Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie
Ewa Farna w czerwonej sukience

Ewa Farna blisko trzy miesiące temu została mamą. Piosenkarka urodziła wówczas pierwsze dziecko, syna Artura. Artystka, która wcześniej bardzo długo ukrywała swoją ciążę, dopiero kilka dni po narodzinach syna pokazała w sieci jego zdjęcie. Po porodzie Ewa Farna dość szybko wróciła do pracy na scenie. Ostatnio wokalistka pojawiła się m.in. na Top of the Top Sopot Festival, a kilka dni temu wzięła udział w koncercie zorganizowanym w centrum handlowym w Jankach pod Warszawą. Okazuje się, że w trasie towarzyszył jej syn Artur! 

Zobaczcie, jak Ewa Farna opiekowała się swoim synkiem! 

Zobacz także: Ewa Farna zachwyciła na scenie w Sopocie! "Świeżo upieczona mama pozdrawia"

1/4
Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie

Ewa Farna wróciła na scenę miesiąc po narodzinach syna. Ostatnio artystka w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła dlaczego nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński.

Czuję się świetnie, a każda mama niech sobie pozwoli na tempo, jakie jej pasuje i odpowiada. Mówi się, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. I przynajmniej na razie u mnie to się sprawdza – mówiła w rozmowie z "Party". 

2/4
Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie

Wokalistka spełnia się w roli mamy, ale nie zapomina również o swoich fanach. Kilka dni temu spotkała się z nimi na koncercie pod Warszawą. Ewa Farna zaśpiewała w centrum handlowym w Jankach. 

3/4
Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie

Po koncercie Ewa wróciła do swojego synka, który czekał na nią za kulisami. Spójrzcie na ich wspólne zdjęcia! Jak widać, młoda mama wybrała dla swojej pociechy stylowy fotelik marki Cybex, który można zamontować na ramie wózka. Ewa Farna wybrała model Cloud Z I-SIZE zaprojektowany przez  Karolinę Kurkovą za ok. 1300 złotych. 

 

4/4
Ewa Farna prowadzi syna w wózku po koncercie

Podoba się Wam fotelik samochodowy synka Ewy? Nam bardzo! 

Przypominamy, że wózkiem z kolekcji zaprojektowanej przez Karolinę Kurkovą "wozi" się również Klara Lewandowska. 

 

Więcej na temat Ewa Farna