Ewa Farna w listopadzie ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Artystka dość długo ukrywała ten fakt w tajemnicy i zaskoczyła swoich fanów zdjęciem z dużym ciążowym brzuszkiem. Od tego czasu gwiazda nie zwalnia tempa i często pojawia się na scenie. Do niedawna Ewa Farna wybierała luźniejsze stylizacje, a tym razem postawiła na garnitur, który okazał się nieco kłopotliwy. W zabawny sposób podsumowała swój look!

Reklama

Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek i żartuje ze swojej stylizacji

Ewa Farna nie należy do gwiazd, które chętnie informują o swoim życiu prywatnym. Artystka na swoich zasadach dzieli się z fanami szczegółami z życia osobistego i ostatnio pokazała zaskakujące zdjęcie zza kulis. Ewa Farna pozuje w pomarańczowym garniturze z rozpiętą marynarką i zdradza, że przez duży ciążowy brzuszek nie mogła zapiąć spodni. Piosenkarka żartuje, że chce być elegancka, ale w ostatnich tygodniach ciąży wcale nie jest to łatwe:

Kiedy masz byc elegancka, ale pod marynara masz ciazowy stroj kapielowy i rozpięte gacie???????? - napisała wprost na Instagramie Ewa Farna.

Fani artystki nie ukrywają, że uwielbiają jej dystans do siebie i piszą wprost, że wygląda rewelacyjnie i z klasą:

Kocham Cię za Twoja autentyczność ❤️❤️❤️

Pięknie wyglądasz w ciąży ❤️

Ewa wyglądasz pięknie! ????❤️

Klasa jak zawsze ❤️❤️❤️

Zobacz także: Ewa Farna pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Gwiazda promienieje w ciąży!

Niedawno Ewa Farna zachwyciła podczas koncertu "Fundacja Polsat 25 lat. Jesteśmy dla dzieci" i zachwyciła fanów piękną białą suknią, w której widać, że czuła się doskonale. Wygląda na to, że ten rodzaj kreacji bardziej odpowiada wokalistce, szczególnie w ostatnim trymestrze ciąży.

Zobacz także
East News / Pawel Wodzynski

Ewa Farna o ciąży poinformowała w typowy dla siebie sposób. Artystka pokazała okładkę nowej płyty, a tłem była jej ciążowy brzuszek.

Instagram/EWA FARNA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama