Wśród prezenterek "Dzień dobry TVN" Anna Kalczyńska cieszy się bardzo dobrą opinią. Dziennikarka ma ponad 190 tysięcy widzów na Instagramie, na którym dzieli się zarówno komentarzami dotyczącymi bieżących wydarzeń, jak i swoim życiem prywatnym. Związana z Maciejem Maciejowskim prowadząca popularny magazyn poranny w TVN jest mamą trójki dzieci: Jana, Hanny i Krystyny. Nic dziwnego, że Anna Kalczyńska czuje się uprawniona, by regularnie poruszać w mediach temat rodzicielstwa. Niedawno na antenie postanowiła skomentować wyznanie Ekskluzywnego Menela, czyli Kamila Pawelskiego. Bloger, który coraz chętniej porusza ważne kwestie społeczne, przyznał, że jako ojciec przeżywa kryzys.

Reklama

K**wa, jestem zmęczony. Jestem naprawdę zmęczony, a to dopiero początek. To jest najgorsze - powiedział jakiś czas temu na InstaStories.

Komentarz Anny Kalczyńskiej nie był zbyt elegancki. Słowa dziennikarki oburzyły Ekskluzywnego Menela, który postanowił odpowiedzieć prowadzącej "Dzień dobry TVN". Kamil Pawelski nie gryzł się w język.

Anna Kalczyńska ostro skrytykowana przez Ekskluzywnego Menela: "Czy to odklejenie się pani Kalczyńskiej to kwestia tego..."

W trakcie emisji "Dzień dobry TVN" Anna Kalczyńska odniosła się do wyznania Ekskluzywnego Menela. Warto przypomnieć, że Kamil Pawelski jest ojcem dwójki maluchów: czteroletniego syna i rocznej córeczki. Prowadząca najwyraźniej jednak nie potraktowała jego słów zbyt poważnie i pozwoliła sobie na komentarz o lekceważącym wydźwięku.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zadała szyku w "Dzień Dobry TVN". "Nie poznałam jej"

Wojciech Olkusnik/East News

Zmęczony? Zapraszam cię do prawdziwego życia mojego brata. Bardzo ciężko pracuje i ma czwórkę dzieci - powiedziała prezenterka "Dzień dobry TVN".

Kamil Pawelski odpowiedział Annie Kalczyńskiej, krytykując postawę dziennikarzy magazynu porannego TVN. Najpierw Ekskluzywny Menel przypomniał, że niedawno w tym samym programie Anna Wendzikowska wypowiedziała się na temat wzrostu i atrakcyjności mężczyzn. Później ostro ocenił poziom komentarza Anny Kalczyńskiej.

Zobacz także

Ja nie wiem co się z tymi dziennikarkami ostatnio dzieje. Najpierw jedna klasyfikuje kolesi wedle wzrostu, teraz kolejna uzurpuje sobie prawo do definiowania, czy mężczyzna ma prawo czuć się zmęczony wychowywaniem swoich dzieci - napisał na Instagramie.

Was, drogie panie, to już zupełnie pogrzało? To jest jakiś konkurs na ambasadorstwo w toksycznej kobiecości? - czytamy w oświadczeniu.

W dalszej części komunikatu Ekskluzywny Menel zdradził, że na jego niskie samopoczucie wpłynęło wiele rzeczy. Ujawnił, że dwa miesiące temu niespodziewanie zmarł jego ojciec. Oprócz tego jego żona, Viktoria Skrobotun podjęła decyzję o powrocie do pracy, przez co to głównie na Kamilu Pawelskim spoczywa obowiązek zajmowania się domem.

Pawel Wodzynski/East News

Czy to odklejenie się pani Kalczyńskiej to kwestia tego, że będąc dziennikarką śniadaniową obraca się głównie w tematach jajecznicy i trendach na najbliższe lato? Stąd jak nagle pojawia się temat o męskim zmęczeniu i frustracji bycia ojcem, to pani Kalczyńska wjeżdża na białym koniu ze swoim veto "Co ty Menel wiesz o zmęczeniu?" - stwierdził bloger.

Zawsze stoję na stanowisku, że głupota jest gorsza od ignorancji. O głupotę pani Kalczyńskiej nie posądzam. O ignorancję już tak - dodał.

Później Ekskluzywny Menel zauważył, że w Polsce panuje krzywdzący stereotyp na temat roli ojca w wychowywaniu dziecka i dbania o dom. Widać, że komentarz Anny Kalczyńskiej mocno oburzył blogera.

VIPHOTO/East News

Bo przecież u nas wszystko co z dziećmi związane dotyczy tylko kobiet. Jęczy się, jedynie, że faceci to się dziećmi zajmować nie chcą i generalnie ich odpowiedzialność w tym temacie, bardzo często kończy się, tylko na włożeniu i wyłożeniu, no i ewentualnym późniejszym łożeniu na rodzinę - zaznaczył.

Na koniec Kamil Pawelski przypomniał, że tego typu opinie nie wpływają pozytywnie na zdrowie psychiczne mężczyzn. Influencer przypomniał też, że Polska zmaga się z bardzo dużym problemem samobójstw i prowadzi w niepokojących statystykach. Dodał, że problem ten w dużej mierze dotyka właśnie mężczyzn. Ekskluzywny Menel przyznał, że Anna Kalczyńska rozczarowała go swoją postawą.

Chciałbym tylko przypomnieć, szanowna pani Kalczyńska, że jesteśmy w czołówce krajów UE jeżeli chodzi o ilość samobójstw wśród mężczyzn

I przykre, że tak, zdawać by się mogło, światła kobieta jak pani w swojej hipokryzji i życiu w bańce, nie zdaje sobie sprawy z własnej odpowiedzialności za wypowiadane słowa czy postawy, jaką mogliśmy zobaczyć kilka dni temu na antenie pani, o ironio, stacji matki - zakończył bloger.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Katarzyna Olubińska urodziła! Gwiazda "Dzień dobry TVN" pokazała zdjęcie dziecka

Reklama

Na profilu Anny Kalczyńskiej pojawiły się już pierwsze komentarze od internautów, którzy domagają się, by prowadząca "Dzień dobry TVN" przeprosiła Ekskluzywnego Menela za swój komentarz. Myślicie, ze dziennikarka odniesie się do tej afery?

Reklama
Reklama
Reklama