Ewa Farna nie zwalnia tempa. Piosenkarka już niedługo urodzi drugie dziecko, ale wciąż jest aktywna zawodowo i dziś rano pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Ewa Farna na scenie śniadaniowego programu zaśpiewała swój najnowszy hit "Na skróty". A jak prezentowała się ciężarna gwiazda? Ewa Farna ma już naprawdę spory brzuszek.

Reklama

Ewa Farna zachwyca wyglądem w zaawansowanej ciąży

Ewa Farna już od ponad dwóch lat spełnia się w roli mamy. Pierwsze dziecko piosenkarki pojawiło się na świecie w połowie 2019 roku, a kilka miesięcy temu okazało się, mały Artur będzie miał rodzeństwo. Na początku listopada ub. Ewa Farna przekazała radosną wiadomość i pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem.

Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa????????????????????????????????❤️❤️- pisała wówczas na Instagramie.

Dziś Ewa Farna jest już w zaawansowanej ciąży, ale wciąż jest aktywna zawodowo.

Zobacz także: Baby boom w show-biznesie: Farna, Opozda, Czartoryska... Które gwiazdy wkrótce zostaną mamami?

Ewa Farna pojawiła się w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN", żeby opowiedzieć o najnowszej płycie "Umami", która zaledwie wczoraj miała swoją premierę. Piosenkarka zaśpiewała "Na skróty" i zachwyciła swoim wyglądem. Gwiazda zaprezentowała się w pomarańczowym dresie, który połączyła z czarnymi botkami na szpilce.

Zobacz także

Zobacz także: Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek i żartuje ze swojej stylizacji. "Strój kąpielowy i rozpięte gacie"

Ewa Farna ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek i wszystko wskazuje na to, że narodziny drugiego dziecka gwiazdy zbliżają się wielkimi krokami!

Reklama

Zobacz także: Ewa Farna czeka na drugie dziecko i... nową płytę! Nie ma zamiaru zwalniać tempa: "Pracy jest dużo"

Reklama
Reklama
Reklama