Edyta Górniak w czerwonej sukience

Wiemy, jaką niespodziankę szykuje dla syna Edyta Górniak! Będzie zachwycony!

Edyta Górniak w czerwonej sukience

Edyta Górniak zabiera do USA swojego syna Allana! Gwiazda bywa w USA regularnie. Powód? Artystka nagrywa tam wokalne partie na swoją nową płytę. W kolejną podróż do Ameryki wokalistka wybiera się już pod koniec marca. Jednak tym razem zabiera ze sobą syna Allana. W Stanach spędzą też święta – w Niedzielę Wielkanocną będą świętować 12. urodziny chłopca. I choć to wyjazd miał być głównym prezentem dla Allana, Edyta przygotowała jeszcze inne, dodatkowe atrakcje.

Zaprosiła znajomych do japońskiej restauracji. Potem w planach jest lot helikopterem nad Nowym Jorkiem – mówi w rozmowie z „Fleszem” znajomy artystki.

Edyta Górniak zdradziła też na jaki prezent namawiał ją ukochany syn.

Allan kocha adrenalinę! Na gwiazdkę poprosił o skok ze spadochronem. Nie dostał go, ale, niestety, nadal podtrzymuje to życzenie. A ja? Nadal się nie zgadzam. Umarłabym ze strachu – śmieje się wokalistka.

Ze Stanów Edyta wróci na początku kwietnia, prosto na przygotowania do występu na gali Boxing Night, która 15 kwietnia odbędzie się w Częstochowie.

Pierwszy raz w Polsce artystka tej klasy zaśpiewa w ringu. Edyta to absolutnie najlepsza polska piosenkarka i cieszę się, że to właśnie ona wystąpi przed tak ważną dla mnie walką o pas mistrza Europy wagi ciężkiej w formule K1 – powiedział „Fleszowi” Marcin Najman, współwłaściciel grupy NW Promotion, która organizuje galę.

Chcesz wiedzieć, dlaczego Edyta Górniak zgodziła wystąpić się na sportowej gali i jak skończyła się lekcja tajskiego boksu dla jej syna Allana? Sięgnij po nowy „Flesz”.

 

Edyta Górniak zaśpiewa w ringu podczas gali boksu.

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Edyta Górniak do USA zabierze swojego syna Allana.

Edyta Górniak i Allan Krupa na spacerze po Krakowie

Wokalistka będzie zagrzewać do walki Marcina Najmana.

Edyta Górniak na konferencji prasowej gali Boxing Night
ONS

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36