Ewa Farna uwielbia zaskakiwać swoich fanów! Kilka tygodni temu wokalistka wzięła potajemnie ślub ze swoim narzeczonym Martinem Chobotem. A już w listopadzie jej wielbiciele zobaczą ją w filmie, w którym zagrała główną rolę! Jak donosi "Party", nad tym projektem piosenkarka pracowała aż dwa lata! Co więcej, sama go wymyśliła, sfinansowała i wyprodukowała!

Reklama

W jakim filmie zagrała Ewa Farna?

Z archiwalnych, niepublikowanych dotąd zdjęć i materiałów wideo wokalistka zmontowała biograficzny film „Ewa Farna 10: Skazana na busa”! Oprócz nagrań zza kulis koncertów i scen z prywatnego życia wokalistki znajdą się tam m.in. wywiady z rodzicami Farnej, muzykami z jej zespołu, ludźmi z branży oraz... trochę materiałów ze ślubu i wesela Ewy i jej męża Martina. Piosenkarka pokaże ten film w kilkunastu miastach w Polsce i Czechach. Tournée zacznie się w listopadzie i potrwa do końca roku. Kiedy więc państwo Chobotowie znajdą czas na podróż poślubną?

– Ewa i Martin pojechali w nią jeszcze przed ślubem. Przez pięć tygodni zjechali całe Stany Zjednoczone, m.in. Nowy Jork, Chicago, Kalifornię i Las Vegas – zdradza „Party” znajoma Ewy.

Zobacz także: Ewa Farna pokazała obrączkę ślubną. Dlaczego nosi ją inaczej?

Zobacz także

Jesteście ciekawi, co jeszcze planuje Ewa Farna? Kiedy chce zostać mamą? Przeczytasz w nowym "Party".

Ewa Farna zagra w biograficznym filmie!

Reklama

Wokalistka pokaże w swoim filmie kilka nowych zdjęć ze ślubu z Martinem Chobotem.

Instagram
Instagram
Reklama
Reklama
Reklama