Ewa Farna Ewa Farna w czerwonych spodniach Ewa farna w okularach Gucci za 2500 zł Ewa Farna na ramówce Polsatu
Ewa Farna
1/5
Ewa Farna

Ewa Farna jest jedną z największych polskich gwiazd. Mimo młodego wieku zdobyła ogromną popularność, od lat jej hity nie schodzą z list przebojów, a kolejne płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Oczywiście sława ma swoje zarówno ciemne, jak i jasne strony, o czym Ewa Farna nieustannie ma okazję się przekonywać. Tym razem w rozmowie z serwisem "Plejada" opowiedziała o plotkach i komentarzach, z którymi musi się zmagać. Zdradziła, jakie ma podejście do show-biznesu. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: EWA FARNA MA RÓŻOWE WŁOSY! JEST PRAWIE NIE DO POZNANIA

2/5
Ewa Farna w czerwonych spodniach
ONS.pl

Ewa Farna należy do niewielkiego grona gwiazd, które niechętnie mówią o swojej prywatności. Wokalistkę zdecydowanie wręcz drażnią wszelkie próby zdobycia informacji ze sfery prywatnej. Ewa Farna wiele razy z oburzeniem reagowała na pytania o wagę, dietę, czy ciążę. Tym razem ostro powiedziała, co o tym wszystkim myśli.

 

Zobacz: Ewa Farna kusi zdjęciem w samym ręczniku! Fani zachwyceni "Jaka ty piękna jesteś"

3/5
Instagram

Ewa Farna udzieliła wywiadu serwisowi Plejada.pl. Ostro podkreśliła, że istnieją tematy, które nie powinny nikogo interesować.

 

Nie życzę sobie, żeby ktokolwiek zaglądał do mojego łóżka, portfela czy mojej macicy. O ile, oczywiście, nie jest to mój mąż. Uważam, że to są tematy, które nie powinny nikogo interesować.  Show biznes karmi się takimi rzeczami - powiedziała artystka.

 

Zobacz: Ten model spodni mocno pogrubia nawet szczupłe kobiety. Sprawdź, jak wyglądała w nich Ewa Farna! 

4/5
Ewa farna w okularach Gucci za 2500 zł

Ewa Farna nie ma złudzeń i doskonale wie, że zainteresowanie jej życiem prywatnym nigdy się nie skończy. 

 

Jak urodzę dziecko, to zaczną mnie pytać, kiedy kolejne. Pewnie parę razy przeczytam też o tym, że mam kryzys w małżeństwie. Z kolei jak schudnę, to pojawią się pytania o to, czy przestałam siebie akceptować w większym rozmiarze, no i kiedy dopadnie mnie efekt jo-jo. Cały czas coś się znajdzie - powiedziała Ewa Farna.

 

Zobacz: A to niespodzianka! Ewa Farna wydała nowy numer! "Interakcja" będzie hitem tego roku? WIDEO 

Więcej na temat Ewa Farna