Ewa Farna nowa figura
Instagram

Ewa Farna pokazała nowe zdjęcia. Tak szczupła jeszcze nie była!

Ewa Farna nowa figura
Instagram

Ewa Farna w czerwcu 2019 po raz pierwszy została mamą. Do tej pory swój czas dzieliła między opiekę nad synem i pracę nad nowymi projektami, bo z racji epidemii koncerty są niemożliwe. Teraz  artystka obchodzi jubileusz i świętuje 14. lat od wydania swojej pierwszej płyty i z tej okazji pochwaliła się na Instagramie swoim nowym zdjęciem. Ewa Farna zaskoczyła bardzo szczupłą figurą i płaskim brzuchem, który odsłoniła dzięki krótkiej bluzce. Tak szczupła jeszcze nie była! Internauci są zaskoczeni nowym wyglądem Ewy Farnej i komplementują jej figurę. 

Ewa Farna pochwaliła się bardzo szczupłą figurą!

Ewa Farna do niedawna była znana z kobiecych kształtów, ale to zupełnie jej nie przeszkadzało. Idealnie potrafiła podkreślać atuty swojej figury i zachwycała swoimi stylizacjami. Teraz wszystko się zmieniło! Artystka już dawno podkreślała, że dba o zdrowy styl życia i nawet prowadzi własny ogródek, co jak widać ma ogromny wpływ na figurę gwiazdy. Ewa Farna jest teraz bardzo szczupła, a jej fani dodają, że macierzyństwo zdecydowanie jej służy:

Ewa patyczak! Ale Ciebie mało 😂😍 Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie Ci służy! Czekam na płytę tak, że szok!

Ślicznie wyglądasz!❤️ Czekamy na nową płytę! ❤️

Jaka chuda!!!!

Ewa nikniesz w oczach 🤔 coraz to chudsza jesteś... 🤔

Sami spójrzcie na nowe zdjęcie Ewy Farnej z odsłoniętym brzuchem! Gwiazda może pochwalić się idealną figurą..

Zobacz także: Ewa Farna zdradza przepis na szczęście i pokazuje "tajne" zdjęcie!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tekst CZ🇨🇿 Video PL🇵🇱 (1post wczesniej) Dnes je to 14 let od me prvni desky Mels me vubec rad!😱🙈🥳 Co jste o ni mozna nevedeli❓ 💿 bylo mi 11, kdyz mi rodice dostali navrh smlouvy na me zastupovani 💿 prvni pisnicky, ktere jsem na desku mela byly Mels me vubec rad, Zapadly Kram a Vikend 💿 foceni na desku bylo pro me premierou, kdy jsem na sobe mela pudr🙈 💿 par tydnu pote jsem prebrala svou prvni cenu Ceskeho Slavika za Objev roku, obleceni jsme vybiraly s mamou v Tesine 🤟🏼🤓a proslov jsem si pro jistotu poprve a naposled pripravila✊🏼 💿 Pisnicka Avril „ I am with you” byla testovaci pisnickou, kterou jsem musela zazpivat ve studiu abych presvedcila producenty a vydavatele. Byla jsem ten den nemocna a dodnes si pamatuju tu nervozitu. Libila se jim ale natolik, ze trvali aby byla i na desce. Anglictinu jsem ale odmitla a tak byla navrhnuta polstina- ma materstina a taky oduvodneni, ze EWA neni prezdivka, ale me opravdove jmeno✊🏼🙏🏼❤️ #melsmevubecrad #ewafarna #firstalbum #14yearsago

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Gwiazda do niedawna mogła pochwalić się pełniejszymi kształtami!

Ewa Farna w kolorowej marynarce
ONS

Ewa Farna w nagraniu na Instagramie wspomina swoją pierwszą płytę i wyznaje, że od tego momentu minęło już 14 lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

 

 

 

Więcej na temat Ewa Farna metamorfozy gwiazd
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48