więcej nie trzeba mówić, tylko podziwiać - Masz super figurę ‼️😘 - piszą fani pogodynki.  Trzeba przyznać, że Dorota Gardias wygląda naprawdę oszałamiająco! My również jesteśmy zachwyceni zdjęciem! Nic dziwnego, że gwiazda zdecydowała się opublikować tak odważną fotografię, bo kiedy ma się tak wspaniałą sylwetkę, to trzeba się nią chwalić! A Wam, jak się podoba?         ...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner