Ewa Wachowicz pochwaliła się swoim największym szczęściem. Gwiazda Polsatu opublikowała na Instagramie serię zdjęć ze swoją córką, która skończyła 23 lata. Ewa Wachowicz rzadko pokazuje swoją pociechę, ale tym razem zrobiła wyjątek, a fani patrzą na podobieństwo mamy i córki.

Reklama

Ewa Wachowicz pochwaliła się córką

Ewa Wachowicz należy do grona gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne i naprawdę rzadko pokazuje w sieci zdjęcia swoich bliskich. Kilka tygodni temu zrobiła wyjątek i pochwaliła się relacją z wyjątkowego dla niej wydarzenia. Ewa Wachowicz pokazała mnóstwo zdjęć ze swojego ślubu na którym zachwyciła swoim wyglądem w zjawiskowej sukni.

Teraz Ewa Wachowicz znów zaskoczyła swoich fanów publikując w sieci prywatne zdjęcia na którym możemy zobaczyć jej córkę!

- 23 lata temu zaświeciło dla mnie najpiękniejsze "słońce". Olu moja kochana bądź zdrowa, mądrze wybieraj drogę życia, kochaj i bądź kochana❤️ #love #córka #urodziny #szczęście - napisała gwiazda Polsatu.

Zobacz także: Ewa Wachowicz wyjechała w podróż poślubną. Zaskoczyła decyzją o wyjeździe

Zobacz także

Córka Ewy Wachowicz ma 23 lata i jest owocem związku gwiazdy Polsatu z dziennikarzem, Przemysławem Osuchowskim. Aleksandra jest piękną kobietą, a internauci piszą wprost, że jest łudząco podobna do swojej mamy.

- Jak dwie krople wody ????
- Obie piękne❤️????
- Wszystkiego najlepszego dla córki ❤️ Pięknie wyglądacie ❤️
- Piękna jak Mama ❤️- komentują fani.

Zobacz także: Ewa Wachowicz pokazała drugą suknię ślubną. Tak prezentowała się na przyjęciu

Adam Jankowski/REPORTER/East News
Reklama

Obserwujecie Ewę Wachowicz na Instagramie? Wiedzieliście, że była Miss Polonia ma już dorosłą córkę?

AKPA/Niemiec
Reklama
Reklama
Reklama