Ewa Farna dokładnie 10 listopada przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość. Jak się okazało, gwiazda spodziewa się drugiego dziecka! Wielbiciele piosenkarki nie mogli się doczekać, aż zobaczą swoją idolkę na nowych zdjęciach, a te w końcu pojawiły się na instagramowym profilu wokalistki. Ewa Farna pochwaliła się prestiżową nagrodą, a przy okazji również ciążowym brzuszkiem! W komentarzach pod nowym postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od fanów. Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: Baby boom w show-biznesie: Farna, Opozda, Czartoryska... Które gwiazdy wkrótce zostaną mamami?

Ewa Farna zachwyca na nowych zdjęciach! Ciąża służy artystce!

Ewa Farna uwielbia dzielić się ze swoimi fanami dobrą energią i motywacyjnymi postami, jednak w swoich mediach społecznościowych najczęściej pokazuje to, co dzieje się w jej życiu zawodowym. Piosenkarka należy do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności, dlatego artystka bardzo rzadko opowiada o swoich bliskich i nie pokazuje w Internecie zdjęć, na których widać twarz jej synka Artura. Jednak tak wyjątkową wiadomością, jak druga ciąża, Ewa Farna zdecydowała się podzielić z fanami. Zrobiła to jednak w swoim stylu!

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Ewa Farna opublikowała bowiem zdjęcie dużego ciążowego brzuszka, na którym trzyma swoją nową płytę. Pod fotografią zamieściła również piękny wpis:

- Jak obiecałam - tu tracklista i tył płyty UMAMI???? Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa????????????????????????????????❤️❤️ - napisała wówczas Ewa Farna.

Zobacz także

Zobacz także: Ewa Farna podziękowała za koncert. Polscy fani zaniemówili, kiedy to przeczytali

Z kolei teraz artystka postanowiła podzielić się z fanami kolejnymi radosnymi informacjami - gwiazda zdobyła prestiżową nagrodę i opublikowała zdjęcia ze statuetką, na których przy okazji możemy również podziwiać piękne, ciążowe krągłości artystki. Sami spójrzcie, jak wspaniale Ewa Farna wygląda w ciąży!

Instagram/EWA FARNA

Pod nowym postem artystki pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od fanów!

- OMG???????????? Ewunia wyglądasz obłędnie!!! Dużo zdrówka dla całej rodzinki !!! ????????????

- Wyglądasz bosko ❤️????????????gratuluję ????????????

- Zjawiskowa ????????

- Piękna!

- Gratulacje Ewa! Gratulacje dla Was, bądźcie zdrowi ❤️ - piszą fani pod nowym postem piosenkarki.

Reklama

My również nie możemy wyjść z podziwu! Ewa Farna wygląda obłędnie i widać, że ciąża jej służy. Przyszłej mamie oczywiście życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Instagram/EWA FARNA
Reklama
Reklama
Reklama