Ewelina i Paweł z Warsaw Shore rozstali się
ONS

"Ekipa z Warszawy" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów jaki pojawił się w polskiej telewizji od dłuższego czasu. Uczestniczy od pierwszych odcinków wzbudzali dużo emocji, głównie tych negatywnych. Po zakończeniu pierwszego sezonu większość osób biorących w nim udział postanowiła odcinać kupony od swojej popularności i jak na razie nie dają o sobie zapomnieć. Zobacz: Ewelina z Warsaw Shore pokazała zdjęcie w nowej fryzurze. Fani byli bezlitośni

Jednak to dwie pary wybiły się najmocniej i są obecne w mediach. Jedną z nich jest Ewelina i Paweł, którzy związali się już po opuszczeniu imprezowego domu. Swoim beztroskim, wspólnym życiem dzielili się na portalach społecznościowych, a na medialnych imprezach nie szczędzili sobie czułości. Oprócz miłości łączył ich też biznes, czyli promowanie cyklu imprez swoimi twarzami, ale teraz chyba podjęli poważną decyzje, która może wpłynąć dalszy rozwój tych działań. 

Otóż, prawdopodobnie zakochani w sobie do szaleństwa jeszcze kilka tygodni temu celebryci, podjęli decyzję o rozstaniu. Świadczyć może o tym jedno ze zdjęć, które dodała Ewelina i wymownie podpisała:

Single lady


Paweł nie pozostał jej dłużny i zamieścił na Facebooku nieco dłuższy wpis:

Ciekawe co jeszcze przyniesie nowy rok… „Single”… ;) Niestety, tak bywa w życiu. Nie wszystko jest bajką.


Para z pewnością przechodzi pewne zawirowania, bo dzisiaj celebrytka dodała zdjęcie na swoim fanpage'u, gdzie razem pozują. Jaka jest zatem prawda?


Zobacz: Wojna w Warsaw Shore. Paweł zdradził kulisy konfliktu z Trybsonem
 Pierwsze wyjście Elizy i Trybsona po narodzinach córki: