Ona potrafi zaskoczyć. Doda poinformowała fanów, że zgłosiła swój utwór "Fake Love" na konkurs Eurowizji 2022!

Reklama

To prawda, dziś wstałam i mi odbiło! - mówi Doda.

Czy to właśnie ona może nas reprezentować na Eurowizji 2022? Wokół konkursu jest coraz głośniej i wciąż wiele rzeczy jest niejasnych!

Eurowizja 2022 - kto z Polski?

Konkurs Eurowizji 2022 odbędzie się już w maju we Włoszech, tymczasem polscy fani zastanawiają się, kto tym razem będzie reprezentować nasz kraj. Co ciekawe, TVP zmieniła termin ogłoszenia wyników - na początku polskiego reprezentanta mieliśmy poznać do 2 stycznia, potem zaś termin ten przesunięto na 15 stycznia.

Ze względu na duże zainteresowanie polskimi preselekcjami do Konkursu Piosenki Eurowizji – ESC Turyn 2022, uprzejmie informujemy, że laureata ogłosimy w dniu 15 stycznia 2022 roku - czytamy na stronie konkursu.

Wśród gwiazd, które zgłosiły swoje utwory do konkursu, są m.in. Kuba Szmajkowski, Daria czy Krystian Ochman.

Zobacz także: Pocałunek to jeszcze nic... Damiano z Måneskin znów szokuje! Zobaczcie gorące zdjęcie

Zobacz także
Mieszko Piętka / AKPA

Doda zgłosiła się na Eurowizję 2022!

Na podobny ruch zdecydowała się także... Doda! Niedawno gwiazda wypuściła singiel "Fake Love", dziś zaś poinformowała, że wysłała singiel do TVP:

To prawda, dziś wstałam i mi odbiło i zgłosiłam „Fake Love” na Eurowizję.

Co ciekawe, przy premierze utworu w radiowym wywiadzie Doda stanowczo stwierdziła, że nie zgłosi "Fake Love" na Eurowizję. Cóż, kobieta zmienną jest! Wydaje się jednak, że artystka być może straciła szansę na reprezentowanie Polski na Eurowizji 2022. Dlaczego?

Okazuje się, że według regulaminu opublikowanego przez TVP, artyści chętni do nadsyłania swoich utworów na konkurs, mogli to zrobić w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 listopada 2021 r., godz. 22.00 - czytamy na stronie regulaminu. O wyborze miała zaś zadecydować wewnętrzna komisja. Dziś z kolei pojawiły się spekulacje, że stacja... szykuje koncert z preselekcjami, który miałby odbyć się w połowie lutego. Czyżby więc i regulamin nagle się zmienił?

Jedno jest pewne - Doda poważnie myśli o występie na Eurowizji 2022! Jej fani marzą o tym od lat, ale również fani Eurowizji uważają, że jest jedną z nielicznych gwiazd, która miałaby szansę by wygrać. Jak myślicie?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama