Gwiazdy "Na dobre i na złe" wzięły ślub Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?! Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?! Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?! Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?!
Gwiazdy "Na dobre i na złe" wzięły ślub
Możemy już gratulować gwiazdom "Na dobre i na złe"?
1/6
Gwiazdy "Na dobre i na złe" wzięły ślub

Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka, znani z "Na dobre i na złe", wzięli potajemnie ślub?! O tym, że znani aktorzy są razem, plotkowało się już kilka miesięcy temu. Emilia i Redbad mocno chronią swoją prywatność, ciężko więc o ich wspólne zdjęcia. Nie zaprzeczali jednak, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Zobacz również: Oto ślub polskiej "rakiety" Agnieszki Radwańskiej! Na WIDEO widać wszystko!

Aktorzy "Na dobre i na złe" wzięli ślub?!

Czy wzięli ślub? Wskazuje na to zamiana nazwisk na ich oficjalnych kontach na Facebooku. Oboje mają teraz dwuczłonowe - Emilia Komarnicka-Klynstra oraz Redbad Klynstra-Komarnicki. Czy to oznacza, że są już małżeństwem? W kwietniu jeden z tabloidów podał informację, że para rzeczywiście szykuje się do zalegalizowania swojego związku. Redbad mówił jednak wtedy: 


Jeszcze za wcześnie na gratulacje. - mówił aktor. 

Czy teraz już możemy gratulować? Jak myślicie - wzięli ślub czy nie?

Historię ich niezwykłej miłości przeczytasz na kolejnych stronach!

Zobacz: Edyta Górniak weźmie ślub ze swoim nowym partnerem? Zaskakujące wyznanie gwiazdy w DDTVN!

2/6
Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?!
East News

Redbad i Emilia poznali się w 2008 roku na planie "Na dobre i na złe". Redbad wciela się tam w anestezjologa  Ruda Van Der Graafa, zaś Emilia gra Agatę Woźnicka. Nie mieli ze sobą zbyt wielu wspólnych scen. Lepiej poznali się wtedy, kiedy Komarnicka zastąpiła Kasię Herman w sztuce "Małe zbrodnie", w której grał Redbad. Zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu, nie tylko zawodowo. 

3/6
Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?!
Facebook

Emilia Komarnicka zmieniła nazwisko na Facebooku.

 

Emilię i Redbada dzieli 16 lat (Emilia ma 32 lata, Redbad 48 lat). Do tej pory nie udawało im się w miłości. 

Komarnicka przedtem była związana z Łukaszem Konopką, znanym z roli Norberta w "Pierwszej Miłości". Byli nawet zaręczeni! Niestety, ich miłość nie przetrwała. 

Z kolei Klynstra kilka lat temu był w bardzo poważnym związku z Kasią Nosowską. Kolejne jego związki szybko się rozpadały. Przyznał, że wcześniej nie był gotowy na ślub, aż do teraz:

Przerażała mnie kwestia odpowiedzialności, świadomość, że bycie w długotrwałej relacji, tak samo jak ślub, jest decyzją przez duże D. Teraz do tego dojrzałem - mówił. 

4/6
Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?!
Facebook

Emilia i Redbad tworzą nie tylko zgrany duet w życiu, ale i w pracy. Prowadzą razem wspólny program "Nienasyceni" w TVP Kultura. 

5/6
Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?!
Instagram

Czy zmiana nazwisk oznacza, że wzięli ślub? Czekamy na oficjalny komentarz, ale już teraz gratulujemy! 

6/6
Redbad Klynstra i Emilia Komarnicka wzięli ślub?!
East News