Eurowizyjne zmagania, dodajmy - już na etapie krajowych preselekcji, dawno nie wywoływały takich emocji, jak w tym roku. Zawiedzeni fani podejrzewają spisek i bojkotują zwyciężczynię. Aktualnie furorę na TikToku robi nagranie, na którym uchwycono pierwszą rekcję jednego z jurorów preselekcji, Marka Sierockiego, na wieść o wygranej Blanki Stajkow. Zobaczcie sami, jaki wyraz twarzy przybrał Marek Sierocki, gdy ogłaszano werdykt.

Reklama

Eurowizja 2023: Tak Marek Sierocki zareagował na wieść o triumfie Blanki

26 lutego w sieci zawrzało po tym, jak Blanka zwyciężyła w eurowizyjnych preselekcjach i została wytypowana do wyjazdu do Liverpoolu, jako tegoroczna reprezentantka Polski. Przypomnijmy, że głosującym widzom najbardziej przypadła do gustu propozycja Janna i to właśnie młody artysta otrzymał najwięcej SMS-ów, ale zajął dopiero 4. miejsce według punktacji jury.

Blanka została zasypana wiadomościami od internautów, którzy domagali się jej rezygnacji z dalszej rywalizacji. Choć to jurorzy dali jej najwięcej punktów, jeden z członków komisji, Marek Sierocki, wyglądał na zdumionego jej sukcesem, gdy poznał ostateczne wyniki konkursowych zmagań.

Zobacz także: Eurowizja 2023: wzburzony Allan Krupa o znajomości z Blanką. "Robicie wokół mnie i mojej kobiety aferę"

TikTokowe nagranie z zagadkowym wyrazem twarzy dziennikarza muzycznego podbija właśnie sieć.

Zobacz także

Dochodzę do wniosku, że oni naprawdę szukali "charyzmy, osobowości scenicznej, kogoś, kto przykuje uwagę" i sami nie dowierzają, jaki wybór im przypisano - napisała tiktokreka, która udostępniła nagranie ze skonsternowanym Markiem Sierockim

Rzeczywiście, kamerze udało się zarejestrować Marka Sierockiego, który wygląda na szczerze zdumionego, że tak oto zakończyły się eurowizyjne preselekcje.

Konsternacja poziom max - zauważyła tiktokerka

TikTok/@Ewaaa_91

Zobacz także: Eurowizja 2023: Fani Janna chcą by Blanka wycofała się z konkursu: "Gdybyś miała honor..."

W sekcji komentarzy, jak można było się spodziewać, szybko zrobił się ruch:

Sierocki chyba nie dowierza, bo nie wierzę, że on za tym stoi

Facet z klasą, to pewne. Chyba po prostu musi milczeć. Chociaż wróć. Nic nie musi

Z serii: "Widzę, a nie wierzę" - pisali internauci

East News/Piotr Molecki

Dziennikarz po koncercie wypowiadał się na temat kompozycji Blanki dość ostrożnie:

"Solo, solo" - każdy może to zanucić. Poza tym ma taki kołyszący, słoneczny rytm, a w tych ciemnych, szarych i trudnych czasach odrobina słońca przyda się chyba każdemu

Zdaniem większości komentujących juror wyglądał, jakby werdykt naprawdę go zaskoczył i zaczęli się zastanawiać, czy to możliwe, aby tak było w istocie. Podejrzewali też, że Marek Sierocki najwyższą punktacją obdarował Janna. A wy, co o tym wszystkim myślicie?

Piotr Molecki/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama