Marzena Kipiel-Sztuka to jedna z ulubionych polskich aktorek serialowych, którą widzowie pokochali w szczególności za postać Halinki w "Świecie według Kiepskich". Niestety, od pewnego czasu do jej fanów napływają smutne informacje. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia okazało się, że aktorka ma poważne problemy finansowe.

Reklama

Oszczędności się skończyły. Nie mam specjalnie za co żyć - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem" aktorka.

Choć dziś wiadomo już, że sytuacja się poprawiła, okazuje się, że aktorka zmaga się z innym, jeszcze poważniejszym problemem. Marzena Kipiel-Sztuka właśnie wyznała prawdę o swojej chorobie.

Marzena Kipiel-Sztuka o chorobie

Choć w rozmowie z tygodnikiem "Świat i ludzie", 55-letnia aktorka "Świata według Kiepskich" przyznała, że jej sytuacja majątkowa jest nieco lepsza i mogła liczyć na ogromne wsparcie innych, okazuje się, że zmaga się z o wiele poważniejszym problemem niż pusty portfel.

Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy. Szybko odezwał się do mnie producent "Świata według Kiepskich" i przyjaciele. Wszyscy pytali się, co się u mnie dzieje - mówiła.

Jak donoszą media, w podreperowaniu budżetu pomogło zlikwidowanie lokaty, na której miały być odkładane pieniądze na mieszkanie.

Niestety, lepsza sytuacja finansowa nie wpłynęła na poprawę jej zdrowia. Marzena Kipiel-Sztuka wyznała, że zmaga się z depresją i postanowiła zaapelować do innych:

Zobacz także

Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność. Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc. Połowę dnia przesypiam, a z domu wychodzę głównie z psem na spacer.

Ze słów aktorki wynika, że na szczęście nie jest sama ze swoim problemem. Pamiętajmy, że depresja to poważny problem, który dotyka wielu z nas.

Jeżeli Ty, lub ktoś z Twoich bliskich jest w stanie kryzysu psychicznego, nie bój się prosić i pomoc, którą uzyskasz między innymi pod całodobową i bezpłatną linią telefoniczną 800 70 2222.

Zobacz także: Monika Mrozowska szczerze o depresji po porodzie: "Osoba, która nazwała to urlopem była idiotą"

Marzena Kipiel-Sztuka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Niestety, dla gwiazdy "Świata według Kiepskich" ostatni rok nie był zbyt łaskawy.

East News

Okazało się, że gwiazda ma problemy finansowe, a teraz walczy z depresją.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama