Ewa Farna wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Ewa Farna narzeka na organizatorów koncertów. "Nie wierzyli, że będę grała i nie podpisywali z nami umów"

Ewa Farna wróciła do pracy po porodzie
Instagram

Ewa Farna niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej synek, któremu dała na imię Artur. Piosenkarka niemal do samego rozwiązania koncertowała i występowała na scenie. Ewa Farna ujawniła jednak, że nie wszyscy wierzyli w jej szybki powrót do pracy. W internecie pojawiły się wpisy, w których artystka obnaża kulisy współpracy z niektórymi organizatorami imprez.

Ewa Farna gra mniej koncertów przez ciążę?

Ewa Farna długo trzymała w tajemnicy fakt, że spodziewa się dziecka. Piosenkarka ujawniła tę radosną nowinę w teledysku, który opublikowała w sieci. Można w nim było zobaczyć ujęcia, na których Ewa Farna pozowała ze sporym ciążowym brzuszkiem. Artur przyszedł na świat w czerwcu. Jego mama niemal do samego rozwiązania była aktywna zawodowo. Występowała zarówno w Polsce, jak i w Czechach. 

Zobacz także: Ewa Farna ma już naprawdę duży brzuszek! Gwiazda pokazała zdjęcia z koncertu

Ewa Farna nie chce też iść na długi urlop macierzyński. Piosenkarka już teraz wraca do pracy. Niedawno artystka pokazała nagranie z próby. Podczas nagrań Ewa Farna cały czas miała oko na swojego synka dzięki kamerce. Dzięki temu czuła się spokojna, a jednocześnie mogła oddać się swojej pasji. Niedługo też będziemy mogli podziwiać ją na Top of the Top Sopot Festivalu.

Zobacz także: Oto gwiazdy Top of the Top Festival 2019 w Sopocie! Węgiel, Szpak, Grzeszczak, Farna, Kayah... Kto jeszcze wystąpi?

Okazuje się, że nie wszyscy wierzyli w to, że Ewa Farna szybko wróci do pracy po porodzie. Artystka ujawniła to w jednym z komentarzy, który zostawiła w sieci. 

Polscy organizatorzy nie wierzyli, że będę grała i nie podpisywali z nami umów. Czescy byli bardziej odważni. Trochę słabo, że na wieść, że ktoś będzie miał dziecko, zrywają bezwiednie kontrakty - żaliła się Ewa Farna. 

Na szczęście nie wszyscy bali się zaryzykować i dzięki temu będziemy mogli nadal podziwiać Ewę na scenie. Już nie możemy się doczekać!

Ewa Farna w czerwcu po raz pierwszy została mamą. Ojcem chłopca jest mąż piosenkarki, Martin Chobot 

Ewa Farna z mężem, Martinem Chobotem i synem Arturem
Instagram

Ewa Farna bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Już niedługo zobaczymy ją na festiwalu w Sopocie organizowanym przez TVN

Ewa Farna forma po ciąży
Instagram

Czekacie na jej koncerty?

Ewa Farna w białej bluzce

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09