Dorota Gardias walczy z nowotworem
East News
Newsy

Dorota Gardias zmaga się z nowotworem piersi. Czeka na operację

Na początku wakacji Dorota Gardias usłyszała diagnozę: nowotwór piersi. Gwiazda jest pod opieką onkologa. W jakim stanie jest prezenterka TVN i jak się czuje? Co planuje zmienić w swoim życiu?

Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi - podaje magazyn "Party". Jakie są rokowania i w jakim stanie jest pogodynka TVN? Sprawdźcie i posłuchajcie również ważnego apelu gwiazdy!

Ostatni rok nie był dla gwiazdy TVN zbyt łaskawy pod względem zdrowotnym. Pod koniec września 2020 roku Gardias dowiedziała się, że ona i jej 7-letnia wówczas córka Hania zakaziły się koronawirusem. Początkowo gwiazda TVN czuła tylko delikatne drapanie w gardle, więc nadal chodziła do pracy. Kiedy wyniki testów okazały się pozytywne, została w domu na kwarantannie. Początkowo tylko lekko pokasływała, ale trzeciego dnia obudziła się z bardzo wysoką gorączką. Objawy z godziny na godzinę przybierały na sile, dlatego Dorota trafiła do szpitala. Gwiazda skarżyła się na ostry ból oczu, tkliwość skóry w okolicach żeber i bardzo silny, migrenowy ból głowy.

Nagle nie mogłam w pełni nabrać powietrza do płuc. To jest okropne, niemoc, której nie sposób opisać! Uważam się za osobę opanowaną, ale w tym momencie płakałam. Łapałam oddech jak ryba wyrzucona z wody. W takiej sytuacji trzeba za wszelką cenę się opanować, bo panika sprawia, że jeszcze trudniej oddychać. I trzeba działać – mówiła wówczas Gardias.

Całe szczęście Dorocie udało się wyzdrowieć, choć do pełni sił dochodziła jeszcze przez kilka miesięcy. Kiedy wydawało się, że wyszła na prostą, spadł na nią kolejny cios. Jak czytamy w  "Party", podczas badania kontrolnego lekarz zdiagnozował u niej guza piersi. Diagnoza była jednoznaczna: nowotwór. Gardias natychmiast trafiła pod opiekę onkologa. Kiedy ma operację?

"Walka o piersi": Nowotwór pokrzyżował ślubne plany Ani! Teraz spełniła marzenie, a pomógł jej Zień!

Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi

Dorota nie ukrywa, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Powód? To miała być rutynowa kontrola. Wprawdzie od jakiegoś czasu uskarżała się na tkliwość i delikatny ból w piersi, ale nie sądziła, że to może być coś poważnego. W lipcu Gardias zgłosiła się na badanie USG. Okazało się, że dziennikarka ma w piersi centymetrowy guz.

Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami – mówi „Party” Gardias.

W pierwszym momencie gwiazda przeżyła szok. Przyznaje, że pierwsze dni przepłakała, bo w jej głowie rodziły się najgorsze scenariusze. Całe szczęście w odpowiednim momencie trafiła do najlepszych specjalistów onkologii, którzy od razu zlecili jej dodatkowe badania i wyznaczyły termin operacji usunięcia guza. Jakie są rokowania?

Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie – dodaje Dorota.

Dorota Gardias ma nowotwór
East News

Dorota Gardias apeluje do fanów

Gardias nie ukrywa, że ostatni rok i teraz dodatkowo stres związany z diagnozą zmieniły jej podejście do życia. Dorota podjęła ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Jakie? Postanowiła zwolnić tempo i nie czekać z realizacją marzeń. Ostatnio, wspólnie z braćmi, kupiła na Roztoczu ziemię, na której chce wybudować gospodarstwo agroturystyczne. Namówiła już swoje wszystkie przyjaciółki, żeby wykonały sobie kontrolną mammografię. Poza tym przy każdej okazji zachęca tez inne kobiety do regularnych badań.

Róbcie je i nie ignorujcie żadnych niepokojących symptomów, bo mamy dla kogo żyć – apeluje Gardias.

Zobacz także: Jak wygląda córka Doroty Gardias? Hania juz podbiera ciuchy mamie!

Więcej o Dorocie Gardias przeczytasz w nowym "Party".

Ida Nowakowska na okładce Party

U Doroty Gardias zdiagnozowano nowotwór piersi. Pod koniec września prezenterka podda się operacji usunięcia guza. Lekarze są jednak dobrej myśli, ale jak dokładnie ma przebiegać leczenie, ustalą dopiero po wynikach histopatologii.

Dorota Gardias na Flesz Fashion Night 2019
East News

Prezenterka wychowuje 8-letnią córkę Hanię. Razem z córką stara się spędzać aktywnie jak najwięcej czasu, a w przyszłości planują wyprowadzić się na Roztocze, gdzie Gardias zainwestowała w rodzinny biznes – razem z braćmi budują gospodarstwo agroturystyczne.

Dorota Gardias i Agnieszka Woźniak-Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! 
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, jaki jest stan zdrowia Doroty Gardias! 

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Dorota Gardias , która zmaga się z koronawirusem trafiła do szpital ze względu na poważny stan. Pogodynka z racji na sprzeczne doniesienia zdecydowała się na Instastories opowiedzieć, jak się czuje i zdradziła, jakie miała objawy zakażenia. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się poruszyć temat zdrowia koleżanki ze stacji i w „Dzień dobry TVN” zdradziła czy Dorota Gardias była podłączona do respiratora! Agnieszka Woźniak-Starak o stanie zdrowia Doroty Gardias!  O stanie zdrowia Doroty Gardias, co jakiś czas informują media. W końcu pogodynka sama opowiedziała o zarażeniu koronawirusem i wyznała, że miała problemy z oddychaniem i jej stan ciągle się pogarszał, dlatego trafiła do szpitala. Gwiazda TVN poruszyła też temat zdrowia swojej córki i przyznała, że Hania pokonała chorobę i wyszła już ze szpitala. Teraz temat zdrowia Doroty Gardias w telewizji śniadaniowej poruszyła Agnieszka Woźniak-Starak i rozwiała wątpliwości na temat tego, czy pogodynka była podłączona do respiratora: Informacje, że Dorota Gardias leży pod respiratorem nie są prawdziwe. Dorotka czuje się coraz lepiej, a jej córeczka jest w domu pod opieką taty - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.  Zgodnie z tymi doniesieniami Dorota Gardias czuje  się już lepiej i być może już niedługo będzie mogła opuścić szpital i wracać do zdrowia w domowym zaciszu.  Zobacz także:  Dorota Gardias opowiedziała o dolegliwościach po zarażeniu koronawirusem. "Ból w płucach, duszności i kłopoty z oddychaniem"   Dorota Gardias niedawno zdecydowała się opowiedzieć o swoim stanie zdrowia. Wyjaśniła też, w jaki sposób się zaraziła! Córka pogodynki czuje się już dobrze i mogła opuścić szpital.    ...

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy
Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"
Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"

Dorota Gardias po raz pierwszy skomentowała doniesienia dotyczące swojego zdrowia oraz zdrowia jej córki, Hani. Obie zostały zarażone koronawirusem, w wyniku czego dziennikarka trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia? Dziennikarka poinformowała o szczegółach swojej hospitalizacji.  Zobacz także:  Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem" Dorota Gardias ma koronawirusa. Dziennikarka wydała oświadczenie  Pierwsze informacje na temat stanu zdrowia Doroty Gardias i jej dziecka podał "Super Express". Gwiazda TVN miała zarazić się od swojej córki. Hania z kolei miała mieć kontakt z osobą zakażoną w szkole. Z ustaleń mediów wynikało, że dziennikarka miała bardzo ciężko przechodzić chorobę i mieć problemy z oddychaniem.  Medialne doniesienia o zarażeniu koronawirusem zostały potwierdzone przez biuro prasowe TVN jednak nie przekazano oficjalnych informacji na temat zdrowia dziennikarki. W piątek rano Dorota Gardias po raz pierwszy zabrała głos w sprawie zdrowia swojego i córki.  Dzień dobry wszystkim 💚 W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię którą przesyłacie nieustannie 🙏🏻 to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏻🍀 - - zaczęła dziennikarka  W dalszej części wpisu potwierdziła, że zaraziła się wirusem COVID-19 już 2 tygodnie temu. Podkreśliła również, że nic nie zagraża jej zdrowiu i życiu:  Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie...

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy
Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem"
Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem"

Biuro prasowe TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia Doroty Gardias i potwierdza, że zaraziła się wirusem COVID-19. O tym, że dziennikarka trafiła do szpitala, po tym jak zaraziła się koronawirusem, informował "Super Express". Według informacji dziennika, dziennikarka miała zarazić się od swojej córki, która z kolei miała kontakt z osobą zarażoną w szkole. Według doniesień Dorota Gardias ma ciężko przechodzić chorobę i ma problemy z oddychaniem. Jaki jest stan zdrowia dziennikarki?  Zobacz także:  Dorota Gardias ma koronawirusa. Czy jej stan jest poważny? Dorota Gardias zarażona koronawirusem. Oświadczenie TVN Biuro prasowe TVN wydało oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Doroty Gardias, jednocześnie potwierdzając, że dziennikarka zaraziła się koronawirusem:  Dorota Gardias po raz ostatni była w pracy 20 września. Zgodnie z obowiązującymi w TVN Grupa Discovery zasadami postępowania w przypadku stwierdzenia przypadku zachorowania na koronawirus natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią w tym okresie kontakt. Zostały one bezzwłocznie poinformowane o sytuacji i skierowane na firmową kwarantannę. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie kwalifikuje się do kwarantanny według zasad Sanepidu Pracodawcy Doroty Gardias oświadczyli, że są w stałym kontakcie ze szpitalem, w którym przebywa dziennikarka. Jednocześnie z szacunku do prywatności pracowników, nie zostały przekazane żadne szczegóły:  Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym przebywa. Życzymy jej szybkiej rekonwalescencji i czekamy na jej powrót do pracy (...) W poszanowaniu prywatności naszych pracowników nie przekazujemy do publicznej wiadomości informacji na temat ich stanu zdrowia ani szczegółów...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner