Dorota Gardias walczy z nowotworem
East News
Newsy

Dorota Gardias zmaga się z nowotworem piersi. Czeka na operację

Na początku wakacji Dorota Gardias usłyszała diagnozę: nowotwór piersi. Gwiazda jest pod opieką onkologa. W jakim stanie jest prezenterka TVN i jak się czuje? Co planuje zmienić w swoim życiu?

Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi - podaje magazyn "Party". Jakie są rokowania i w jakim stanie jest pogodynka TVN? Sprawdźcie i posłuchajcie również ważnego apelu gwiazdy!

Ostatni rok nie był dla gwiazdy TVN zbyt łaskawy pod względem zdrowotnym. Pod koniec września 2020 roku Gardias dowiedziała się, że ona i jej 7-letnia wówczas córka Hania zakaziły się koronawirusem. Początkowo gwiazda TVN czuła tylko delikatne drapanie w gardle, więc nadal chodziła do pracy. Kiedy wyniki testów okazały się pozytywne, została w domu na kwarantannie. Początkowo tylko lekko pokasływała, ale trzeciego dnia obudziła się z bardzo wysoką gorączką. Objawy z godziny na godzinę przybierały na sile, dlatego Dorota trafiła do szpitala. Gwiazda skarżyła się na ostry ból oczu, tkliwość skóry w okolicach żeber i bardzo silny, migrenowy ból głowy.

Nagle nie mogłam w pełni nabrać powietrza do płuc. To jest okropne, niemoc, której nie sposób opisać! Uważam się za osobę opanowaną, ale w tym momencie płakałam. Łapałam oddech jak ryba wyrzucona z wody. W takiej sytuacji trzeba za wszelką cenę się opanować, bo panika sprawia, że jeszcze trudniej oddychać. I trzeba działać – mówiła wówczas Gardias.

Całe szczęście Dorocie udało się wyzdrowieć, choć do pełni sił dochodziła jeszcze przez kilka miesięcy. Kiedy wydawało się, że wyszła na prostą, spadł na nią kolejny cios. Jak czytamy w  "Party", podczas badania kontrolnego lekarz zdiagnozował u niej guza piersi. Diagnoza była jednoznaczna: nowotwór. Gardias natychmiast trafiła pod opiekę onkologa. Kiedy ma operację?

"Walka o piersi": Nowotwór pokrzyżował ślubne plany Ani! Teraz spełniła marzenie, a pomógł jej Zień!

Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi

Dorota nie ukrywa, że nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Powód? To miała być rutynowa kontrola. Wprawdzie od jakiegoś czasu uskarżała się na tkliwość i delikatny ból w piersi, ale nie sądziła, że to może być coś poważnego. W lipcu Gardias zgłosiła się na badanie USG. Okazało się, że dziennikarka ma w piersi centymetrowy guz.

Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami – mówi „Party” Gardias.

W pierwszym momencie gwiazda przeżyła szok. Przyznaje, że pierwsze dni przepłakała, bo w jej głowie rodziły się najgorsze scenariusze. Całe szczęście w odpowiednim momencie trafiła do najlepszych specjalistów onkologii, którzy od razu zlecili jej dodatkowe badania i wyznaczyły termin operacji usunięcia guza. Jakie są rokowania?

Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie – dodaje Dorota.

Dorota Gardias ma nowotwór
East News

Dorota Gardias apeluje do fanów

Gardias nie ukrywa, że ostatni rok i teraz dodatkowo stres związany z diagnozą zmieniły jej podejście do życia. Dorota podjęła ważne decyzje dotyczące swojej przyszłości. Jakie? Postanowiła zwolnić tempo i nie czekać z realizacją marzeń. Ostatnio, wspólnie z braćmi, kupiła na Roztoczu ziemię, na której chce wybudować gospodarstwo agroturystyczne. Namówiła już swoje wszystkie przyjaciółki, żeby wykonały sobie kontrolną mammografię. Poza tym przy każdej okazji zachęca tez inne kobiety do regularnych badań.

Róbcie je i nie ignorujcie żadnych niepokojących symptomów, bo mamy dla kogo żyć – apeluje Gardias.

Zobacz także: Jak wygląda córka Doroty Gardias? Hania juz podbiera ciuchy mamie!

Więcej o Dorocie Gardias przeczytasz w nowym "Party".

Ida Nowakowska na okładce Party

U Doroty Gardias zdiagnozowano nowotwór piersi. Pod koniec września prezenterka podda się operacji usunięcia guza. Lekarze są jednak dobrej myśli, ale jak dokładnie ma przebiegać leczenie, ustalą dopiero po wynikach histopatologii.

Dorota Gardias na Flesz Fashion Night 2019
East News

Prezenterka wychowuje 8-letnią córkę Hanię. Razem z córką stara się spędzać aktywnie jak najwięcej czasu, a w przyszłości planują wyprowadzić się na Roztocze, gdzie Gardias zainwestowała w rodzinny biznes – razem z braćmi budują gospodarstwo agroturystyczne.

Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi
East News
Newsy
Dorota Gardias dziękuje fanom! "Wszystko będzie dobrze… wiem to" Jak  się czuje przed operacją?
Dorota Gardias zdecydowała się wyznać, że zmaga się z nowotworem piersi. Gwiazda chciała tym zachęcić i zmobilizować wszystkie kobiety do regularnych badań. Fani nie szczędzą jej słów otuchy.

Dorota Gardias zmaga się z nowotworem piersi! Informacja, którą jako pierwszy podał magazyn "Party", zelektryzowała nie tylko fanów prezenterki. Teraz gwiazda TVN może liczyć już nie tylko na wsparcie swojej najbliższej rodziny, córki Hani i przyjaciół, ale również na internautów, którzy trzymają kciuki za jej zdrowie.  Wiadomo już, że Dorota jest pod opieką najlepszych specjalistów z dziedziny onkologii. Szykuje się też do operacji usunięcia guza – zabieg zaplanowano na koniec września. Choć do szpitala trafi za dwa tygodnie, to już może liczyć na słowa wsparcia i otuchy płynące od fanów. Jak się teraz czuje? Zobaczcie, co sama pisze. Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi W rozmowie z "Party" Dorota Gardias zdradziła, że diagnoza lekarza była dla niej wielkim zaskoczeniem. Wprawdzie od jakiegoś czasu uskarżała się na tkliwość i delikatny ból w piersi, ale nie sądziła, że to może być coś poważnego. Postanowiła jednak nie bagatelizować niepokojących objawów. W lipcu zgłosiła się na badanie USG, które wykazało, że dziennikarka ma w piersi centymetrowy guz . Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami – mówi Gardias. W pierwszym momencie Gardias przeżyła szok. Pierwsze dni przepłakała, bo w jej głowie rodziły się najgorsze scenariusze. Całe szczęście w odpowiednim momencie trafiła do najlepszych specjalistów onkologii, którzy od razu zlecili jej dodatkowe badania i wyznaczyli termin operacji usunięcia guza. Jakie są rokowania? Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie – dodaje Dorota. Okazuje się, że ostatni rok,...

Dorota Gardias
WOJCIECH STROZYK
Newsy
Dorota Gardias już po operacji: "Pojawiły się małe komplikacje". Potem spadł na nią kolejny cios!
To nie jest dla niej łatwy czas. Dorota Gardias jest już po operacji usunięcia nowotworu piersi, a wkrótce zacznie rehabilitację. Jednak zamiast cieszyć się tak potrzebnym teraz spokojem, pogodynka musi mierzyć się z podejrzeniami o posługiwanie się fałszywymi fakturami. Co teraz zamierza? Jak stres odbija się na jej samopoczuciu?

Wydawało się, że najgorsze ma już za sobą. Na początku wakacji, przy okazji kontrolnego badania piersi, u Doroty Gardias wykryto guza. Diagnoza była szokująca: nowotwór piersi. Gwiazda TVN szybko trafiła pod opiekę onkologa, który zaordynował operację. Jak ustaliło "Party" zabieg usunięcia guza pogodynka ma już za sobą. Choć przed operacją pojawiły się drobne komplikacje, wszystko przebiegło po myśli lekarzy. Okres rekonwalescencji Dorota Gardias spędzała w Tyrolu, gdzie aktywnie odpoczywała. Tuż po powrocie do Polski, spadł na nią kolejny cios – usłyszała zarzuty posługiwania się fałszywymi fakturami. Według doniesień TVP Info, prezenterka w 2018 roku miała nabyć kilka faktur dotyczących obsługi imprez o łącznej kwocie w wysokości 35 tys. złotych (w tym ponad 8 tys. zł podatku VAT).   Z informacji, które trafiły do mediów wynika, że eventy faktycznie się odbyły, jednak po stronie Gardias nie było kosztów z faktur. Dorota zapowiada, że się nie podda i będzie walczyć o swoje dobre imię. Nic złego nie zrobiłam. Nie jestem oskarżona, ani skazana. Nie mam nic do ukrycia, dlatego zgadzam się na publikację mojego wizerunku i pełnych personaliów – mówi w rozmowie z Party.pl Dorota Gardias. Jak się teraz czuje i co dalej zamierza? Dorota Gardias walczy z oskarżeniami o fałszowanie faktur Dorota Gardias nie ukrywa, że jest zszokowana całą sytuacją. Jak zaznacza, jest niewinna, dlatego natychmiast podjęła współpracę prokuraturą, bo jej zdaniem zarzuty o posługiwanie się fałszywymi fakturami są bezzasadne. Podkreśla, że padła ofiarą osób, które wykorzystały jej zaufanie. W tej sprawie gwiazda wydała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym podkreśla, że "nie brała udziału w żadnym oszustwie...

Dorota Gardias walczy z nowotworem
East News
Newsy
Poruszające wyznanie Doroty Gardias przed operacją. Walczy o zdrowie dla córki!
"Ona jest na początku swojej drogi, w drugiej klasie podstawówki" wyznała pogodynka TVN. Dorota Gardias walczy z nowotworem piersi.

Dorota Gardias w najnowszym wywiadzie opowiedziała o walce o zdrowie i przygotowaniach do operacji. Gwiazda TVN przed kamerą przyznała, że walczy o powrót do zdrowia dla ukochanej córki. Dorota Gardias w programie "Kobiecy punkt widzenia" zdradziła, jak przygotowała małą Hanię na to, że jej mama wkrótce trafi do szpitala. Słowa pogodynki TVN poruszając do łez... Sprawdźcie, co powiedziała! Dorota Gardias o walce z nowotworem Kilka tygodni temu Dorota Gardias w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Okazało się wówczas, że piękna gwiazda TVN zmaga się z nowotworem piersi. W lipcu br. Dorota Gardias zgłosiła się na badanie USG, które wykazało, że ma w piersi centymetrowy guz.  Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami – mówiła „Party” Dorota Gardias. Dorota Gardias usłyszała od lekarzy, że musi przejść operację, która została zaplanowana na koniec września.  Zobacz także:   Dorota Gardias ma żal do lekarza, który zignorował guz w jej piersi "Nie zlecił żadnej biopsji" Kilka dni temu Dorota Gardias pojawiła się w programie "Kobiecy punkt widzenia" w którym opowiedziała o swojej walce o zdrowie. Gwiazda TVN nie ukrywa, że siłę do walki z chorobą czerpie od ukochanej córki, którą już przygotowała na swoją wizytę w szpitalu. Powiedziałam Hani: Mamy kłopot, ale to załatwimy. Mama będzie musiała pojechać na kilka dni do szpitala i wtedy będziesz z tatą. Musisz do mnie cały czas dzwonić, żeby mnie wspierać. Będę potrzebowała twojej energii i twojego uśmiechu. Mamy taką umowę, że będzie dzwonić- powiedziała przed kamerami. Zobacz także:   Dorota Gardias dziękuje fanom!...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik