Ewelina Lisowska

Plotki o jej związku krążyły od tygodni! Ewelina Lisowska w końcu pokazała ZDJĘCIE nowego chłopaka!

Ewelina Lisowska

 

Ewelina Lisowska ma za sobą kilka burzliwych związków. Jeden z nich zakończył się medialnym skandalem. Ewelina Lisowska rozstała się bowiem z Bartkiem Śniadeckim, muzykiem grupy Afromental, w niezbyt dobrych stosunkach. Później piosenkarka związała się z Damianem Ukeje, wokalistą, który największą popularność zyskał dzięki wygranej w "The Voice of Poland". Para zamieszkała nawet razem we Wrocławiu. Niestety, również i ten związek zakończył się klapą. Od kilku tygodni plotkowano, że Ewelina Lisowska znowu jest szczęśliwie zakochana. Piosenkarka starała się nie komentować tych doniesień. W końcu jednak przerwała milczenie i pokazała pełne miłości zdjęcie ze swoim nowym ukochanym!

 

Zobacz także: Farna i Lisowska żartują z wagi Ewy: "Obwód jej pasa jest jak jedno moje udo". Zobaczcie zabawne zdjęcia!

 

Kim jest nowy chłopak Eweliny Lisowskiej, Alex Ilczuk?

 

Ewelina Lisowska jest w szczęśliwym związku z Aleksandrem Ilczukiem, znanym kierowcą rajdowym. 31-latek spędził wiele lat w Stanach Zjednoczonych. Teraz jednak na stałe mieszka w Polsce. Widać, że Ewelina Lisowska jest w nim zakochana bez pamięci. Para wybrała się właśnie na wspólny wypad w Tatry. Zakochani wspięli się nawet na Giewont. To właśnie w tej scenerii zostało zrobione zdjęcie, które opublikowała na Instagramie Ewelina Lisowska. Widać, że artystka nie chce już dłużej ukrywać swojego uczucia. Gratulujemy! :)

 

POLECAMY: Dopiero zaczęliście się spotykać - trzymaj się 7 żelaznych zasad

 

Ewelina Lisowska nie ukrywa już swojej miłości

Ewelina Lisowska z partnerem Alexem Ilczukiem
Instagram

 

Pasują do siebie?

Instagram

 

Trzymamy za nich kciuki!

Instagram

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13