East News
O co poszło?
1/4
East News

 

Edyta Pazura bawiła się ostatnio na hucznej imprezie urodzinowej, jaką zorganizowali Lewandowscy. Ania i Robert świętują bowiem w tym roku okrągłe, 30. urodziny. Na imprezie pojawiło się mnóstwo polskich gwiazd. Jednak żadna z nich nie mogła pokazywać w internecie zdjęć z tego spotkania. Takie było życzenie solenizantów. Edyta Pazura postanowiła jednak pochwalić się zdjęciem swojej stylizacji projektu Violi Piekut. Choć żona znanego aktora prezentowała się naprawdę zjawiskowo, nie zabrakło osób, które wytknęły jej jeden mankament. Według nich Edyta Pazura nie powinna odsłaniać nóg, ponieważ ma... cellulit. W komentarzach pod wspomnianą fotografią rozpętała się prawdziwa burza. Jak zareagowała na to Edyta Pazura? Najlepiej, jak tylko mogła! W dodatku w całej dyskusji zabrała również głos Anna Lewandowska. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Nie uwierzysz, co Andrzej Wrona podarował Lewandowskim na urodziny! Anie nie będzie zadowolona :)

2/4
Instagram

 

Edyta Pazura od lat przyjaźni się z Anią i Robertem. Celebrytka była nawet zaproszona na ich ślub, który odbył się 22 czerwca 2013 roku. Nic więc dziwnego, że Edyta i Cezary Pazurowie znaleźli się także na liście gości podczas imprezy urodzinowej Lewandowskich. Przypomnijmy, że odbyła się ona w Warszawie w budynku DESY przy ul. Pięknej i miała charakter charytatywny. Edyta Pazura na tę okazję wybrała czarną sukienkę, która wyszła spod ręki jej ulubionej projektantki, Violi Piekut. Kreacja doskonale podkreśliła zgrabną sylwetkę żony Czarka Pazury. Niestety, wśród licznych komentarzy pod zdjęciem pojawiły się również te negatywne. Kilka internautek uznało, że Edyta Pazura ma problem z... cellulitem! Żona znanego aktora nie zwlekała i w odpowiedzi na te komentarze zamieściła kolejne, wymowne zdjęcie...

 

Zobacz także: Czy kosmetyki antycellulitowe są skuteczne? Jak działa krem na cellulit?

3/4
Instagram

 

Dzień po imprezie Edyta Pazura opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje dokładnie swoją nogę, która - według niektórych internautek - jest pokryta cellulitem.

 

- Ach ten cellulit...🙈 tym razem bez filtra żeby było lepiej widać #joke #cellulit #kobietapotrzydziestce#dzida - napisała rozbawiona Edyta Pazura.

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję jej fanek. Internautki od razu pospieszyły z komplementami i zgodnie zapewniły Edytę, że nie widzą żadnej pomarańczowej skórki!

 

- Pani Edytko taki naciągany się nie liczy :) Pani nie ma cellulitu:)! A już po kilku ciążach to ja zazdroszczę!

- Nie ma tu cellulitu Kochana! Jakbym Ci pokazała, co to cellulit, to dopiero by można było gołym okiem ocenić

- Gdzie ten cellulit się pytam?😜 😍😘 - można przeczytać w licznych komentarzach pod zdjęciem. 

 

Co ciekawe, dołączyła do nich również Anna Lewandowska, która - jak wiadomo - zna się na kobiecych sylwetkach jak mało kto!

 

- Hahhahaa uwielbiam Cię❤️- napisała Anna Lewandowska. 

 

Zobacz także: Cellulit, wałeczki i brak jędrności! Nawet największe gwiazdy sobie z tym nie radzą

4/4
Edyta Pazura kreacja na komunię
Instagram

 

Przypomnijmy, że Edyta Pazura niedawno po raz trzeci została mamą. Na świecie pojawiła się jej śliczna córeczka Rita. Edyta Pazura w ciąży wyglądała zjawiskowo! Teraz również bardzo szybko wróciła do dawnej sylwetki. Podziwiamy! :)

Więcej na temat Anna Lewandowska Edyta Pazura