Ewa Błachnio Ewa Błachnio Ewa Błachnio Ewa Błachnio Ewa Błachnio i Jacek Jeschke na parkiecie Tańca z gwiazdami
Ewa Błachnio
EastNews
1/12
Ewa Błachnio
EastNews

Ewa Błachnio odpadła w piątkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Znana kabareciarka wzbudziła dużo sympatii wśród widzów i znalazła się w najlepszej piątce show. Ewa Błachnio urodziła się 31 grudnia 1984 roku. Skończyła studia w zakresie politologii i dziennikarstwa. W latach 2000–2014 była członkinią Kabaretu Limo - i to właśnie dzięki kabaretowi dała się poznać szerzej publiczności. Obecnie wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą prowadzi audycję Poliż temat w radiu RMF FM.

 

Jakie plany ma Ewa? W jednym z wywiadów powiedziała:

Plan jest taki: idę w aktorską stronę.  Rok temu zostałam aktorką dramatyczną, co z mojej perspektywy jest strasznie fajne. Planuje grać w teatrze, w spektaklu Tomka Jachimka „I zawsze przy mnie stój”. To taka komedia gorzko-słodka. Absolutnie nie rezygnuję z estrady. Mam zamiar zrobić jakiś solowy muzyczno-teatralny projekt- mówiła Ewa dla ZielonaNews.pl.

A jak prywatnie jest Ewa Błachnio? To zdecydowanie niezła "jajcara" - w życiu zachowuje się tak jak w kabarecie. "Satyryk bez względu na płeć musi być przede wszystkim szczery i odważny" - powiedziała w jednym z wywiadów, i Błachnio właśnie żyją tą dewizą! Błachnio interesuje się też polityką: "Muszę i lubię być "na bieżąco", szczególnie w temacie polityki: śledzę ją, wkurzam się i irytuję" - powiedziała dla Interii.

 

A co jest jej największą pasją? Jak się relaksuje? "Oglądając filmy i seriale - jestem fanką komediowej produkcji "Przyjaciele", znam niemal wszystkie dialogi na pamięć. Świetnie relaksuję się również jazdą na motocyklu" - powiedziała Błachnio.

 

Teraz okazuje się, że taniec może zostać jej kolejną pasją! Nikt przecież nie spodziewał się, że Ewa Błachnio z "Tańcu z Gwiazdami" zajdzie tak wysoko. Jacek Jeschke, jej taneczny partner, musiał być z niej dumny! ;)

 

Zobaczcie więcej zdjęć w galerii! Jak zaczynała swoją karierę Ewa Błachnio? Za co pokochali ją fani?

2/12
Ewa Błachnio
EastNews
3/12
Ewa Błachnio
EastNews
4/12
Ewa Błachnio
EastNews
5/12
Ewa Błachnio i Jacek Jeschke na parkiecie Tańca z gwiazdami
Eastnews
6/12
Ewa Błachnio, Jacek Jeschke
EastNews
7/12
Ewa Błachnio, Jacek Jeschke
ONS.pl
8/12
Jacek Jeschke, Ewa Błachnio
EastNews
9/12
Ewa Błachnio
Facebook
10/12
Ewa Błachnio i Jacek Jeschke w czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami
11/12
Ewa Błachnio i Jacek Jeschke
K.Opaliński
12/12
Telekamery 2016. Robert Górski i Ewa Błachnio
Ons.pl