Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe Emilia Komarnicka w białym fartuchu i Kamil Kula w rózowym fartuchu w Na dobre i na złe
Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe
1/4
Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe

 

A jednak! Po rocznej przerwie Emilia Komarnicka wraca na plan "Na dobre i na złe"! Jakiś czas temu aktorka zniknęła z serialu, a jej postać, czyli dr Agata Woźnicka, wyjechała w podróż do Azji. Teraz, jak informuje "Tele tydzień" aktorka znów pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze! 

Emilia Komarnicka zniknęła z serialu ze względu na ciążę. Teraz, kiedy dziecko od kilku miesięcy jest już na świecie, młoda mama zdecydowała się na powrót do pracy. Jak pogodzi obowiązki macierzyńskie z rolą w "Na dobre i na złe"? Jest komentarz aktorki!

 

Zobacz takze: Emilia Komarnicka po raz PIERWSZY pokazała zdjęcie syna! Przy okazji pochwaliła się świetną figurą w bikini!

2/4
Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna
Instagram

Blisko pół roku temu Emilia Komarnicka-Klynstra została mamą. Teraz aktorka planuje powrót do serialu "Na dobre i na złe" i przyznaje, że w czasie gdy bedzie pracować, synkiem zajmie się jej mąż, Redbad Klynstra. 

Najważniejszy jest komfort i zdrowy rozwój naszego synka. Dlatego będę się nim zajmować na zmianę z mężem- zdradziła w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień". 

Kiedy widzowie znów zobaczą dr Agatę? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Urlop macierzyński: sprawdź, czy ci przysługuje

3/4
Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe

Niestety nie wiadomo jeszcze kiedy widzowie zobaczą Emilię Komarnicką w "Na dobre i na złe", ale twórcy serialu już zapowiadają, że powrót bohaterki w którą wciela się aktorka będzie spektakularny. 

 

(...) chcemy, aby dr Woźnicka pojawiła się w wielkim stylu, z dużym przytupem- zdradza źródło "Tele Tygodnia".

 

Zobacz także: "Na dobre i na złe" - Agata znika z serialu! Czy wróci?! Emilia Komarnicka zdradza nam szczegóły

4/4
Emilia Komarnicka w białym fartuchu i Kamil Kula w rózowym fartuchu w Na dobre i na złe
Artrama

Cieszycie się z powrotu Emilii Komarnickiej do serialu "Na dobre i na złe"? Tęskniliście za serialową dr Agatą?

 

Zobacz także: Zmarły Adam WRÓCI do "Na dobre i na złe"! Zobacz, co wydarzy się w nowym odcinku!