Doda w rozmowie z mediami oceniła szansę na zwycięstwo Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022. Czy zdaniem gwiazdy nasz reprezentant może wygrać międzynarodowy konkurs muzyczny? Doda jak zwykle bardzo szczerze skomentowała piosenkę, którą Krystian Ochman zaprezentuje podczas imprezy. Artystka zdradziła, czy jej zdaniem Polska może wygrać. Okazuje się, że Doda zmieniła zdanie w tej sprawie!

Reklama

Krystian Ochman wygra Eurowizję? Doda komentuje!

Eurowizja 2022 zbliża się naprawdę wielkimi krokami. 10 i 12 maja odbędą się półfinały międzynarodowego konkursu, a 14 maja zobaczymy wielki finał podczas którego dowiemy się, kto tym razem zasłużył na zwycięstwo. W tym roku Polskę będzie reprezentować Krystian Ochman- muzyk zaśpiewa piosenkę "River".

Co ciekawe kilka tygodni temu Doda zwróciła uwagę, że ze względu na wojnę w Ukrainie większość krajów może zagłosować właśnie na reprezentantów z tego kraju, a to oznacza, że inni nie mają szansy na zwycięstwo. Doda dała wówczas do zrozumienia, że nie wierzy, że Krystian Ochman może wygrać tegoroczną Eurowizję. Teraz Doda w rozmowie z portalem Pomponik.pl przyznała, że zmieniła zdanie w tej sprawie! Dlaczego?

- Na początku pomyślałam, że jest skazany na porażkę bo pomyślałam, że skoro wszyscy robią tą Eurowizję więc chcąc nie chcąc każdy będzie chciał się zachować poprawnie politycznie i dać najwięcej punktów Ukrainie, ale później sobie tak pomyślałam (....) ok, może jest też tak, że będzie właśnie w drugą stronę. Skoro są to konkursy polityczne to może będzie tak, że właśnie dadzą temu Krystianowi, Polsce wygrać bo jesteśmy najbardziej pomagającym krajem, najbardziej wspierającym- Doda wyznała w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.pl - Kosztem siebie pomagamy innym więc może tak nas właśnie wynagrodzą i będą chcieli wyróżnić, że wygramy ten konkurs- dodała gwiazda.

Zobacz także: Doda rozbierze się i odtworzy kultową sesję w szczytnym celu! "Pokaże coś bardzo ekscytującego"

Piotr Matusewicz/East News

Doda nie ukrywa, że nie jest fanką piosenki Krystiana Ochmana, ale zapewnia, że będzie mu mocno kibicować podczas konkursu Eurowizji.

Zobacz także

- Nie wiem czy to jest utwór i w ogóle show które mogłoby wygrać. To nie jest mój styl przede wszystkim, ale oczywiście będę mu bardzo dopingować bo ja kocham Eurowizję- wyznała szczerze Doda.

Zobacz także: Eurowizja 2022: Krystian Ochman odpowiada Dodzie! Wokalistka nie wierzy w jego sukces

Pawel Wodzynski/East News

A Wam podoba się piosenka Krystiana Ochmana? Waszym zdaniem reprezentant Polski ma szanse wygrać zbliżający się konkurs Eurowizji?

Jeżeli jeszcze nie słyszeliście piosenki "River" to czas nadrobić zaległości!

Reklama

Zobacz także: Eurowizja 2022. Krystian Ochman rozstał się z dziewczyną: "Nam nie wyszło"

Reklama
Reklama
Reklama