Ewa Farna Ewa Farna w czerwonych spodniach Ewa Farna czerwone spodnie Ewa Farna czerwone spodnie Ewa Farna czerwone spodnie
Ewa Farna
1/7
Ewa Farna

 

Ewa Farna jest jedną z gwiazd, które rzadko pojawia się na ściankach czy na czerwonym dywanie. Piosenkarka jest skupiona na swojej pracy i koncertach, a ścianki traktuje głównie jako możliwość promocji swoich płyt.

 

Wokalistka przyzwyczaiła nas do tego, że nie wzbudza skandali, a jej wizerunek jest określany jako grzeczny. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli chodzi o stylizacje Ewy Farny. Tutaj często pojawiają się krytyczne komentarze zarówno, te dotyczące stylizacji gwiazdy, jak i jej wagi. O ile te drugie nie powinny mieć miejsca, te pierwsze najczęściej są w pełni uzasadnione.

 

Zobacz: Zaskakująca metamorfoza Ewy Farnej! W takich włosach jeszcze jej nie widzieliśmy! ZDJĘCIE

 

Nowa stylizacja Ewy Farny to look z czerwienią w roli głównej. Cała stylizacja prezentuje się dobrze, ale bardzo obcisłe spodnie - to niestety w tym przypadku nie do końca słuszny wybór. Ten model dodaje kilogramów nawet bardzo szczupłym osobom.

 

W stylizacji Ewy Farny nie zabrakło drogiego dodatku...

Ewa Farna na targach Beauty Forum założyła długi czerwony płaszcz w kratę, czerwone spodnie  i szpilki na wysokim obcasie. Uzupełnieniem stylizacji była czarna torebka marki Dior.

 

Uważacie, że Ewa Farna wygląda dobrze w obcisłych, czerwonych spodniach?

2/7
Ewa Farna w czerwonych spodniach
ONS.pl

Ewa Farna w stylizacji z czerwienią w roli głównej. Gwiazda wybrała modny płaszcz w kratę, nawiązując do trendów sezonu jesiennego.

3/7
Ewa Farna czerwone spodnie

Na uwagę zasługują też długie, czarne włosy Ewy Farny. Do tej pory zazwyczaj widzieliśmy ją w ciepłych brązach. 

4/7
Ewa Farna czerwone spodnie

Piosenkarka stylizację uzupełniła czarną torebką Diora.

5/7
Ewa Farna czerwone spodnie

Ewa Farna chętnie pozowała fotoreporterom.

6/7
Ewa Farna Instagram
Instagram

Ewa Farna zdjęcia z Instagrama

7/7
Ewa Farna na ramówce Polsatu
ONS

Ewa Farna na ramówce Polsatu

Więcej na temat Ewa Farna