Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Górniak w czerwonej sukience
Newsy

Wiemy, jaką niespodziankę szykuje dla syna Edyta Górniak! Będzie zachwycony!

Edyta Górniak zabiera do USA swojego syna Allana! Gwiazda bywa w USA regularnie. Powód? Artystka nagrywa tam wokalne partie na swoją nową płytę. W kolejną podróż do Ameryki wokalistka wybiera się już pod koniec marca. Jednak tym razem zabiera ze sobą syna Allana. W Stanach spędzą też święta – w Niedzielę Wielkanocną będą świętować 12. urodziny chłopca. I choć to wyjazd miał być głównym prezentem dla Allana, Edyta przygotowała jeszcze inne, dodatkowe atrakcje.

Zaprosiła znajomych do japońskiej restauracji. Potem w planach jest lot helikopterem nad Nowym Jorkiem – mówi w rozmowie z „Fleszem” znajomy artystki.

Edyta Górniak zdradziła też na jaki prezent namawiał ją ukochany syn.

Allan kocha adrenalinę! Na gwiazdkę poprosił o skok ze spadochronem. Nie dostał go, ale, niestety, nadal podtrzymuje to życzenie. A ja? Nadal się nie zgadzam. Umarłabym ze strachu – śmieje się wokalistka.

Ze Stanów Edyta wróci na początku kwietnia, prosto na przygotowania do występu na gali Boxing Night, która 15 kwietnia odbędzie się w Częstochowie.

Pierwszy raz w Polsce artystka tej klasy zaśpiewa w ringu. Edyta to absolutnie najlepsza polska piosenkarka i cieszę się, że to właśnie ona wystąpi przed tak ważną dla mnie walką o pas mistrza Europy wagi ciężkiej w formule K1 – powiedział „Fleszowi” Marcin Najman, współwłaściciel grupy NW Promotion, która organizuje galę.

Chcesz wiedzieć, dlaczego Edyta Górniak zgodziła wystąpić się na sportowej gali i jak skończyła się lekcja tajskiego boksu dla jej syna Allana? Sięgnij po nowy „Flesz”.

 

Edyta Górniak zaśpiewa w ringu podczas gali boksu.

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Edyta Górniak do USA zabierze swojego syna Allana.

Edyta Górniak i Allan Krupa na spacerze po Krakowie

Wokalistka będzie zagrzewać do walki Marcina Najmana.

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak
Newsy
Roześmiana Edyta Górniak pod budynkiem TVP. Stresu przed wieczorem nie widać... ZDJĘCIA
Edyta Górniak i Allan Krupa na spacerze po Krakowie
Newsy
Zobacz, jak Edyta Górniak spędza z synem czas w Krakowie! Poszli razem do kościoła. ZDJĘCIA

Zdjęcia TYLKO na Party.pl

Edyta Górniak z synem
Instagram
Newsy
Edyta Górniak znów ma kłopoty z synem! Co tym razem przeskrobał Allan?

Edyta Górniak znowu ma problemy z synem Allanem! Okazuje się, że 15-latek znów pali papierosy, choć deklarował wokalistce, że postara się tego już nie robić.  Paparazzi znów przyłapali Allana na tzw. dymku. "Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy parowóz", mówił Allan Krupa tuż po swojej imprezie urodzinowej, gdy ukazały się jego pierwsze zdjęcia z papierosem w ustach. Ten obrazek rozzłościł Edytę Górniak , która publicznie zapowiedziała, że wyciągnie konsekwencje wobec syna. Zagroziła mu, że jeśli nie rzuci nałogu, znów będzie z nią mieszkał i codziennie dojeżdżał 70 kilometrów do szkoły wojskowej, do której uczęszcza. Gwiazda zawsze powtarzała, że dla niej zdrowy i higieniczny tryb życia to priorytet i chciałaby, by tej samej zasadzie hołdował jej syn – zwłaszcza, że zdrowie ostatnio spłatało Edycie figla. Ale jak się okazuje, nastolatek nie wziął sobie słów mamy do serca i znów został przyłapany na paleniu. Jak teraz zareagowała Edyta? „Zatłukę go!”, skomentowała wokalistka, gdy zobaczyła Allana po raz kolejny z papierosem. I postanowiła, że teraz będzie miała na syna oko. Dlatego już w sierpniu zabiera go ze sobą na ponad dwa tygodnie do USA, gdzie gwiazda zagra kilka koncertów. Edyta odwozi też osobiście Allana na lekcje języka migowego. Krupa uczy się bardzo intensywnie, bo już we wrześniu poprowadzi zajęcia dla osób głuchoniemych o bohaterach wojennych. Więcej o Edycie Górniak przeczytasz w nowym "Fleszu". Edyta Górniak ma problemy z synem Allanem.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner