Doda zaangażowała się w akcję pomocy dla chorego nastolatka i nie tylko postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w mediach społecznościowych, ale obiecała swoim fanom coś naprawdę ekscytującego. Takiej sesji już dawno nie było! Doda zapowiada, że będzie gorąco i zachęca nie tylko fanów, ale i adoratorów do wsparcia akcji i wzięcia udziału w zaskakującym challenge'u. Poznajcie szczegóły!

Reklama

Doda rozbierze się, jeśli uda się zebrać pieniądze na chore dziecko

Doda angażując się w różnego rodzaju akcje zawsze dba o to, aby było o nich głośno, przygotowując niespodzianki dla swoich fanów. Jakiś czas temu artystka zdecydowała się pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie. Kiedy udało się zebrać zawrotną kwotę prawie 2 milionów złotych, Doda wybrała się na siłownię w zestawie niemal całkowicie odsłaniającym pośladki.

Słuchajcie sprawa jest, pamiętacie taką sytuację, jak zebraliśmy w tydzień 2 miliony złotych na chorą dziewczynę i obiecałam wtedy, że wysmaruje się oliwką i pójdę na siłownie z prawie gołymi pośladkami zrobię trening? I udało się to!

Teraz Doda przypomniała o tej akcji i ogłasza, że znów zaangażowała się w pomoc dla chorego dziecka. Filip traci wzrok i konieczna jest operacja. Piosenkarka zapowiada, że przygotowała niespodziankę, jeśli w 5 dni uda się zebrać potrzebną kwotę.

Tak teraz chciałabym, żebyście pomogli mi zebrać hajs na nastolatka, który ślepnie. Potrzeba mniej pieniędzy, więc wydaje mi się, że uda nam się to zrobić, biorąc pod uwagę moje zasięgi i pomysł, na który wpadłam. Znając siłę moich wszystkich adoratorów, mianowicie rzucam Wam taki challange. Jeżeli zbierzemy do końca zbiórki, tam zostało chyba 6 dni te pieniądze dla chłopaka to ja Wam pokaże coś bardzo ekscytującego - zapowiada Doda.

Instagram / dodaqueen

Zobacz także: Doda zdradziła kulisy afery z WOŚP i TVN: "Pocałowałam klamkę"

Doda w relacji na Instastories przypomniała swoją sesję dla Playboya i zapowiada równie gorące zdjęcia w tym samym stylu. Artysta ma już gotową wizję! Będzie seksownie:

Zobacz także

Nie wiem czy pamiętacie moją sesję zdjęciową dla amerykańskiego Playboya, tak owszem byłam w nim. Jak to się uda to ja tutaj na Instagramie opublikuję taką sesję zdjęciową po latach w tym samym stylu, tylko może w wannie. Mega sexy! Więc do dzieła!

Instagram / dodaqueen

Zobacz także: Doda przebrana za króliczka chwali się wielkanocną choinką: "Rozpoczynam nowy trend"

Zbiórkę dla chorego Filipa możecie wesprzeć tutaj! Zbiórka na leczenie nastolatka odbywa się na stronie Siepomaga.pl!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama