Esmeralda Godlewska bez makijażu Esmeralda Godlewska bez makijażu Esmeralda Godlewska jako 18-latka Esmeralda Godlewska bez makijażu Siostry Godlewskie dla Dody
Esmeralda Godlewska bez makijażu
1/5
Esmeralda Godlewska bez makijażu

 

Esmeralda Godlewska pokazała dwa zaskakujące zdjęcia - jedno z czasów, kiedy miała 18 lat, drugie... bez makijażu! Chociaż powinniśmy napisać "bez makijażu", bo coś nam się wydaje, że aspirująca do miana wokalistki Esmeralda pozwoliła sobie na delikatny make up w okolicach oczu. Ale skoro pisze, że bez to może trzeba jej uwierzyć. Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami :)

 

Zobacz także: Ewa Farna pokazała brzuch! Czy to odpowiedź na hejt sióstr Godlewskich?!

 

2/5
Esmeralda Godlewska bez makijażu

 

Tak Esmeralda Godlewska wygląda na co dzień - mocny makijaż to podstawa! A jak wygląda bez? Jak prezentowała się jako 18-latka? Zobaczcie na kolejnych slajdach!


Zobacz także: Elżbieta Zapendowska jednym zdaniem mogła zmiażdżyć siostry Godlewskie. Ale to co powiedziała, jest o niebo lepsze!

 

3/5
Esmeralda Godlewska jako 18-latka

 

Esmeralda pokazała zdjęcia z czasów, kiedy miała 18 lat. Napisała również apel do wszystkich jej hejterów, sugerujących, że przeszła kilka operacji plastycznych:

 

Tak tak wiem , ze sugerujecie mi milion operacji plastycznych :) natomiast to ja w wieku 18 lat..kończąc maturę , mając w portfelu 300 zł ... nie było mnie stać na jakiekolwiek zabiegi ... bez przeróbek czegokolwiek jak większość naszych instagramowych modelek - które zrobiły wszystko na co pozwoliły im@fundusze od starszych Panów -wole być soba , śpiewać , cieszyć się życiem niz dolarami zarobionymi sztucznym tyłkiem :) ubliżanie mi od ,,karpi”” mam przepraszac za to jaka się urodziłam ? ludzie , nie każdemu trzeba wiele do szczęścia .. od zawsze miałam orientalna urodę ( nie mam robionego nosa , kości , Botoxow) widocznie nie wiele osób rodzi się naturalnie pięknych skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jadu . #18yearsold#naturalgirls taka mnie Bóg stworzył :) 

 

Zobacz także: Już jest debiutancki singiel i teledysk sióstr Godlewskich. Komentarze internautów są bezlitosne!

 

4/5
Esmeralda Godlewska bez makijażu

 

A oto Esmeralda Godlewska bez makijażu! 

 

Esmeralda bez makijażu - tak wiele prosiło z Was o te zdjęcie wiec proszę specjalnie dla Was !:) dobrej nocki ja uciekam spać :)

Zobacz: Okropny wpis sióstr Godlewskich na temat Farnej! Zakpiły z jej wyglądu

 

5/5
Siostry Godlewskie dla Dody

 

Jak myślicie, czy teraz Małgorzata pokaże swoje zdjęcie bez makijażu?

Więcej na temat Siostry Godlewskie