Korwin o rozstaniu Herde z gwiazdami
ONS
Newsy

Korwin ujawnia kulisy rozstania gwiazd z Herde

Dziennikarka wie o co poszło?

Sporo emocji w ostatnich dniach wywołuje osoba Małgorzaty Herde. Menadżerka przez kilka lat zajmowała się m.in. Edytą Herbuś i Aleksandrą Kwaśniewską, ostatnio jednak zebrały się nad nią ciemne chmury. Gwiazdy z którymi dotychczas współpracowała niemal jednocześnie zerwały z nią umowy i z dnia na dzień zakończyły współpracę. Przypomnijmy: Aż 6 gwiazd zwolniło menadżerkę! Herbuś to był początek

Taka wiadomość uruchomiła lawinę komentarzy w sieci oraz wśród osób z branży show-biznesowej. Spekuluje się o powodach, dla których gwiazdy zakończyły współpracę z Herde, a także okolicznościach samych rozstań. Głos w tej sprawie zabrała również Karolina Korwin Piotrowska, która skomentowała nieoczekiwaną wiadomość na swoim Facebooku. Dziennikarka sugeruje w nim, że Herde wykorzystała swoje podopieczne i złamała... Siódme Przykazanie z Dekalogu, które mówi "Nie kradnij". Domyślacie się, co miała dokładnie na myśli?
 

Może nie jestem histeryczną fanką niektórych celebrytek, ale mam w sobie wręcz organiczną niezgodę niesprawiedliwość, wykorzystywanie innych oraz na łamanie przykazania nr 7. Mam ogromną nadzieję, Dziewczyny, że z tej sytuacji to Wy wyjdziecie wygrane i bardzo szczerze Wam tego życzę. Walczcie. Nie poddawajcie się. Trzymam za Was kciuki. Trzeba walczyć o swoje, o godność, sprawiedliwość i nie dać się sprowadzić do roli ofiary. Ten szołbiznes jest jaki jest. Nie jest idealny, bywa podły, tani i głupi, ale nie pozwólmy, by był jeszcze gorszy. Trzymajcie się mocno - skomentowała Korwin.


Atmosfera wokół zwolnienia Małgorzaty Herde przez gwiazdy robi się coraz gęstsza. Kwaśniewska i pozostałe eks-podopieczne powinny zająć stanowisko w tej sprawie?

Zobacz: Doda pobiła menadżera

Korwin o rozstaniu Herde z gwiazdami

 

Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś na salonach:

Małgorzata Herde o sprawie w sądzie
ONS
Newsy
Herde oszukała jeszcze jedną gwiazdę. Co zabrała tym razem?
Nowe nazwisko w aferze z Małgorzatą

W kontekście afery z Małgorzatą Herde pojawiają się głównie nazwiska Edyty Herbuś i Aleksandry Kwaśniewskiej . Pozostałe byłe podopieczne milczą, a jedyne co wiemy to tylko tyle, że zakończyły z nią współpracę mniej więcej w tym samym czasie co wymienione. Okazuje się, że na przebiegłości byłej agentki gwiazd poznała się już dużo wcześniej Marcelina Zawadzka . Zobacz: "Herde żyła na wyższym poziomie niż jej gwiazdy" Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Marcelina zakończyła współpracę z Małgorzatą w połowie ubiegłego roku , a swoje interesy powierzyła Annie Adamiak z Oxy Management, która opiekuje się np. Anetą Zając . "Grazia" z kolei argumentuje jakie powody stały za taką decyzją. Okazuje się, że Herde... nie przekazała jej upominku . - Przedstawiciel pewnej firmy zapytał, czy podoba jej się prezent, który do niej przesłał na adres Herde. Marcelina była zdziwiona, bo ta przesyłka do niej nie dotarła . Ciekawe czego jeszcze dowiemy się na temat Małgorzaty Herde? Zobacz: "Gwiazdy nie zawsze mają na stylistę" Małgorzata Herde i jej luksusowe życie:

Biuro Miss Polonia zwolniło Herde
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Szok! Biuro Miss Polonia też zwolniło Herde!
Mamy oficjalne oświadczenie

Ten tydzień zdecydowanie należy do Małgorzaty Herde . Była menadżerka gwiazd jest na ustach wszystkich, a wszystko za sprawą aż 6 gwiazd, które jednocześnie zakończyły z nią współpracę. Atmosferę podgrzewają tabloidy, które informują o skandalicznych okolicznościach zwolnienia Herde. Przypomnijmy: Ta kwota zwala z nóg. Tabloid ujawnia nowe szczegóły rozstania Herde i Herbuś Małgorzata Herde zdawkowo komentuje wszystkie doniesienia, ale sytuacja robi się coraz dziwniejsza. Po zakończeniu współpracy przez niemal wszystkie jej podopieczne, Herde wciąż pełniła obowiązki Dyrektor Generalnej Biura Miss Polonia. Przedstawiciele ww. Biura właśnie przesłali do naszej redakcji oświadczenie, w którym informują o zwolnieniu Małgorzaty Herde. W odróżnieniu od jej byłych klientek jednak zapewniają, że dotychczasowa współpraca przebiegała bez zarzutu. Oznacza to również, że Herde nie jest też już menadżerką Pauliny Krupińskiej , która była jej przydzielona w tej funkcji automatycznie po wygraniu Miss Polonia 2012.   Szanowni Państwo, Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy zakończyć współpracę z panią Małgorzatą Herde - dyrektor generalną Biura Miss Polonia. Jednocześnie pragniemy jej podziękować za dotychczasową pracę, która przebiegała bez zastrzeżeń. Biuro Miss Polonia - czytamy w oświadczeniu. Sytuacja nie wygląda najlepiej. Warto dodać, że już 15 lutego odbędzie się kolejny finał Miss Polonia, stąd zwolnienie Herde tuż przed tak wielką imprezą może dziwić. Jakie doniesienia przyniosą kolejne dni? Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Herde na okładce Wprost
Newsy
Herde i oszukane gwiazdy na okładce "Wprost". Tygodnik ujawni nowe szczegóły wielkiej afery
Tygodnik zdradza nowe szczegóły afery

Ostatni tydzień to prawdziwy festiwal doniesień w sprawie Małgorzaty Herde . Została ona zwolniona przez wszystkie prowadzone przez siebie gwiazdy w ciągu zaledwie kilku dni, z jej usług zrezygnowało też Biuro Miss Polonia. Oficjalnie żadna ze stron nie podała powodów takich nieoczekiwanych decyzji, ale w kuluarach aż huczy od plotek. Przypomnijmy: Krupińska skomentowała aferę ze zwolnieniem Herde To musiało się tak skończyć. Małgorzata Herde trafiła właśnie na okładkę najnowszego numeru tygodnika "Wprost". Razem z nią trafiły Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska , które jeśli wierzyć doniesieniom mediów, zostały oszukane przez byłą menadżerkę na ogromne wręcz pieniądze. Tygodnik postanowił bliżej przyjrzeć się tej sprawie, możemy się więc spodziewać kolejnych szokujących szczegółów. Tak prezentuje się pierwsza okładka Herde w karierze. Może być z siebie dumna? Zobacz: Afery z Herde ciąg dalszy. Tabloid ujawnia zarobki Kwaśniewskiej Małgorzata Herde na salonach z gwiazdami:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner